Euro Truck Simulator 2 (ETS2) Oynayanlar Fanları toplanma ve paylaşım konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm Hacı geçenlerde pc ye format attım, dün oyunu tekrar kurdum.. En yüksek ayarda bile kasmayan oyun şimdi düşük ayarda kasıyor... :vur

MrExpert

MrExpert

Üye
Driverları kurdunmu :hmmm

- - - Eklendi - - -

Yakında bende kurucam oyunu :eller:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
mod çalışmam...

Uhops

Uhops

Üye
Oyunu indirdim yükledim çalışmamıştı format atmıştım bida yükledim gene çalışmadı 2 farklı yerden daha denedim gene çalışmadı başlamadan çalışmayı durdurdu hatası alıyorum :@

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

MaxipmaN

Üye
para hilesi ve hızlı tır ile tadından yenmez ama şimdiki monitörde oyunların alayı kasıyor bu da aynı şekilde

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
güzel olmuş bir de maxicep logolu yapip paylaşabilir misin ?
Yukarda dorse maxicep logolu :D

- - - Eklendi - - -

Emeğine koluna sağlık kardeşim, mükemmel olmuş :)
Eyvallah..

- - - Eklendi - - -

Oyunu indirdim yükledim çalışmamıştı format atmıştım bida yükledim gene çalışmadı 2 farklı yerden daha denedim gene çalışmadı başlamadan çalışmayı durdurdu hatası alıyorum :@
Eğer mod yüklü ise o nedenle hata verebilir, mod klasörünü kontrol et..

Anil-D

Anil-D

Üye
haci oyunun lınkıni atta maxicep kamyonu kullanim

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
oyunu nerdn bulucam? BANA direk oyunun içinde atsan modu olurmu

Uhops

Uhops

Üye

Yukarda dorse maxicep logolu :D

- - - Eklendi - - -

Eyvallah..

- - - Eklendi - - -

Eğer mod yüklü ise o nedenle hata verebilir, mod klasörünü kontrol et..

Mod falan yok daha oyunu açamadım 5 tane falan setup denedim olmadı.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
konuyu hortlatmak gibi oldu ama :züü:

174km iile giderken ben :sirit:

174km ile giderken duramayan ben ve sonuç ;
%56 hasar + motor arızası :kıskıs:

ilk mesajımdaki resimler görünmüyor galiba :(174km ile :sirit:ve sonrası motor arızası+%56 hasar :kıskıs:

Ekli dosyalar

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
konuyu hortlatmak gibi oldu ama :züü:

174km iile giderken ben :sirit:

174km ile giderken duramayan ben ve sonuç ;
%56 hasar + motor arızası :kıskıs:

ilk mesajımdaki resimler görünmüyor galiba :(174km ile :sirit:ve sonrası motor arızası+%56 hasar :kıskıs:
Neye çarptın :DGeçenlerde ben de 150 ile kaza yaptım, orta refüjü aşıp karşı şeritte yan yattım :ehe

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Neye çarptın :DGeçenlerde ben de 150 ile kaza yaptım, orta refüjü aşıp karşı şeritte yan yattım :ehe
hafif bir rampa vardı indikten sonra sağa doğru az biraz keskin viraj ha 160 ha 170 derken hadi 175 olsun dedim herşeyi risk ettim 174 dedi asıldım el firenine kar etmedi bir de firen derken o takla senin bu takla benim sol bariyere girince olanlar oldu :kıskıs:şimdi sıfır hasar ile praha'dan ingiltere ye yük götürüyorum 51.000€ karşılığı :sirit: düzlüğe çıkınca asılcam ama :sirit: :eller: dağda koç bayırda doç :D sollama beni sollarım seni :D

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
hafif bir rampa vardı indikten sonra sağa doğru az biraz keskin viraj ha 160 ha 170 derken hadi 175 olsun dedim herşeyi risk ettim 174 dedi asıldım el firenine kar etmedi bir de firen derken o takla senin bu takla benim sol bariyere girince olanlar oldu :kıskıs:şimdi sıfır hasar ile praha'dan ingiltere ye yük götürüyorum 51.000€ karşılığı :sirit: düzlüğe çıkınca asılcam ama :sirit: :eller: dağda koç bayırda doç :D sollama beni sollarım seni :D
:ehe

• Beğen
RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
bende oyunun 1.8.2.5s sürümü var ben bunu 1.9.22 ye çekmeye çalışıyorum olmuyor Update yide kendi sitesinden indirdim yanlız bendeki Steam miş nasıl olucak bu bilgisi olan varmıdır

• Beğen

Üst Alt