------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Sciondar

Sciondar

Üye
2 yıllık 50 gb dropbox hediyesi vardı ya 2 yıl süre dolunca resimler siliniyor mu?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2 yıllık 50 gb dropbox hediyesi vardı ya 2 yıl süre dolunca resimler siliniyor mu?
yedeğini al kardeşim bazen mail atıyorlar ama bazen pufffff benim başıma gelen gelmesin başına :)

• Beğen
Tepkiler: Sciondar
ANIL

ANIL

Admin
I9500XXUGNH2 güncellemesi ile pil değerlerini paylaşıyorum. WiFi bağlantısı sürekli açıktı. Twitter, Vine, Instagram, YouTube ağırlıklı kullandım. Önceki sürümlere göre artış olduğunu söyleyebilirim.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Metin137

Metin137

Üye
@anıl XXugnı1 nasl peki sence

Metin137

Metin137

Üye
Peki ısınma sorunu varmı nete girerken

bela55

bela55

Üye
s.a bu bi kaç gündür pil sorunu yaşıyorum şarj %100 olunca fişten çıkarıyorum ve çıkarır çıkarmaz %93 e düşüyor bişe yapmadan ve pilin ömrü en fazla 5-6 saat gidiyor bu konuda önerisi olan varmı ?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
s.a bu bi kaç gündür pil sorunu yaşıyorum şarj %100 olunca fişten çıkarıyorum ve çıkarır çıkarmaz %93 e düşüyor bişe yapmadan ve pilin ömrü en fazla 5-6 saat gidiyor bu konuda önerisi olan varmı ?
*#0228 yap Düzelmezse bataryanda sorun var

bela55

bela55

Üye
yaptım işlemi şarj %87 den %64 de üştü 3 saniye içinde normalmidir ? bide benim tel %28 şarj gösterirken kapandı açıldıgında şarj %0 gösteriyodu sarja takana kadar tek kendiliginden kapanıp açıldı bu biden kapanmlar bu aralar çok oluyo en düşük %15 e gelince kapanıyo şarj bitiyo

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
yaptım işlemi şarj %87 den %64 de üştü 3 saniye içinde normalmidir ? bide benim tel %28 şarj gösterirken kapandı açıldıgında şarj %0 gösteriyodu sarja takana kadar tek kendiliginden kapanıp açıldı bu biden kapanmlar bu aralar çok oluyo en düşük %15 e gelince kapanıyo şarj bitiyo
Batarya şişmiş, yeni bir batarya almanız gerekli.

frodo661

frodo661

Üye
Merhaba millet hayırlı bayramlar öncelikle;
Benim bir sorunum var.Telefonumu kullanırken telefonda anlık olarak üstünde saat ve tarih olan siyah bir ekran geliyor.Bunu araştırdım baya bir bu dertten muzdarip var ama çözüm sağlayan yok galiba bir çözüm bileniniz varmıdır?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhaba millet hayırlı bayramlar öncelikle;
Benim bir sorunum var.Telefonumu kullanırken telefonda anlık olarak üstünde saat ve tarih olan siyah bir ekran geliyor.Bunu araştırdım baya bir bu dertten muzdarip var ama çözüm sağlayan yok galiba bir çözüm bileniniz varmıdır?
Bir görsel olsa tam net anlaşılır. :hmmm

Üst Alt