Güvenlik kodumu unuttum!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Micro_SpongeBob

Üye
bn dede 5300 var format atamayız çünkü kilitliyken herhangibi bir arama veya işem yapılmıyor. sadece gelen aramalar yanıtlanıyor

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
m.h orhan ın açtığı konulara bak var onda

ylnzkvby

Üye
bi bardak soğuk su iç

lundimardin

lundimardin

Üye
telefoncuya götür hemen kırılır kardeşim uğraşmana deymez

by_modifiyeci

Üye
Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.

1. formülü uyguluyorum ama sonuç bilinmiyor diyor nedendir hat değiştirdim hattandır diye ondan da değill

Gamz3

Üye
Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.
Ya telefonumun güvenlik kodunu yanlış girmişler şimdi doğruyu kabul etmiyo :S Yanlış kod diyo 2. söylediğinizi yaptım (açma kapama tusu basılıyken * 3 ve yes tusuna bastım ama bişey olmuyo) yardım edermininiz lütfen kesin ben orda yazanı yanlıs uygulamısımdır gerçi:D

yakkozuna

Üye
arkadaslar elımde 6288 war format atmam lazım zılsesı ayarlıyorum daha sonra kendılıgınden degısıyor eskı halıne gelıyor.bazende kapanıp acılıyor format atmak ıstıyorum olmuyo orjınal ayarlara dönecem guvenlık kodunu bılmıyorm unuttm yardımcı olacak bırı warmı acil...

mertmertmert676

Üye
gerçekten çok teşekkür ederim harbiden işe yaradı

nuşirevan

Üye
bu siteden kesinlikle güvenlik kodu öğreniliyor :) ben yaptım oluyor.

emreyorumcu

Üye
bana yollasana o programı

s4ygisiz

Üye
seri no derken

betülbeytaş

Üye
Ya yardmcı olablr msnz bnde güvenlk kodumu unuttum seri no nedemek ??

--------------- Ekleme ---------------

Ya buldum ama bnm telefon 6500 olmuyo yanlış güvenlk kodu verdi :(

komiserelif

Üye
ArkadaşLaR foRmat aTammıoRm yaRdmcı oLabLR msnz ,LütfééN !! DéNédm ama oLmuuyoR... güvenLik kodunu istiyoR !!! sadécé :( :(:ağlarım:

gurkan0484

gurkan0484

Üye
haberci çok çok saol kardeş ALLAH razı olsun

huseyin858

Üye
bnm güvenlik kodunu unuttum nasıl düzeltebiliriz ?

şerif bayık

Üye
ya hrseyi denedim ama yanlıs kod dyor 6280 kullanıyorum lütfen yardım edn lütfeeen

ResauX

Üye
ya benim güvenlik kod değişmiş IMEI nosundan yapıyorm master codu yazıyorm ama yine kod hatası diyor telefon=>Nokia 6220classic çözüm bulan varsa cewaplasn lütfen yaaaaaaa :'(

nuri634

Üye
samet 236 gerçekten işe yaradı kardeş saol

yusuf868

yusuf868

Üye
beni dinle hemen bir telefoncuya git hemen yapıyorlar bende unutmuştum telefonum java nokıa x3 tür gittim bir telefoncuya 5 dk yaptı bendende tabi 5 tl aldı hemen git

Üst Alt