General Mobile Discover Usb Sorunu

Konu, 'General Mobile Android Yazılım' kısmında ugurmaxi tarafından paylaşıldı. Okunma: 1348 | Cevaplanma: 0

1. General Mobile Discover Usb Sorunu

S.A arkadaşlar telefonu usb kablosuyla bilgisayara bagladıgımda depolama moduna girmiyor direk şarj oluyor kabloyu başka telefonda denedim sorun yok ama ben bagladıgımda direk şarj oluyo telefon ne yapmalıyım sizce

Yazan: ugurmaxi

General Mobile Discover Usb Sorunu konusuna benzer içerikler

1. General Mobile Avea Sorunu ( 22 Ağustos 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar merhabalar. Elimde General Mobile DST 300 var. Vodafone ve Avea hat kullanıyorum. Ancak telefonda avea çalıştıramıyorum. Bunun bir yazılımı varmış diye söylentiler duydum bununla bir bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  2. General Mobile Video Sorunu ( 24 Kasım 2011 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba Arkadaşlar Ben General Mobile Aldım Alalı Yaklaşık 35 Gün Oluyor Sorunum Şu: İnternete Bağlandığımda İstediğim Sitelere Girebiliyorum Ama Girdiğim Siteden Video İzlenmiyor Desteklenmeyen Script Diyor Ve Altında Sarı Bir Çarpı (X) İşareti...
  3. General mobile sorunu ( 4 Ağustos 2012 | General Mobile Android Donanım )

Merhaba benim su an kullandigim telefon general mobil ultra silim cok desen denemesinden kitlendi ve google hesap laaciliyor sadece yeni hesap actim netten onun icin nette aciyor telefonda acmiyor ben bu telefona nasil reset cekebilirim
  4. Öneri General Mobile Discovery USB Port ( 25 Şubat 2014 | Cep Telefonları Genel )

arkadaslar usb port bozuldu baska biyerde yaptırdım sanırım dandik bişey koydular yine bozuldu istanbul avrupa yakasında orjinal parça takan biyer varmı ?
  5. general mobile discover artı ve eksileri ( 13 Mart 2014 | General Mobile Android Donanım )

bende yaklasık 1 ay dır general mobıle dıscover kullanıcısı olarak telefonu almayı düşünenlere bır kaç tavsiyede bulunacam.öncelikle telefon performans olarak 1000-1500 tl arasındaki çoğu akıllı telefon modeline göre çok iyi bir performans...
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:13:05