En karlı internet paketi hangi operatörde

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
cepnet yeni üye alımına kapandığı için Herkes kullanamaz o yüzden de en avantajlı cep net olamaz şuanda en avantajlı avea yeni nesil tarife 2gb adil kullanım hakkı var aylık adil kullanımından sonra ise 128 kbs düşüyor yine cep netten hızlı isteyen Keşkeste alıp kullana bilir

tarama

Üye
Avea yeni
nesil tarife 2gb adil
kullanım hakkı var
aylık adil
kullanımından sonra ise 128 kbs düşüyor deniyor ama hız gerçekte 20kbs yi geçmiyor, üstelik nette sıklıkla kesinti mevcut olduğundan 50 mb dosyayı indirmek bile tam bir işkence oluyor. Saatleri alıyor

ermanatfl

Üye
ben avea'nın 1gb net paketini kullanıyorum. aslında biraz pahalı 14,5tl ama avea hakkını veriyor bence. interneti çok hızlı. 20 mblık bi videoyu ortalama 1 dkkada indirebiliyo. tavsiye ederim. (bana yetmiyor o ayrı :) )

sametwc

Üye
en iyi proxy ile internet

AHMED...

AHMED...

Üye
ben avea'nın 1gb net paketini kullanıyorum. aslında biraz pahalı 14,5tl ama avea hakkını veriyor bence. interneti çok hızlı. 20 mblık bi videoyu ortalama 1 dkkada indirebiliyo. tavsiye ederim. (bana yetmiyor o ayrı :) )

bende memnunum hızından yeni nesil tarifeyi kullanıyorum youtubeden HQ videoyu hiç takılmadan oynatıyor

hidayet02

hidayet02

Üye

bende memnunum hızından yeni nesil tarifeyi kullanıyorum youtubeden HQ videoyu hiç takılmadan oynatıyor

Kardes Bende Yenil Nesil Tarifeyi Kullanıyorum. Bu 2. Ayım. İlk Ayda Hız 2 gb den Sonra Dusmedi. Ama 2. Aydan sonra Hız 128 bite Dusunce 3g modunda Videolar izlenemiyor. saniyede 2 kez video donuyor. Kısaca bir 5 dk lık Klibi 30 dk da anca izleriz. Vodofone da cepnet tekrar basladı, sınırsız internet kac mb dan sonra dusuyor ve kac bite dusuyor?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Kardes Bende Yenil Nesil Tarifeyi Kullanıyorum. Bu 2. Ayım. İlk Ayda Hız 2 gb den Sonra Dusmedi. Ama 2. Aydan sonra Hız 128 bite Dusunce 3g modunda Videolar izlenemiyor. saniyede 2 kez video donuyor. Kısaca bir 5 dk lık Klibi 30 dk da anca izleriz. Vodofone da cepnet tekrar basladı, sınırsız internet kac mb dan sonra dusuyor ve kac bite dusuyor?

vodafone cepnet'de hız 250 mb'dan sonra 96 Kbps'ye düşüyor :oke:

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Yeni aylik cepnetlerinden 250'lik olan iyidir.

ilk 3 ay 7 lira. kota asim ucreti yok

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Turkcell bence her zaman hızlıdır.. Diğer operatörlere geçmek bence kazanç sağlamaz sana

selmangulec

selmangulec

Üye
merhabalar ,
yazlık evde net olmadığı için mobil modemler için internmet almak istiyorum ama karar veremedim. vodem,aveajet,vınn ve ttnet modemlerim var elimde hger oprt. için. 1 gb turkcelle baktım 29 tl yazıyor çok pahalı . buradaki yazılanlartı okudum 1 gb 19 tl yazan olmuş avea ve turkcell den benim baktığım 29 tl olan yanlış yere mi baktım bilemiyorum.

49 tl + kon. hat +vınn üründen alıp ayrıca kontörlü data hattı istediğim zaman kullanırım diye düşündüm ama tl yüklenmiyormuş. ( içine gün uzatmak için cep hatyları gibi 5 tl yükleyip kapanmamasını önlemek gibi düşüncem vardı bu forumda paket yüklenir tl yüklenmez diyen olduğunu duyunca iyice karıştırıyorum. zaten modemlerin var gerek yok ayrı data hatta diyen var.

numara taşıma için bekleyen turkcell hattım var fazladan , bunu vodafone a taşısam vodem için de sınırsız diye tabir edilen paketleri alsam ( hattı tak çıkar üşengeçliğimide kabul edersem) sizce uygun olur mu? turkcell kont. data hattı alıp 3 ay sonra vodafone data hat olarak mı bu opr. geçsem .

bu konuda yardım edebilirmisiniz. ...
saygılar...
selman

FQXT

FQXT

Üye
vodafone aylık nette hız düşünce androidde set dns kullanırsanız google 8.8.8.8 8.8.4.4 otomatık ayarlanmakta ve hız sabıt olarak 106 kbs olarak kalıyor 96 evet standartta ama google olunca ıs degısıyor uzun zaman dır kullanıyorum ;)

selmangulec

selmangulec

Üye
vodafone aylık nette hız düşünce androidde set dns kullanırsanız google 8.8.8.8 8.8.4.4 otomatık ayarlanmakta ve hız sabıt olarak 106 kbs olarak kalıyor 96 evet standartta ama google olunca ıs degısıyor uzun zaman dır kullanıyorum ;)

merhabalar ,
vodafone haftalık sınırsız tarifesini aldığımızda hotmail ve google sörfü hız düşse bile sorunsuz kullanılabnilir mi? mail kutusuna ve gerektiğinde google dan araştırma yapmak için uygun bir tarife arıyorum. vodem var elimde sizce bilgisayarda sıkıntı yaşanırmı?
selman

FQXT

FQXT

Üye
sorunsuz kullanırsın ama benden sana bı onerı maıllere cok onem verıyorsan yandex kur cunku ıcıne gmaıl hotmaıl eklıyorsun cok hızlı acılıyor yanı maıller yandexe gelıyor bu bır onerı normalde tabıkıde gmaıl ve hotmaılde gayet saglıklı , flash block ad block kur vıdeo harıc hersey hızlıca calısıyor chorome kullanmak gerek tabı ..

azdeha

Üye
50 mb cok az arkadaslar ,Facebook da birkac büyük boyutlu resim indirince,50mb kalmaz,daha fazla veren operador yok mu

cardanadam

cardanadam

Üye
vodofone 4gb internet 39 :tl:

- - - Eklendi - - -

ben telefonda kullanıyorum hatta şu anda wifi verdim arkadaş leptop ile bağlanıyo bende telefondan internete giriyorum ikiside etkilenmiyor