Güvenlik Kodu Bulmak Ve Product Kodu Değiştirme Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
kaardeş pek ihtiyaç hissetmediğim konun ama o kadar uğraşmışsın ki duygulandım vallahi...

ellerine emeğine sağlık...

hayırlı maxicepler...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
kaardeş pek ihtiyaç hissetmediğim konun ama o kadar uğraşmışsın ki duygulandım vallahi...

ellerine emeğine sağlık...

hayırlı maxicepler...
abi belki ileride lazım olur sanada :) rica ederim yararlı oluyosam ne mutlu bana :)

uluekrem

Üye
slm

kaskirim

Üye
N95 8GB de deneyen varmidir?

--------------- Ekleme ---------------

N95 8GB de de oldu tşkler

destiney383838

Üye
KESİN ÇÖZÜM............kardeş adresine gir telefonuna *#06# tuşlarına basarak çıkar imail numarasını çıkan ekrandaki programın üst kutucuğuna yaz. alttaki küçük kutucuğu işaretle ok de sonra çıkan sayıları telefonundan güvenlik kodu yazdığın yere yaz sonrada kendi kodunu 2 defa gir işlem tamam:)
o kadar kablo program uğraşma:)))))))))))))

kardeş adresine gir telefonuna *#06# tuşlarına basarak çıkar imail numarasını çıkan ekrandaki programın üst kutucuğuna yaz. alttaki küçük kutucuğu işaretle ok de sonra çıkan sayıları telefonundan güvenlik kodu yazdığın yere yaz sonrada kendi kodunu 2 defa gir işlem tamam:)
o kadar kablo program uğraşma:)))))))))))))

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yapmak isteyen burdan yapar kardeşim :oke:

MEMOLİ

Üye
gerçekten de ben de bunu çoktandır arıyordum.Çok sağol dostum.

Micrr

Üye
SEni gercekten tebrik ederim bu konu gerçekten çok gerekli saol

Evilblood

Evilblood

Üye
Kardeş Allah senden razı olsun hiç yapamıyodum sayende yaptım çok sağol çok teşekkürler :oke::tşk::tşk:

tekons

Üye
6233 güvenlik kodunu unuttum

gecekusu123

Üye
kardeş Linke tıkLıyoruz ama hiç birşy çıkmıyor???

CoDeYs

CoDeYs

Üye
eline saglık paylaşim için ben kendimkinde deneyecem güvenlik kodumu bi türlü bulamadım

metinn27

metinn27

Üye
6230i de bu yöntem olurmu denediniz mi

Tek kelimeyle süper benim tel. 6230i baya bi araştırdım güvenlik kodu kırmayı fakat sonuç alamadım bu programla 2 dk hallettim sağolasın ;)

Üst Alt