Hafıza kartı şifresi Kırma[emin değilim]

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında Hasan tarafından paylaşıldı. Okunma: 1904 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Hafıza kartı şifresi bilinmeyen telefonda yapılacaklar:

ayarlar/genel/güvenlik/tel ve sim kart/uzak kilit veya uzaktan telefon kilitleme buraya gidin uzaktan kilitleme mesajına kolay bişey yazın 12345 gibi

Sonra başka bi telefondan yazdığınız mesaji(uzaktan kilitleme mesajını) gönderin

< Resmi açmak için tıklayın >

Böyle bişey geliyor şifre değişti mi yani:allalla:

[not[hafıza kartı takılı telefon size mesaj gönderir yani ücretlidir]

2. denemek lazım eger hafıza kartı şifresinide degistiriyorsa iyi bir sey bulmussundur Hasan

3. Bence de çok iyi olur ama iki tarafta da sms olması lazım yoksa tl gidiyor :oke:

4. hayır olmaz eğer hafıza kartı şifresi daha önceden verilmişse yine eski şifre kalır.

5. Tl gitmesi önemli degil altı üstü 80 kuruş

Sen bi sifre koyup denesen ya

6. tamam yarın denerim:oke:

----------Eklendi @ 01:07:24 ---------- Yazıldı @ 00:37:52 ----------

denedim sadece telefon kilitleniyo:(

7. artık çoğu telefonun kendi özelliği vat zate uzaktan kilitleme şeklinde. Hatta ayarlard bakın güvenlik kısmına görürsünüz

8. Konu o degil zaten ordan telefonu kilitleyince hafıza kartının şifreside değişiyor dedi hasan ama değilmiş

9. bu iş çözülse çok iyi olur ama yok şifre kırma sadece öğrenme var o da her zaman ise yaramıyor şifreyi kaybettikten sonra eğer reset atmadiysan sys/data burdaki dosya eski şifreyi gösteriyo yani o da çalışmayabiliyo

10. Bence en iyisi şifre katmamak

11. arkadaşlar bu arkadaşımızın dediği yanılmıyorsam samsungun bir modelinde bir program var sistemte hat ve kart değişir se yazdığınız kişilere kısa mesaj yollar oda sadece telefonun baskası tarafından kullanılp kulanılmamasını anlamak için güvenlik programı arkadaş emin olmadığından dolayı bu mesajı yazdım

12. Benim şifrem hep yusuf oluyor =D

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.