General Mobile Discovery Kullanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
KitKat atanlar deneyimlerini yazabilir mi?
İlk iki gun sarz bernatti hemen bitiyordu simdi eski haline dondu iyi gidiyor arayuz guzellesmis sadece bildirim cubugunda bildirim karelerini gosteren kisma basinca gec geliyor o kisim geri kalan iyi bir hata gormedim

smh60

smh60

Üye
KitKat atanlar deneyimlerini yazabilir mi?
Oyun performansı kitkatta daha iyi pil konusunda son hali jb ye yakın ama jb daha iyi bence kendiniz deneyip karar verin ben son KitKat tabanlı aosp custom rom kullanıyorum 2 haftadır memnunum :)

SHS

SHS

Üye
evde net yok bu hafta içinde bi internet kafeden atarım herhalde

smh60

smh60

Üye
Bence her ihtimale karşı jb ye dönüş dosyasını da indir beğenmeyen baya çok çünkü :)

SHS

SHS

Üye
Bence her ihtimale karşı jb ye dönüş dosyasını da indir beğenmeyen baya çok çünkü :)

büyük konuşmıyım da geri dönüş yapmam ben :D

kitkat tabanlı custom romlara bakarım

calypso16

calypso16

Üye
Biraz kasıyor,ses kısma tuşu ile fener çalışmıyor bende,launcher kurdum apex vb hava durumu animasyonu çalışmadı

calypso16

calypso16

Üye
Biraz kasıyor,ses kısma tuşu ile fener çalışmıyor bende,launcher kurdum apex vb hava durumu animasyonu çalışmadı

calypso16

calypso16

Üye
Pil durumu iyileşti,bildirim çubuğu karışık geldi bana

calypso16

calypso16

Üye
Pil durumu iyileşti,bildirim çubuğu karışık geldi bana

• Beğen
Tepkiler: Dede
calypso16

calypso16

Üye
Pil çabuk şarj olup geç bitiyor gibi sanki

• Beğen
Tepkiler: Dede
SHS

SHS

Üye
Arkadaşlar an itibariyle kitkata geçtim ama sd karttaki uygulamalar gözükmüyor menüde tek tek yüklemem mi lazım

calypso16

calypso16

Üye
e7-elite flipcover kılıfları var ön komple şeffaf discovery içinde var mı böyle bir kılıf

calypso16

calypso16

Üye
arka taraf aynıysa olur kamera yeri falan

SHS

SHS

Üye
o değilde hiç uygulama yedeği almadan lak diye kitkat attım telefona, ama pişman değilim pek :D

calypso16

calypso16

Üye
Yeni birşey farkettim sürücü modunda "at the mosque for prayer,call later" mesajı gönderiyor ne yazsam aynı

calypso16

calypso16

Üye
ağ problemi var sistem güncellemelerinde yeni bir güncelleme mi var acaba?

SHS

SHS

Üye
Ben jbye döndüm, kitkatlar bi baksın

byAndroid

byAndroid

Üye
Güncelleme mi gelmiş hiç sanmıyorum ama

Üst Alt