Eğer Sevgiliniz Sizi Hiç Takmıyorsa (Dinlemiyorsa) Ne Yaparsınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Onun yaptığını bende ona yaparım elbet soracaktır niye beni dinlemedin böyle böyle yaptın diye o ara cevap hazır zaten :)

• Beğen
Tepkiler: nazlican

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
abi tekmeye falan hiç gerek yok anlamlı bir laf çakacaksın tabi oda anlarsa o yoluna sen yoluna başka bişi gerekmiyor tekmedir tokattır yakışmaz

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
takmıyorsa hiçbirşey yapmam bu kadar basit

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Ayrıl gitsin,başkasını bul,terk et, vs vs aslında yapıcı olmayı seçmek varken,neden yıkıcı olanlar da var:)
Misal sevgilisi olan bir insanla konuştuğumda,kendimden biliyorum onunla daha fazla ilgilen hatta alttan al dediğimi çok iyi bilirim acaba neslim mi tükeniyor:)
Birisi sevgilisiyle tartışmıştır yada ayrılmaya ramak kalmıştır ama ona akıl danıştığında ilk söyleyeceği ''Ayrıl gitsin'' öyle diyen birisinden yapıcı olmak beklenmediği gibi onunla çok konuşmakta,zamanla zarara dönük sonuçlar doğura bilir.
Hoş bir mantık değil ki,bir birini seven iki insan var sen ona güzel çözümler sunacağına destek olacağına tutup ''Ayrıl gitsin'' bazen diyorum ki,neden insanlar hep kolayı seçer:)

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıl gitsin,başkasını bul,terk et, vs vs aslında yapıcı olmayı seçmek varken,neden yıkıcı olanlar da var:)
Misal sevgilisi olan bir insanla konuştuğumda,kendimden biliyorum onunla daha fazla ilgilen hatta alttan al dediğimi çok iyi bilirim acaba neslim mi tükeniyor:)
Birisi sevgilisiyle tartışmıştır yada ayrılmaya ramak kalmıştır ama ona akıl danıştığında ilk söyleyeceği ''Ayrıl gitsin'' öyle diyen birisinden yapıcı olmak beklenmediği gibi onunla çok konuşmakta,zamanla zarara dönük sonuçlar doğura bilir.
Hoş bir mantık değil ki,bir birini seven iki insan var sen ona güzel çözümler sunacağına destek olacağına tutup ''Ayrıl gitsin'' bazen diyorum ki,neden insanlar hep kolayı seçer:)

çok doğru dedin ama bnde hiç bi ilişkinin bitmesinden yana deilim hele ki yıllar süren

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
çok doğru dedin ama bnde hiç bi ilişkinin bitmesinden yana deilim hele ki yıllar süren

Zaten bir ilişkinin oturması yılı bulabiliyor,birbirini tanımaları falan anca o zaman oluyor.
1-2 aylık bir şey de anca isimlerini öğrenebilirler,zamanla belki,gidiş hattına göre o yöne kayabiliyor.
Yıllarca sürerse bu alışkanlık oluyor,doğal olarakta alışkanlıktan kurtulmak kolay da değildir:)

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
wayttt ne konştun :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bazılarıda isteklerini fazlaca abartıyor

+ Ben seni canımdan çok
sevmedim mi güzelim?
- Sevdin.
+ Ben sana ömrümü vermedim mi
güzelim?
- Verdin.
+ Daha ne yapayım ben?
- Frhat dğlrı delio ama .s.s

bunun gibi mesela
:ah

maxirabit

maxirabit

Üye
bazılarıda isteklerini fazlaca abartıyor

+ Ben seni canımdan çok
sevmedim mi güzelim?
- Sevdin.
+ Ben sana ömrümü vermedim mi
güzelim?
- Verdin.
+ Daha ne yapayım ben?
- Frhat dğlrı delio ama .s.s

bunun gibi mesela
:ah
Sende ver matkabı delicem de:D
Çıktığından bile haberi yoktur onu yazanın:)

• Beğen
Tepkiler: nazlican ve Kingmortall
tarxhn

tarxhn

Üye
senin artık yol verme zamanın gelmiştir. sol şeriti boşalt seni geçsin. zaten deneyimsiz ise ilerde kaza yaptığını görürsün. tekrar senin arabana binmek zorunda kalır. umarım bu örnekten birseyler kapmışsındır.

• Beğen

Üst Alt