------Galaxy S4 Kullanıcılar Kulubü (GT- 9500)------

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
s4lerdeki isinma sorunu her telefonda var mi
İşlemci gücü artan mobil cihazlarda ısınma sorunu aşırı oyun ve ten temasından kaynaklanıyor. Akıllı telefonlarda hız artmasından dolayı, hiç ısınmayan telefon yok ama daha az ısı yayan ve kullımında sıkıntı olmayan model ve markalar var.

cuuc

Üye
o anlamda degil her s4 asiri ısınıyo mu ?

cuuc

Üye
Peki note 2 ısıniyo mu s4 kadar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Peki note 2 ısıniyo mu s4 kadar
Dediğim gibi böyle bir kıyas sizi hatalı sonuç almanıza neden olur. Her telefon ısınır uzun kullanımlarda işlemci ısısının yüzeye yansımasıdır. Asıl değerlendirmeniz gereken yapmak istediklerinize göre kullanacağınız bir telefon modeli olsun.

Son günlerde İntel Atom işlemcili Asus Zenfone serisi telefonlarda daha az ısınma olduğunu bizzat test ettim. Ancak onunda şarj konusunda sıkıntıları mevcut olduğuna şahit oldum. :oke:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

cuuc

Üye
benim icin s4 gibi dururken ısınmasin yeter

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
benim icin s4 gibi dururken ısınmasin yeter
Arka planda yüklediğiniz patch,uygulama,root dosyası mutlaka bir işlem çalışıyordur. Tavsiyem iki şekilde tespit ve çözüm var . Yedeklerinizi alın öncelikle herşeyin silineceğini unutmayın sorumluluk sizindir. Sonrası hafıza kartını varsa çıkartın. Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın cihaz ayarla bölümünden de olur
Sonrasında Odin ile TR son sürüm Romu yükleyin işlem bitiminde cihazı açın ayarları öylesine es geçin. Cihaz sorunsuz açıldı ise recovery mode kısmına alara wipe data ve wipa cache işlemi yaparak cihazı baştan başlatın. Hafıza kartını takmadan ayarları yapınız. Ve cihazı yaklaşık 2 saat takip ediniz. Ayrıca CPU-z uygulaması ile de test edebilirsiniz. Anormal ısınma devam ederse cihaz ana kartı sorunlu olabilir servis müdahalesi gerekebilir.
Not: Ben bu yönetemle sayısız telefon ısınma sorunun önüne geçtiğimi hatırlatırım geçmiş mesajlarda bulabilirsiniz.
Saygılarımla.

cuuc

Üye
onun yerine bugun telefonu degistircem note 2 mi alayım yeniden s4 mu

cuuc

Üye
Note 2 de s4 givi asırı ısınma sorunu var mı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Note 2 de s4 givi asırı ısınma sorunu var mı
Sanırım anlatamıyorum hangi telefonu alırsanız alın aşırı oyun ve kullanım ile ısınır durduğu yerde ısınan telefon kesinlikle bir sorun vardır ya yazılımsal ya da donanımsal :oke:

cuuc

Üye
Anlıyorum s4 durdugu yerde bile isinio oyle olur mu note 2 de

cuuc

Üye
mesela suan 29 derece oyle bombos duruyodu telefonTmm simdi telefon alcam ne alayım?

condo06

condo06

Üye
Merhaba arkadaşlar i9500 özcan rom 5.4 kullanıyorum. Ekranın ışığını kapattigimda ekran 3 parçaya ayrılıp titriyor üstteki parça titremiyor alttakiler titreme yapıyor ekran ışığını açtığımda ise titreme yok stok romdada aynı sıkıntıyı yaşadım .telefonu alalı yaklaşık 1.5 yıl oldu sayacim arttığı için garantiye vermekten çekiniyorum sizce sorunum ne olabilir yardimci olursanız sevinirim

FastAsHeLL

FastAsHeLL

Üye
Merhaba arkadaşlar i9500 özcan rom 5.4 kullanıyorum. Ekranın ışığını kapattigimda ekran 3 parçaya ayrılıp titriyor üstteki parça titremiyor alttakiler titreme yapıyor ekran ışığını açtığımda ise titreme yok stok romdada aynı sıkıntıyı yaşadım .telefonu alalı yaklaşık 1.5 yıl oldu sayacim arttığı için garantiye vermekten çekiniyorum sizce sorunum ne olabilir yardimci olursanız sevinirim
Factory firmware at duzelir.

uaksk

Üye
Arkadaşlar telefonu açınca içerik şuanda indirilemiyor diye alt tarafta bir yazı çıkıyor sebebini bilen var mı?

Anil-D

Anil-D

Üye

Az sabredin aliyoruz aralıkta ilk olarak hemde i9500 alicak

Üst Alt