En İYİ Antivirüs Programı Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce en iyi antivirüs programı hangisi(deneyimi ve bilgisi olan cevaplasın)?

• Kullanılan toplam oy
    9
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
peki arkadaşlarım nedenini açıklarsanız sevineceğim açıklamamı konu açıklamasında verdim şimdiye kadar gördüğüm bütün bağımsız büyük test laboratuvarı sitelerinde bitdefender galip geliyo eğer gerçekten bitdefenderi deneyip de bu kaspersky ın yanında ne diyorsanız yorumunuzu onaylayın lütfen

pc me bi virüs bulaşmıştı adını tam hatırlayamıyorum pc formatlık hale geldi çöktü çökcekti tabi pc ye bağladığım aygıtlarda da aynı sıkıntı oluştu o zaman kaspersky i bilmiyodum eset denedim fazal bi etkisi olmadı bi arkadaşım kaspersky kur dedi kurdum tarattım be o lanet virisü buldu temizledikten sonra pc eski haline geldi o günden beri kaspersky dışında antivirüs kulanmam işte bu yüzden kaspersky

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi
Bunu deneyip siz karar vemelisiniz ama oneri derseniz;

1- F-Secure
2- Comodo
3-Eset

Yukari da ki AV urunleri hem genis bir virus motoruna hem stabil hem de performans acisindan ustun urunlerdir Birde kullanicilara ciddi destek ve onen verir yukaridaki saydiklarim onerimi sorarsan F-Secure olacaktir...

Not: AV silerken kendi remover araclarini kullanin ki bu bile yetersiz kalmakradir yani bir av yi sistemden tam olarak kaldiramazsiniz...

Format atin guncellestirmeleri kurun ve bastan temiz bir av kurulumu yapin ve LUTFEN WA REZ YADA ILLEGAL URUN KULLANMAYIN

Son olarak bu yazilimlara koru korune baglanmayin guvenlik kiaide baslayip farkindalik ister

Guvenli Gunler

Birde virus bulmak amacli av kullanmaniza gerek yok cesitli tarama araclari kullanabilirsiniz.

1-Malwarebytes
2-Hitman Pro
3Combofix ( Onermem son çare olarak kullanabilirsiniz)

Yukarida ki yazdiklarim sizin isinizi cok cok fazlasiyla gorur...

teşekkürler
Eset Smart Security 6 kullanıyorum çokda memnunum kaspersky kullanmadığım için birşey diyemiycem

doğrudur

- - - Eklendi - - -

Bunu deneyip siz karar vemelisiniz ama oneri derseniz;

1- F-Secure
2- Comodo
3-Eset

Yukari da ki AV urunleri hem genis bir virus motoruna hem stabil hem de performans acisindan ustun urunlerdir Birde kullanicilara ciddi destek ve onen verir yukaridaki saydiklarim onerimi sorarsan F-Secure olacaktir...

Not: AV silerken kendi remover araclarini kullanin ki bu bile yetersiz kalmakradir yani bir av yi sistemden tam olarak kaldiramazsiniz...

Format atin guncellestirmeleri kurun ve bastan temiz bir av kurulumu yapin ve LUTFEN WA REZ YADA ILLEGAL URUN KULLANMAYIN

Son olarak bu yazilimlara koru korune baglanmayin guvenlik kiaide baslayip farkindalik ister

Guvenli Gunler

Birde virus bulmak amacli av kullanmaniza gerek yok cesitli tarama araclari kullanabilirsiniz.

1-Malwarebytes
2-Hitman Pro
3Combofix ( Onermem son çare olarak kullanabilirsiniz)

Yukarida ki yazdiklarim sizin isinizi cok cok fazlasiyla gorur...

Eset Smart Security 6 kullanıyorum çokda memnunum kaspersky kullanmadığım için birşey diyemiycem

pc me bi virüs bulaşmıştı adını tam hatırlayamıyorum pc formatlık hale geldi çöktü çökcekti tabi pc ye bağladığım aygıtlarda da aynı sıkıntı oluştu o zaman kaspersky i bilmiyodum eset denedim fazal bi etkisi olmadı bi arkadaşım kaspersky kur dedi kurdum tarattım be o lanet virisü buldu temizledikten sonra pc eski haline geldi o günden beri kaspersky dışında antivirüs kulanmam işte bu yüzden kaspersky

bildiriminiz için teşekkürler

smh60

smh60

Üye
Arkadaşlar konu hortluyor ama kaspersky yükledim gerçekten oldukça başarılı :good:

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eset

skynet

Üye
Eskiden bende çok takıntı yapardım bu virüs olaylarına ama artık koyverdim gitti sadece MSE takılıyorum :ehe

qLaMoR

qLaMoR

Üye
Eğer ram, işlemci, vs iyi ise Windows essantial .

Lakin iyi değilse Avira personal antivir .

frk uzn

frk uzn

Üye
Bence kaspersky biraz kasar pc yi ama çok iyi

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Advanced mobile care ve avast internet security kullanıyorum süper oluyor ikisini beraber kullandığımdan beri kötü birşey olmadı.

Uhops

Uhops

Üye
Eset nod32 6 yükledim ilk taramada virüsü buldu ve pc düzeldi gibi.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
avg :)

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi
Değerli kardeşlerim, bu böyle olmayacak, her kafadan bir ses çıkıyor, ben her birinin deneme sürümünü deneyip karar vereceğim, ve o zamana kadar da bu konu cortlamazsa size de en iyi antivirüs programını açıklayacağım.İyi geceler..

Üst Alt