En İYİ Antivirüs Programı Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce en iyi antivirüs programı hangisi(deneyimi ve bilgisi olan cevaplasın)?

• Kullanılan toplam oy
    9

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi
En İYİ Antivirüs Programı Hangisi?
Arkadaşlar soru açık başlıkta verdim şu antivirüs firmalarının 2014 sürümünün anları çıksın alacam ama hangisini alayım bi yardım ederseniz sevinirim.Benim aradığım antivirüs programı en çok virüs tespit eden antivirüs programı.Hızın felan önemi yok.2-3 senedir bitdefender kull yorum.Zaten çoğu test sitesinde de 1. olarak çıkıyor.Aslında memnunum ama daha iyisi varsa ona geçeceğim.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

hikmet366

hikmet366

Üye
kaspersky

- - - Eklendi - - -

kaspersky

- - - Eklendi - - -

kaspersky

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
kaspersky

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi
kaspersky

- - - Eklendi - - -

kaspersky

- - - Eklendi - - -

kaspersky

peki arkadaşlarım nedenini açıklarsanız sevineceğim açıklamamı konu açıklamasında verdim şimdiye kadar gördüğüm bütün bağımsız büyük test laboratuvarı sitelerinde bitdefender galip geliyo eğer gerçekten bitdefenderi deneyip de bu kaspersky ın yanında ne diyorsanız yorumunuzu onaylayın lütfen

hikmet366

hikmet366

Üye
peki arkadaşlarım nedenini açıklarsanız sevineceğim açıklamamı konu açıklamasında verdim şimdiye kadar gördüğüm bütün bağımsız büyük test laboratuvarı sitelerinde bitdefender galip geliyo eğer gerçekten bitdefenderi deneyip de bu kaspersky ın yanında ne diyorsanız yorumunuzu onaylayın lütfen

Ben 2013 sürümü Kullandım ve çok memnun kaldim bulmadığı virus yok nasıl anlatsam bilmiyorum sen Bir anti virüs programın dan ne beklersin sen söyle ben yanıtlayim

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi

Ben 2013 sürümü Kullandım ve çok memnun kaldim bulmadığı virus yok nasıl anlatsam bilmiyorum sen Bir anti virüs programın dan ne beklersin sen söyle ben yanıtlayim

bütün virüsleri bulsun yeterli bana

hikmet366

hikmet366

Üye
tamam iste kaşersky güncel virüs listesini güncellersen bulur üstüne üstü yok

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim

hikmet366

hikmet366

Üye
olur çalışma filan olur garip birseyler olur

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim

aykt

aykt

Üye
birden fazla antivirüs programı yükleme birbirlerini etkiliyorlar ayrıca pc kasar. Bende kaspersky 2013 internet sec. diyorum. Şimdiye kadar bulduğu virüsü sildi daha önce kullandığım anti virüs programlarında buldu diye uyarı verip silemiyordu.

18Yusuf720

Üye
    Konu Sahibi
birden fazla antivirüs programı yükleme birbirlerini etkiliyorlar ayrıca pc kasar. Bende kaspersky 2013 internet sec. diyorum. Şimdiye kadar bulduğu virüsü sildi daha önce kullandığım anti virüs programlarında buldu diye uyarı verip silemiyordu.

tşkrlr :oke:

enesrsln

enesrsln

Üye
Eset Smart Security 6 kullanıyorum.

furkan5800

furkan5800

Üye
Bunu deneyip siz karar vemelisiniz ama oneri derseniz;

1- F-Secure
2- Comodo
3-Eset

Yukari da ki AV urunleri hem genis bir virus motoruna hem stabil hem de performans acisindan ustun urunlerdir Birde kullanicilara ciddi destek ve onen verir yukaridaki saydiklarim onerimi sorarsan F-Secure olacaktir...

Not: AV silerken kendi remover araclarini kullanin ki bu bile yetersiz kalmakradir yani bir av yi sistemden tam olarak kaldiramazsiniz...

Format atin guncellestirmeleri kurun ve bastan temiz bir av kurulumu yapin ve LUTFEN WA REZ YADA ILLEGAL URUN KULLANMAYIN

Son olarak bu yazilimlara koru korune baglanmayin guvenlik kiaide baslayip farkindalik ister

Guvenli Gunler

furkan5800

furkan5800

Üye
Birde virus bulmak amacli av kullanmaniza gerek yok cesitli tarama araclari kullanabilirsiniz.

1-Malwarebytes
2-Hitman Pro
3Combofix ( Onermem son çare olarak kullanabilirsiniz)

Yukarida ki yazdiklarim sizin isinizi cok cok fazlasiyla gorur...

smh60

smh60

Üye
Eset Smart Security 6 kullanıyorum çokda memnunum kaspersky kullanmadığım için birşey diyemiycem

Üst Alt