Google Play Store v5.1.11 Original + 5.1.11 Google play patched + mod installer

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
anladım bkaım ona birde android yamala işleminde benimkisinde böle yazıyor yama uygulanmış dior onu ne yapayım

Dostum hic uğraşma orjinalini installer ile yama yap ayni şey :)

AHKE

AHKE

Üye
Bilemiyorum dostum ikiside 5.0.32 ise calismasi gerekir.
ben patchli olanı yukledim nrmal uygulama yukler gbi ondan snra sisteme gomdum facetune da falan lisans hatası vermedi.bole kullanaım artk ilgilendigin için tşk

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

muhammet0707

Üye
Eline koluna sağlık.süper.

• Beğen
SHS

SHS

Üye
:tşk:

• Beğen

isocanbey

Üye
Ben bu google play son sürümü nerfen indirebilirim ? :(

omer durus

omer durus

Üye
ben patchli olanı yukledim nrmal uygulama yukler gbi ondan snra sisteme gomdum facetune da falan lisans hatası vermedi.bole kullanaım artk ilgilendigin için tşk
Eger teline rom yuklediysen mod installerde dene yoksa orjinal dene oyle olur

corus54

corus54

Üye
Tesekkurler

• Beğen

OYUNCAKS

Üye
Konu 9 sayfa olmuş uygulamanın ne işe yaradığı belli değil. Konu açan arkadaşta öyle soruları geçiştirip duruyor yok birinci sayfada anlattım falan bi daha yaz ne var. Uygulama bir işe yaramıyor lisans kontrolü isteyen uygulamalar yine istiyor boşu boşuna güzelim play strone mi güncelledim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Konu 9 sayfa olmuş uygulamanın ne işe yaradığı belli değil. Konu açan arkadaşta öyle soruları geçiştirip duruyor yok birinci sayfada anlattım falan bi daha yaz ne var. Uygulama bir işe yaramıyor lisans kontrolü isteyen uygulamalar yine istiyor boşu boşuna güzelim play strone mi güncelledim.

Konuyu zahmet edip okumayın ben tekrar tekrar yazayım.
Sorun varsa gereksiz yorum yapmak yerine şikayet edin

OYUNCAKS

Üye
Uygulama çalışmıyor.

Son düzenleme:
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu okudum zaten ama konuda sadece direkt kuruluma yer verilmiş, kurulum bilgileri içinde de sadece ''Mod ile yüklediğiniz uygulamalar lisans kontrolüne takılmaz!'' ibaresi var. Bunun yerine en başta uygulamanın ne işe yaradığı belirlitlmeli, arkadaş bu uygulama yüklediğiniz uygulamarın lisans kontrolü yapmasına izin vermez veya bu uygulama ile ücretli uygulamaları satın alabilirsiniz diye bilgi verilmeli.
Her neyse bunu yapmadınız diyelim, kısa da olsa bişeyler kavradık işte uygulama lisans kontrolü yapmasını engelliyor diye..
Çalışmıyor ki!... Çalışmıyorsa yazarsın oraya uygulama artık iş yapmıyor diye. Burda 9 sayfa yazılmış hala millet ne işe yaradığınız, çalışıp çalışmadığını bilmeden yüklemeye çalışıyor.

Iş yapmadığını dusunuyorsan sikayet edebilirsiniz, sitenizde yalan yanlis bilgilerle uyeler kandiriliyor diye.

Bu arada bilgi vermisim demekki yorumunda yazabildigine gore!

OYUNCAKS

Üye
Arkadaşım ben işin şikayet kısmında değilim yanlış anlama. Belki çok emeğin vardır sitede ona lafım yok, emek ve paylaşmak güzeldir. Uygulamayla boş yere uğraştığım için sinirlendim, sende konunu test edip güncellersen diğer üyelerde mağdur olmamış olur. Gönderimi düzenledim. İyi forumlar.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben işin şikayet kısmında değilim yanlış anlama. Belki çok emeğin vardır sitede ona lafım yok, emek ve paylaşmak güzeldir. Uygulamayla boş yere uğraştığım için sinirlendim, sende konunu test edip güncellersen diğer üyelerde mağdur olmamış olur. Gönderimi düzenledim. İyi forumlar.

Konuda sorun yok, poweramp ile denediysen o uygulamanin denetim sistemi farki isliyor.

Bu arada uygulamayı test ettim sorun görünmüyor.

Üst Alt