Haber Gdr 3 Beta Güncellemesi Ile Ilgili Soru Ve Sorunları Burada Paylaşalım.

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Gdr 3 Beta Güncellemesi Ile Ilgili Soru Ve Sorunları Burada Paylaşalım.
GDR 3 Beta Güncellemesi İle İlgili Soru Ve Sorunları Burada Paylaşalım.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Yararlı bi konu. Başlayayım ben. Uc browser açıkken ekran zaman aşımına uğrayıp kilitlendiğinde tarayıcı kapanıyor ve birkaç defa denemem gerekiyor açmak için. Çok önemli bir sorun değil ama söyleyeyim dedim yine de

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
wifi kapanması eskiye nazaran uzun sürüyor.belki sdece bende böyledir bilemem ama bu bir sorun benm için...

• Beğen
Tepkiler: remzi33
acoustic

acoustic

Üye
çok sık olmasada bazı uygulamalar atıyor. Facebook ve internet kullanırken oluyor. Ayrıca çıkış olayıda uzun sürüyor.
Daha fazla alan yarat kısmı ile yeni gelen geçici dosyaları sil kısmı artık silmeleri yapmıyor. Eskiden boşaltıyordu. :(

Son düzenleme:
katil_197

katil_197

Üye
whatsappta 1-2 saat kalınca dokunmatik kafayı bozuyor kendi kendine tıklıyor felan

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
işin garip yanı,telefon depolama alanında diğer klasörü 500 mgb civarında, Kapasite kontrolünde hala 1.5 gb den fazla... acaba hangisi dürüst davranıyor?

YkPkY

YkPkY

Üye
................

Son düzenleme:

capkino06

Üye
Gdr3 u yükledikten sonra ie de facebookda resim açınca resim ekrana sığmıyor

ademoz05

ademoz05

Üye
telefon hafızası inanılmaz kötü bir durumda. Diğer klasörü 2.7 gb oldu. Bütün sitelere sürekli giriş yapmak zorunda kalıyorum şifreleri kaydetmiyor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Benim telefonda uygulamalar çalışmıyor güncelleme sırasında net kesilmesi sebebi son güncelleme eksik yüklendi şuan 3310 niyetine kullanıyorum :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
konu için teşekkürler.

arkadaşlar öncelikle uygulamalarda sorunlar mutlaka olacaktır. Zira bu güncellemenin verilip şekli Developer Preview programı şeklinde. Yani geliştiricilerin uygulama uyumluluklarını test etmeleri ve geri dönüş sağlamalarıyla daha az hatalı bir final sürümü yayınlanması amacıyla indirmeye açıldı.

skynet

Üye
Gdr3'ü kurduğumdan bu yana whatsapp iyice sapıttı :dry:
Gelen resimler otomatik olarak kaydet seçeneği açık olmasına rağmen kaydetmiyor
Gönderdiğim resim veya videoyu 2-3'er defa yolluyor (Bu çok sinir bozucu)
Wifi sürekli açık olmasına rağmen biri mesaj attığında uygulamayı açmadan artık haberim olmuyor :@

Son düzenleme:
YkPkY

YkPkY

Üye
Gdr3 u yükledikten sonra ie de facebookda resim açınca resim ekrana sığmıyor
o m.Facebook da hep oluyordu zaten,yeni bişey değilbenim cihazdada aksine hiçbi sorun yok maaşallah.motor gibi çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: PureFood

capkino06

Üye
gdr2 de yoktu ben hiç görmedim yani hem düzeltsinler hiç sorun olmasın fena mı olur :)

turbocore35

turbocore35

Üye
maşallah bendede sorun yok

ON9

ON9

Üye
telefon hafızası inanılmaz kötü bir durumda. Diğer klasörü 2.7 gb oldu. Bütün sitelere sürekli giriş yapmak zorunda kalıyorum şifreleri kaydetmiyor
Şifre kaydetme hiç mi yok? Yoksa öneri olarak mı kastediyorsunuz.
Ben daha herhangi bir siteye giriş yaptıktan sonra hiç bir zaman şifre ile giriş yapmadım.

ademoz05

ademoz05

Üye
Şifre kaydetme hiç mi yok? Yoksa öneri olarak mı kastediyorsunuz.
Ben daha herhangi bir siteye giriş yaptıktan sonra hiç bir zaman şifre ile giriş yapmadım.
şöyle ki ne facebook ne hotmail ne twitter k.adı ve şifremi hafızasına almıyordu. sürekli giriş yapmak zorunda kalıyordum. bakdım ki telefonda hafıza yok bi kaç şey sildim sorun düzeldi.

şimdi de telefonu sıfırladım. hafıza falan düzeldi. ayrıca gdr3 güncellemesini yaptıktan sonra bilmiyorum hiç sıfırlama işlemi yapan oldu mu, benimki çark kısmına geldiğinde 5 dakika beklemeden kuruluma geçti bile. uzun süren tek olay uygulamaların yüklenmesi oldu. şaşırdım.

turbocore35

turbocore35

Üye
şöyle ki ne facebook ne hotmail ne twitter k.adı ve şifremi hafızasına almıyordu. sürekli giriş yapmak zorunda kalıyordum. bakdım ki telefonda hafıza yok bi kaç şey sildim sorun düzeldi.

şimdi de telefonu sıfırladım. hafıza falan düzeldi. ayrıca gdr3 güncellemesini yaptıktan sonra bilmiyorum hiç sıfırlama işlemi yapan oldu mu, benimki çark kısmına geldiğinde 5 dakika beklemeden kuruluma geçti bile. uzun süren tek olay uygulamaların yüklenmesi oldu. şaşırdım.
bnd hep 5 dk suruyo...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
hazır gdr3 de ekran kilitleme gelmiş burada bahsedelim bence en büyük sorunlardan biride tüm sistemin yan yatması ve ayarlar kısmında mesela yan çevirdiğimizde üst kısmın çok büyük olması ve diğer programlar için çok fazla açagı inmesi ve kısıtlı alan olması bence bu çözülmesi gerekiyor birde wifi ile ilgili bir kaç arkadaş sorun yazmış bende farkettim eskiden wifi biraz daha hızlı kapanıyordu şimdi biraz yavaşlatmışlar bunuda düzenlemeleri gerekiyor geçici dosyaları sil bende hiç çalışmadı ancak bende fazla boyutu yükselmediği içinde olabilir diye düşünüyorum en fazla 250mb bu boyutlarda daha önceden çalıştıran oldumu merak ediyorum facebook masaüstü sürümde resimlerde sorun olmadı bende sizde acaba programdamı mobil ayarda mı sorun çıktı benim söyliye bilecegim sorunlar bunlar

Üst Alt