En karlı internet paketi hangi operatörde

Sponsorlu Bağlantılar

sincarezindan

sincarezindan

Üye
vodafone ama interneti yavas

phasan

phasan

Üye
arkadaslar vodafone ıstese herkese 3g hızında net verır ama btk karısışıyor ınternete

musailker

Üye
Vodafone 3g hizinda verse herkez modenleri cope atar alir bor ucuz 3g telefon evde bilgisayarda onu kullanir

sublieutenant

sublieutenant

Üye
aylık 7.99 sınırsız paket kullanıyorum vodafone'da
cepteki 3G indirme hızını ttnette görmedim ben 4mb. mp3ün 7sn. de indiğini gördüm.
(sözün gelişi)
radyo dinlemek nedir yaa? ben youtube'tan film izliyorum seyahatlarda :D
şarj sorunu olmasa bu cepnet çekilir ama...

rapidline

Üye
    Konu Sahibi
Gerek kalmadı vınnın hattın cepte kullanıyorum hem hız düşmüyor hemde kota korkum yok 4gb radyo dinleyerek bitmez

qwertsdf

Üye
Cepnet sınırsız internetli hattınızı satmayı düşünür müsünüz?

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Arkadaşlar turkcell olan arkadaşlara 4 gb / 39 TL olan paketi tavsiye ederim. Telefonu modem olarak tanıtıp bilgisayardanda internete erişim sağlarsınız, hemde cebinizdede internet olur. Internet konusunda sıkıntı çekmezsiniz. 39 lira ilk bakışta pahalı gibi gelebilir, ama kalite açısından oldukça makûl bir fiyat. günlük 1,30 TL'ye geliyor ay hesabına vurduğumuzda, hız konusunda sıkıntı çekmezsiniz.

korhan06tr

korhan06tr

Üye
Vodafone 8tl en iyisi ... :oke:

u_cosar

u_cosar

Üye
ben avea kullanıyorum ve bundan çok mennunum

rapidline

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar turkcell olan arkadaşlara 4 gb / 39 TL olan paketi tavsiye ederim. Telefonu modem olarak tanıtıp bilgisayardanda internete erişim sağlarsınız, hemde cebinizdede internet olur. Internet konusunda sıkıntı çekmezsiniz. 39 lira ilk bakışta pahalı gibi gelebilir, ama kalite açısından oldukça makûl bir fiyat. günlük 1,30 TL'ye geliyor ay hesabına vurduğumuzda, hız konusunda sıkıntı çekmezsiniz.

Kamu vınn var bende 29tl

veli_efendi

veli_efendi

Üye
vodafone derimm

fatihcaner

Üye
arkadaşlar bende vodafone kullanıyorum. Aylık cepnet şarj sorunum oluyordu ayrıca tel çok ısınıyordu. 3g yani çift moda geçtiğim içinmis şimdi sade gsm yapıyorum hem tel ısınmıyor hem şarj çok gidiyor

hicsam

hicsam

Üye
vodafone

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Arkadaşım vodafone 8 tl ye aylık sınırsız veriyor, en iyi vodafone.

erkişi

Üye
Vodafon sınırsıs 8 tl intertnet yok sınırlı

phasan

phasan

Üye
avea kullan

futbol123

futbol123

Üye
en iyisi avea