Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
arkadaslar c6 için ındırecegım ama mediafire engelli yasaklı site programları ilede indirilmiyor nasıl ındırecegız acaba
Bu siteye gir ve http:/ yazan yere yasaklı sitenin URL sini kopyala, yapıştır gir. :oke:
Bu arada henüz bu Evols ü yapmadım, birçok kez de sordum ama bir daha sormak istiyorum, şimdi bu CFW olayı ne kadar riskli? Riskler nr olabilir? Soruyorum, çünkü 3 sene önce Samsung Star telefonum vardı, bir iki kez yazılım attım (hatırladığım kadarıyla Phoenix ile) üçüncü yazılım denememde çökmüştü telefon. Şimdi bu da çökerse, bir telefona çok ücret ayıramam, yeni tablet aldım çünkü. Team dan bahsediyorsunuz, onun için ne yapmak lazım? Ve deee,, şimdi bu CFW de ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Çok soru oldu ama son olarak: Telefona sürekli format atmaya meraklıyım da :D Formattan sonra bu orjinal yazılımdaki gibi yeniden tek tek taşımayla mı hack yapmak lazım, yoksa CFW ile direk hack geliyor mu?
Valla symbianı bende unutmuşum yinede privateyi alt üst ettim bulamadım. Peki bunu düzenleyen dosyanın txt mi r14 mü olduğu konusunda bir fikrin var mı?
Bu yama ile yüksek ses uyarısını tamamen kaldırabilirsiniz. :oke:

karakartal0684

Üye
arkadaslar yukledım ama facebook twitter gıbı uygulamları açmaya calıtıgımda wifiye baglı oldugum halde servis alınıyor uyarısı cıkıyor sonra sebeke kullanılamıyor dıyor nedeni nedir ve çözümü nasıl olacak.birde nokia magazaya tıkladıgımda dırek web tarayıcıya atıp opera uzerınden gosterıyor uygulamaları ve yuklenmedı hataı alıyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Sos
arkadaslar yukledım ama facebook twitter gıbı uygulamları açmaya calıtıgımda wifiye baglı oldugum halde servis alınıyor uyarısı cıkıyor sonra sebeke kullanılamıyor dıyor nedeni nedir ve çözümü nasıl olacak.birde nokia magazaya tıkladıgımda dırek web tarayıcıya atıp opera uzerınden gosterıyor uygulamaları ve yuklenmedı hataı alıyorum
Sosyal ağlar çalışmıyor olabilir. Bilmiyorum denemedim uzun zamandır.
Mağaza değiştiği için oraya atıyor

karakartal0684

Üye
Süleyman

Süleyman

Üye
Bu siteye gir ve http:/ yazan yere yasaklı sitenin URL sini kopyala, yapıştır gir. :oke:
Bu arada henüz bu Evols ü yapmadım, birçok kez de sordum ama bir daha sormak istiyorum, şimdi bu CFW olayı ne kadar riskli? Riskler nr olabilir? Soruyorum, çünkü 3 sene önce Samsung Star telefonum vardı, bir iki kez yazılım attım (hatırladığım kadarıyla Phoenix ile) üçüncü yazılım denememde çökmüştü telefon. Şimdi bu da çökerse, bir telefona çok ücret ayıramam, yeni tablet aldım çünkü. Team dan bahsediyorsunuz, onun için ne yapmak lazım? Ve deee,, şimdi bu CFW de ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Çok soru oldu ama son olarak: Telefona sürekli format atmaya meraklıyım da :D Formattan sonra bu orjinal yazılımdaki gibi yeniden tek tek taşımayla mı hack yapmak lazım, yoksa CFW ile direk hack geliyor mu?

Bu yama ile yüksek ses uyarısını tamamen kaldırabilirsiniz. :oke:
amacım kaldırmak değil ordaki yazıyı değiştirmekti. Onu da hallettim zaten. Sağolasın

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Kardeş merhaba. Sen bir sürü cihaz için CFW yazmışsın belki bir yardımın olabilir diye sana sorayım dedim. Başka birini bulmak zor gibi görünüyor. :) Nokia E52 CFW - MaxiCep adresinde konu açtım da uygun olduğunda bir bakabilir misin? Açıklamayı orada yazdım.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Hakan Team dan yapabilir misin?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız CFW editlemeyi özelden anlatırsan bir ara sevinirim Evols ün üzerine tema ve avkon2 editlemeyi istiyorum da :)
Onun için nokia cooker'u i kullanacaksın ve modlar bölümündende bilgi alabilirsin. Sitede biraz araştırma yaparsanız herşeyin var olduğunu görebilirsiniz

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Onun için nokia cooker'u i kullanacaksın ve modlar bölümündende bilgi alabilirsin. Sitede biraz araştırma yaparsanız herşeyin var olduğunu görebilirsiniz
Bu ne ciddilik :D Peki abi Cooker ile düzenlemeye çalışırım daha sonra team ile sen atarsın olur mu böyle :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Bu MediaFire kapanmış, DNS felan uğraşmak istemiyorum da başka dosya paylaşır mısın? :)

alicavush

Üye
Kardeş ellerine sağlık bende dün gece yükledim. yalnız şu ekstra zoom u bir türlü kapatamadım. OFW nin içindeki orjinal dosyayı alıyor CFW nin içine atıp tekrar paketliyorum ancak yinede başaramıyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ellerine sağlık bende dün gece yükledim. yalnız şu ekstra zoom u bir türlü kapatamadım. OFW nin içindeki orjinal dosyayı alıyor CFW nin içine atıp tekrar paketliyorum ancak yinede başaramıyorum
ROFS2 / private / 10202be9 / 101ffa86.txt dosyasını çekip aktaracaksın. Bir kontrol et doğru dosyayı çektiğinden

alicavush

Üye
ROFS2 / private / 10202be9 / 101ffa86.txt dosyasını çekip aktaracaksın. Bir kontrol et doğru dosyayı çektiğinden
3 sefer yaptım ama bir türlü olmuyor. hatta z sürücüye girdim kontrol ettim orjinal dosya ama yok olmuyor :(

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
3 sefer yaptım ama bir türlü olmuyor. hatta z sürücüye girdim kontrol ettim orjinal dosya ama yok olmuyor :(
belki core dede vardır ondan olmuyordur. core de var ise orjinal yazılımdan core'de kinide çek

alicavush

Üye
doğru diyorsun, onada bir göz atayım, teşekkür ederim tekrar eline sağlık

Üst Alt