Digital Media Rescue Pro v2.7 - HDD + Hafıza Kartı Veri Kurtarma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

vehip

Üye
carack çalışmıyor

asi68

Üye
slm paylaşımlar güzel ama istediğim verileri kurtarma başarılı olmadı resimler de dahil mp4 avi mp3 bu gibi dosyaları kurtarma sadece txt dosyası olarak yani not defteri olarak çıkarıyor yinede teşekürler

srkn1721

Üye
Eline Klavyene Sağlık İlaç Gibi Geldi Program... ;)

benben2009

Üye
teşekür ederim

crzm

Üye
çoo cook teşekür hallettim sorunumu

denisland

Üye
program gayet başarılı çalışıyor. bir sorun çıkarmadı. keşke üzerindeki "copy..." yazısı çıkmasaydı :( yine de emeğine sağlık teşekkürler

kaanu32

Üye
tşkr ederim hocam resimleri kurtardık ama resimlerin üzerinde UNREGİSTERED COPPY yazıyor bunları nasıl sileceğiz???? yoksa böylemi kalacak???

lomka_heyat

Üye
kardesler burda yeniyim linkleri nasil indire bilirim?

salvox47

Üye
kardeşş benn programıı bi türlüüü açamadımmm
bilgisayarr xp

uater

uater

Üye
Digital Media Rescue Pro v2.7

Arkadaşlar program son derece başarılı veri kurtarma operasyonları yapıyor. Sabit disk, çıkarılabilir disk ve bellek kartlarında veri kurtarabilen programın kullanımı da son derece basit.

1. Programı çalıştırın ve ekrana gelen pencereden hangi diskte veri kurtarmak istediğinizi belirleyin, daha sonra next tuşuna basın.
2. Kurtarılacak bölümde hangi uzantılı dosyaların olduğunu seçerek next tuşuna basın
3. Kurtarılan dosyaların nereye kaydedileceğini seçin
4. Next tuşuna ve daha sonra start tuşuna basın
Bu kadar kolay

Teşekkürler:)

ibrahimterzi18

Üye
İndirdim şuan tarama yapıyor teşekkür ederim kardeş Eyw.

isyankar3000

Üye
eline sağlık.

murat*2121

Üye
eline sağlık güzel bir proğramı ama aktifleşmiyor trial versiyon bu

Fatih10329

Üye
Arkadaşlar ben bu programı kullanıyorum yeni surumumu eski surumumu bilmiyorum ancak resimleri geri getiriyorum bazıları resimlerin yarıusı bozuk cıkıyor videolarıda geri getiriyorum videolar 30 saniye calısıyor daha claısmıyor nedenini bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Fatih10329

Üye
MEDUASRECUE Arkadaşlar ben bu programı kullanıyorum yeni surumumu eski surumumu bilmiyorum ancak resimleri geri getiriyorum bazıları resimlerin yarıusı bozuk cıkıyor videolarıda geri getiriyorum videolar 30 saniye calısıyor daha claısmıyor nedenini bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

rear2011

rear2011

Üye
:tşk:

Üst Alt