Google Play Store v5.1.11 Original + 5.1.11 Google play patched + mod installer

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
Konuda sorun yok, poweramp ile denediysen o uygulamanin denetim sistemi farki isliyor.

Bu arada uygulamayı test ettim sorun görünmüyor.

Uygulamayı indirip kurdum. Indirme yapmaya çalıştığım da malesef google play store uygulaması durdu deyip kapanıyor. Ben bu uygulamayı indirmeden önce root edilmiş discovery 1 cihazımdan kaldırmıştım play store uygulamasını. Acaba o yüzden mi?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı indirip kurdum. Indirme yapmaya çalıştığım da malesef google play store uygulaması durdu deyip kapanıyor. Ben bu uygulamayı indirmeden önce root edilmiş discovery 1 cihazımdan kaldırmıştım play store uygulamasını. Acaba o yüzden mi?

Android sürümün kaç?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
arkadaşlar ben e tab 4 kullanıyorum cihazım rootlu cihazımda ki google play store bi durum nedeniyle silindi burda ki en son orjinal sürümü yükledim sistem uygulanası yaptım google play store'a güncelleme gelirse kendi kendini günceller mi yoksa acaba ne yapmam lazım ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben e tab 4 kullanıyorum cihazım rootlu cihazımda ki google play store bi durum nedeniyle silindi burda ki en son orjinal sürümü yükledim sistem uygulanası yaptım google play store'a güncelleme gelirse kendi kendini günceller mi yoksa acaba ne yapmam lazım ?
Çalışıyorsa günceller heralde, guncellemesede siteye ekleriz son surumu

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Takilacak birsey yok, sorun yapacaksan stock rom kur.
rom kurmak bu tablette risklidir sorun çıkarır. Neyse inşallah günceller olmazsa ara ara kontrol ederim. Peki bi arkadaşımın tabletindeki google play store apk alsam aynı mı olur ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
rom kurmak bu tablette risklidir sorun çıkarır. Neyse inşallah günceller olmazsa ara ara kontrol ederim. Peki bi arkadaşımın tabletindeki google play store apk alsam aynı mı olur ?
Burdaki dosya arkadaşının cihazındaki dosya zaten ;)

seyits

Üye
Patched google play v5.0.38 kurulum:

1) Öncelikle Luky patcher uygulamasını açın ve Araçlar-Androidi yama-İmza doğrulamasını devre dışı bırak (2. olan) yamasını uygulayın. Telefonu kapatıp açın.

2) pathced google play apk indirin ve apk yı yeniden adlandırın

(GingerBread kullanıcılar > 'Vending.apk' yeniden adlandırın.
ICS / Jelly Bean / Kitkat kullanıcılar > 'PhoneSky.apk' yeniden adlandırın)

3) Root Explorer'ı açın ve system/prive-app /' klasörüne kopyalayın.

Cümlende, tlf larımızda,system/prive-app diye bir klasör var mı, yoksa yanlış mıı yazılmış, Bahadır?..

system/prive-app / mı, yoksa, system/app / klasörü mü dür..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Patched google play v5.0.38 kurulum:

1) Öncelikle Luky patcher uygulamasını açın ve Araçlar-Androidi yama-İmza doğrulamasını devre dışı bırak (2. olan) yamasını uygulayın. Telefonu kapatıp açın.

2) pathced google play apk indirin ve apk yı yeniden adlandırın

(GingerBread kullanıcılar > 'Vending.apk' yeniden adlandırın.
ICS / Jelly Bean / Kitkat kullanıcılar > 'PhoneSky.apk' yeniden adlandırın)

3) Root Explorer'ı açın ve system/prive-app /' klasörüne kopyalayın.

Cümlende, tlf larımızda,system/prive-app diye bir klasör var mı, yoksa yanlış mıı yazılmış, Bahadır?..

system/prive-app / mı, yoksa, system/app / klasörü mü dür..
Konuda belirttiğim yolu kullanın

seyits

Üye
var da ben mi bulamadım bilemiyorum ama, prive diye bir klasör yok ki bahadır dostum.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
var da ben mi bulamadım bilemiyorum ama, prive diye bir klasör yok ki bahadır dostum.
System içinde p harfine gelip ön izleme atarmısın cihaza gore değişiklik gostermiyodur heralde

seyits

Üye
System içinde p harfine gelip ön izleme atarmısın cihaza gore değişiklik gostermiyodur heralde

benimkinde o yok.tlf ekran resmini çektim ama siteye yüklemeyi bilmiyorum bahadır.site msj yerine resim ekle diyorum yapıştır yapıyorm olmuyor. Biliyo musun hem o (priv-app)klasörü bulamadığımdan da kırılmış googleplay kullanamıyorum ben..

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
benimkinde o yok.tlf ekran resmini çektim ama siteye yüklemeyi bilmiyorum bahadır.site msj yerine resim ekle diyorum yapıştır yapıyorm olmuyor. Biliyo musun hem o (priv-app)klasörü bulamadığımdan da kırılmış googleplay kullanamıyorum ben..
Hızlıresim sitesine yükleyip linki buraya yapistirabilirsin.

Neyse en başa dönelim sende market yuklumu ve cihaz rootlumu?

seyits

Üye
preloadedsso klasörü altında ise, sipdb klasörü var..ama aralarında ise,tıpkı seninki gibi, priv-app klasörü yok orda.

seyits

Üye
tel note2 v4.3 sürüm Rootlu. market 5.0.38 yüklü senin konudakini kırılmış modlu olanıda PhoneSky.apk ismiyle değiştirip, System/app/ klasörüme kopyalıyorum ama, Kırılmış olmuyor.Yine lisans hataları alıyorum

Üst Alt