Haber GDR2 Güncellemesi İptal, Doğrudan W10 Mobile Preview Gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Yazılım işi evdeki hesap çarşıya uymuyor.Birde MS'nin hesabı hiç mi hiç uymuyor.Wp 10 'nun sanırım Betasını kurmayacağım.içimden bir ses wp 10 beta çok şarj götürecek diyor...

İlk zamanlar götürüsü getirisinden çok olabilir haklısın

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Yemişim şarjını :) 5 saate düşse şarj süresi yine de yüklerim

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
İçimden bir ses wp10 yüklediğimizde "bu telefonlar wp8 ile gerçekten çok iyi satmış" diyeceğiz. Ben oldukça umutluyum bakalım.

dakamon

dakamon

Üye
Daniel rubinho benim bildiğim gdr2 iptal edilmesi ve gdr1 kadar bir güncelleme olacak dedi. Benim anladığım bu adamın twitinden

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bu daniel rubino gelecek hafta falan diyor ama ingilizceden anlayan biri şeyapsa baksa ne dediğine

...decode...

...decode...

Üye
Daniel Rubino'nun tweetinin Türkçesi aynen şudur: " Benim bildiğim ve duyduğum kadarıyla, GDR2 güncellemesi iptal edilmedi. Sadece GDR1 güncellemesi kadar büyük olmayacak. "

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Daniel Rubino'nun tweetinin Türkçesi aynen şudur: " Benim bildiğim ve duyduğum kadarıyla, GDR2 güncellemesi iptal edilmedi. Sadece GDR1 güncellemesi kadar büyük olmayacak. "
Bu sadece bir twit i, diğerleri ne demek istiyor? W10fp ile ilgili olanlar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto ve kimbilir_01
Rainesto

Rainesto

Üye
nawzil bu konuyla ilgili bir tweet atmış anlayamadım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yazılım işi evdeki hesap çarşıya uymuyor.Birde MS'nin hesabı hiç mi hiç uymuyor.Wp 10 'nun sanırım Betasını kurmayacağım.içimden bir ses wp 10 beta çok şarj götürecek diyor...
gelsin de görürüm ben bunları söyleyenleri. seni işaretledim haberin olsun bence ilk sen yüklersin:ehe

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, ogzhnoTr ve Aybin.Kilic
braayn

braayn

Üye
gelsin de görürüm ben bunları söyleyenleri. seni işaretledim haberin olsun bence ilk sen yüklersin:ehe
tmm ali kemal abi valla bende kendi kendimi işaaretledim öyle çok çok işime yarayacak birşey ile gelmez ise inan kurmayacağım :)

Bay H

Bay H

Üye
GDR2 nin iptal olmayışı çok karmaşık bir durum ortaya çıkarıyor.

8.1.2 yayınlanmadan geçmek mümkün olacak mı acaba Windows Mobile 10 Betaya çünkü yanlış hatırlamıyorsam daha önce böyle bir durum yaşanmamıştı.

Yukarıdaki durumdan ötürü acaba normal tarihinden önce verebilirler mi güncellemeyi, bu kısımda önemli bir soru işareti.

Denim yüklü cihazlara pv. for dev. için dün bir configuration güncellemesi geldi bu bize lazım olacak mı?

Ulan Microsoft bizleri düşürdüğün hale bak
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, skynet ve Dexter Morgan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Dün bir mesaj yazmıştım bir konuda. Daha mürekkebi kurumadı yahu :)

-----------------------------

21 Ocak Wp 10 duyurusu ve özellikleri açıklanır. Hatta yeni bir iki model cihazda bekliyoruz desek yeridir.
Wp 10 beta hemen gelmez. Mart Nisan döneminde gelse bile yeter. Arada Gdr2 yi kaptırabilirler diye düşünüyorum:)

~~~~~~~~~~~~~

Ne diyeyim bilemedim şimdi?!!

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Bunlarda ne yapacağını şaşırdı iyice

PureFood

PureFood

Üye
Bekliyoruz merakla. İnşallah şapkadan güzel bir tavşan çıkar.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Peki Güzel bi soru sorayım o insider denen şeye nasıl üye olcaz ? Yada olabiliyor muyuz? çunku betadan direk başlamak istiyorum telefonun duzenini bozmayayım

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bir kaç sayfa geri de ali abi yazmıştı üyelik olayını

Bay H

Bay H

Üye
Dün bir mesaj yazmıştım bir konuda. Daha mürekkebi kurumadı yahu :)

-----------------------------

21 Ocak Wp 10 duyurusu ve özellikleri açıklanır. Hatta yeni bir iki model cihazda bekliyoruz desek yeridir.
Wp 10 beta hemen gelmez. Mart Nisan döneminde gelse bile yeter. Arada Gdr2 yi kaptırabilirler diye düşünüyorum:)

~~~~~~~~~~~~~

Ne diyeyim bilemedim şimdi?!!

Günün değişeceği yönünde bir haber yok şuanda ve oldu da ertelediler en geç bu ay sonuna kadar dağıtılacaktır (en kötü ihtimal o da).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt