En Uygun Fiyata Sınırsız İnternet Hangi Operatörde?

Sponsorlu Bağlantılar

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
En Uygun Fiyata Sınırsız İnternet Hangi Operatörde?

Merhaba Arkadaşlar, sınırsız net almayı düşünüyorum. Hangi operatör uygun fiyata internet imkânı sunuyor bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ...

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
vodafone 14 tl ama yavaş 250 mb den sonra 11.3 kb/sn

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 8 TL sınırsız var diye duydum ama tam detaylı bilgim yok.

rapidline

Üye
turkcell kardeş adamlar 19tlye 1gb veriyolar 20tlye sınırsız 1gb kaliteside cabası

• Beğen
phasan

phasan

Üye
turkcell kardeş adamlar 19tlye 1gb veriyolar 20tlye sınırsız 1gb kaliteside cabası

1 gb sınırsız 19 tl 1gb den sonra hız 96 kb/sn vodafone 14 tl 250 mb sınırsız 250 sonra hızı 96 kb/sn

- - - Eklendi - - -

ayrıca turkcell 12 ay 1gb sonırsız net 19 tl 12 aydan sonra 32 tl

• Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ne diyosunuz? Hangi operatörden hangi paket daha avantajlı?

yunus4554

yunus4554

Üye
Avea 15 tl 1 gb

• Beğen
u_cosar

u_cosar

Üye
avea 500 dk heryöne +2000 sms +sınırsız internet 2 gb kullanımdan sonra hız biraz düşüyor

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
avea 500 dk heryöne +2000 sms +sınırsız internet 2 gb kullanımdan sonra hız biraz düşüyor

ücreti ?

- - - Eklendi - - -

bende yıkılan var bana 1 gb yetiyo 1 gb net heryone 1000 sms heryone 500 ya da avea ici 1000 dk .

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Bana sms gerekli değil. Sadece uygun fiyata internet paketi arıyorum. Nedense operatörler bu işi gittikçe zorlaştırıyorlar. Sanki eve dopingli ADSL çektiriyoz :S

phasan

phasan

Üye
Bana sms gerekli değil. Sadece uygun fiyata internet paketi arıyorum. Nedense operatörler bu işi gittikçe zorlaştırıyorlar. Sanki eve dopingli ADSL çektiriyoz :S

ınternet ıstıyorsan vodafone 250 mb sınırsız net al ılk 1 ay 7 tl sonra 14 tl

• Beğen
Malamadrı

Malamadrı

Üye
Vodafone derim 9 tl veriyorum sınırsız net alıyorum eski cepnet abonesiyim yeniler 14 tl veriyor sınır yok sabit ücret hız konusunda da web tarayıcıları(opera uc browser vb ) programları da kullandın mi sıkıntı yok download konusunda her operatör sıkıntı çekiyor buna yapabilecek birşey yok çok da kotu değil saniye gibi işliyor uzun lafın kısası vodafone

• Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar. Yardım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim ...

Üst Alt