Güvenlik kodumu unuttum!!!!!!!!!

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında jewel_ma21 tarafından paylaşıldı. Okunma: 106321 | Cevaplanma: 51

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar 6230i kullaniyorum ve guvenlik kodumu unuttum :bilmem:
    nasil halledicem bu sorunu :yardim:

2. bence bir telefoncuya git,onlar halleder;)

3. haberci abicim onu denedimde halledemedim ya
    ingilizce oldugu icindir heralde :(

4. Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.

5. eee yani at bi format...:good: :good:

6. teşekkürler

7. dostum bende program war
    atma format sen

8. attıysan söle göndermim boşuna... uzun iş zaten

9. format atmadim
    telefon java... sis dosyasiysa ise yaramiyor

10. dostum benimde başıma geldi bu ortada dolanan siteler proğramlar hep boş tek yol telefoncuya götür kırsınlar kodunu

11. verdiin kodu giriorm hiç bişe olmuo

12. kardeş bana bu programı atarmısın..

13. Bas Formatı

14. :aman2:arkadaslar bana 2310 guvenlık kodunu kırmak ıcın yardım edermısınz

15. :aglalg kg300 tel var gitmedigim telefoncu kalmadi yokmu bunun çaresi lutfen yardimmmmmmmmmmmmmmmmm

16. 5Ytl Ye Kırıyorlar Hemen.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.