Güvenlik Kodu Bulmak Ve Product Kodu Değiştirme Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

muratkr

Üye
teşekkürler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim lakin rehberde ne kadar numaram varsa gitti hiçbirşey kalmadı. bi uyarı yapabilirdin.
rehberrinizi yedek alın diye:off:
uww unutmuşum kardeş hemen ekliyorum :islik:islik

--------------- Ekleme ---------------

yav bu kadar zor bişeymi telefoncular öcü değilki arkadaşlar onlarda işini yapıyor ve insanlara hizmet ediyorlar mecburen ekmek parasını çıkarmak içinde elbette bir finans lazım yani
kardeş burada ne demek istedigini anladım sanırım kendi evinde kendi işini para vermeden yapmaları varken neden telefonculara para veresin böyle bi sorun için dimi yani

yusuf16231990

Üye
Allah razı olsun,emeğinize sağlık

gunebakanweb

Üye
arkadaşım 6303i telefonum var tuş kilidini açmak isteiğimde kod istiyor. nss programını deniyorum error veriyor. dediklerini yapmaya çalışıyorum aygıt yöneticisinde dvice yok pc başlarken telefonu takıyorum bağlantı noktalarında yazıcı bağlantı noktası lpt ve iletişim bağlantı noktası com1 var telefonla ilgili bir bağlantı noktası çıkmıyor. ne yapmam lazım acaba
1- pc nin ilk açılışındamı takacağız yoksa windows başlakenmi
2- telefon açık durumdamı olsun yoksa kapalı durumda ikenmi takakayım.
teşekkürler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
windows başlarken tak kardeşim bütün arkadaşlarda oldu sende nasıl sorun çıktı yaa :hmmm hepsini yaptınmı

tutimimi

Üye
arkadaşım ben 6500s için günceleme yaptım 9.04 yaptı ingilizce oldu ama menü çok güzeldi şimdi türkçe yaptım 10. bilmem ne çıktı güncelleme yaptım türkçe oldu ama menü eskisi gibi oldu :( ben ötekini istiyorum ama :(

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben 6500s için günceleme yaptım 9.04 yaptı ingilizce oldu ama menü çok güzeldi şimdi türkçe yaptım 10. bilmem ne çıktı güncelleme yaptım türkçe oldu ama menü eskisi gibi oldu :( ben ötekini istiyorum ama :(
cep telefonu genel bölümüne aç konuyu yardım ederler :)

tutimimi

Üye
teşekkür ederim arkadaşım :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler Gökhan :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim :)

19aykut95

Üye
peki bu işlemleri yaparken bağlantı kablosu olarak ne lazım universal box almam gerekiyor mu peki yoksa sadece usb kablosu yeterli mi anlatım güzeldi ama

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
peki bu işlemleri yaparken bağlantı kablosu olarak ne lazım universal box almam gerekiyor mu peki yoksa sadece usb kablosu yeterli mi anlatım güzeldi ama
usb kablosu işini görür kardeşim :)

beyazm

Üye
Çok teşekkürler 5800 ın güvenlik kodunu unutmuştum çok gıcık bir durumdu, kurtuldum neyseki.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim :)

oguzhanataman17

Üye
işe yaramıyo..

whynot34

Üye
walla çok sağol ya kaç aydır bakıyodum yani nice sitelere girdim burayada sans eserı gırdım we sana tesekkur etmek ıcın uye oldum Allah razı olsun senden.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sendende ragzı olsun kardeşim :)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım emeğine sağlık cok güzel bir şekilde anlatmışsın ama bir kaç sorum olacak inşallah cevaplarsın 1: product code yani ürün kodu derken neyi kast ediyorsun 2: ürün kodu nu değiştirmenin amacı ney 3:hangi sorunla karsılasırsak değiştirmemiz gerekir 4:anlatımı na göre eski ürün kodu nu silip yenisini yazın diyosun, bunu kafadan mı yazıyoruz yoksa başka bir yerden mi TEŞEKKÜR EDERİM

product kodu 5800 gibi telefonlarda versiyon güncellerken gereken bişey 5800 v40 dan v51 e yükseltirken product kodunu değiştirmen gerekiyo kardeşim :) ikinci olarak kafandan yazamassın sitede var product kodları araştırırsan bulursun :)

sekinardi

sekinardi

Üye
offff ne emek ama :):)

Üst Alt