Hareketli Kaydırma Özelliğine Sahip Menü - N97, 5800 (N97 için kinetik kaydırma, 5800 ile yeni menü

Sponsorlu Bağlantılar

selim6186

selim6186

Üye
diğer deneyenleri bilmem özel bişey yapmak gerekmiyo heralde telfon hacklı ama genede hata verdi benim telde deneyen başkaları iyi sonucu bildirmiş mi?...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aslında bu konunun bir benzerini ben de verdim..

Konuyu araştıralım Hocam :oke:

Hasancığım sen de sağol Kardeşim :op:

diğer deneyenleri bilmem özel bişey yapmak gerekmiyo heralde telfon hacklı ama genede hata verdi benim telde deneyen başkaları iyi sonucu bildirmiş mi?...

Arkadaşım bekliyoruz , fakat 5800 kullanıp da olumlu yorum yapan arkadaşlar oldu , sebebi er geç öğreniriz umarım

selim6186

selim6186

Üye
anladım teşekkür ederiz herşey için....

eBRiHanceR

Üye
bu program çok şarj götürür gibime geliyo denemedim ama. deneyen varmı aranızda ?

lahana1

Üye
arkadaşlar 5800 da denenmiştir çalışıyor.

lahana1

Üye
tşk.ederim bayada güzel çalışıyor. sağol

amiriliyaz

Üye
ewt ama cekmek istersek nasil cekicez:D

ossan001

Üye
arkadaşım çok gsl bi paylaşım ama bn 5800 xm kullanıyorum kndi tlfnuma yüklerken sertifika hatası veriyor napmam lasım yüklemek için olmasada çok güsel paylaşım emeyine saygı teşkkür ederim :D

Progressivity

Progressivity

Üye
eline sağlık abi videodan izlediğim kadarıyla çok güzel bir applet bakalım telefonda da aynı neticeyi alırsam ne ala :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ewt ama cekmek istersek nasil cekicez:D

Neyi Çekeceğiz :allalla:

arkadaşım çok gsl bi paylaşım ama bn 5800 xm kullanıyorum kndi tlfnuma yüklerken sertifika hatası veriyor napmam lasım yüklemek için olmasada çok güsel paylaşım emeyine saygı teşkkür ederim :D

Ben teşekküür sağolun http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...unu-kendi-sertifikanizi-olusturma-197573.html bu linkten yardım alabilir uygulamaları sertifikalayabilirsiniz Dostum :oke:

eline sağlık abi videodan izlediğim kadarıyla çok güzel bir applet bakalım telefonda da aynı neticeyi alırsam ne ala :)

Sen de Sağol Mümin ' im alırsın İnşallah .. Güle Güle Kullan Kardeşim :oke:

Sehzade

Üye
güven abi ellerine saglık kurdum aslan gibi calıstı:D

mkryvz

mkryvz

Üye
Eğlenceli bir uygulama, beğendim
Teşekkürler.

tursuu

Üye
teşekkürler hocam eline sağlık. çeviri olsun olmasın önemli değil. anlayan anlıyo zaten.

Üst Alt