Digital Media Rescue Pro v2.7 - HDD + Hafıza Kartı Veri Kurtarma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

by__gkhn

by__gkhn

Üye
Lisansı olsa Tam süper olcak Lisanssız bi işe yaramıo

erman_5582

Üye
teşekkürler usta çok işime yaradı

NOTED

Üye
Cok cok Tesekkurler Ederim Cok isime yaradı..

torres3507

Üye
eline sağlık çok iyi

--------------- Ekleme ---------------

yerel disk C yi neden kabul etmiyo ?

onurs93

Üye
saoll gzlmişş

Bİgg

Üye
Yaa çok güsel bi proğram ama start from dio bi yerde ve sayı yazıyom oraya olmuyo ne yapacas

mustafaacar1

Üye
tşk

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

egelionurum

Üye
eline sağlık.........

Aziz™

Aziz™

Üye
sağolasın kardeşim eyvallah

mstf023

Üye
kusura bakma kardeş bu proğram hiç bir işe yaramıyor zaten olan veriler kurtarabildiğim verileri kurtarıyor oda üstünde yazı ile kurtaramadığım veriler aynen yerinde duruyor teşekkür edemeyeceğim işe yaramaz bir proğramı neden eklersiniz onu bilmiyorum işte

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakma kardeş bu proğram hiç bir işe yaramıyor zaten olan veriler kurtarabildiğim verileri kurtarıyor oda üstünde yazı ile kurtaramadığım veriler aynen yerinde duruyor teşekkür edemeyeceğim işe yaramaz bir proğramı neden eklersiniz onu bilmiyorum işte

Egomu tatmin ediyorum ekleyerek !..

Birincisi kardeşin değilim. İkincisi eklediğim şeylerin hesabını vermek zorunda değilim. Üçüncüsü program işine yaradıysa kullan yaramadıysa sitem etme, sen teşekkür et diye eklememiştim programı. Dördüncüsü farkındaysan program tam sü*rüm değil tüm özelliklerini kullanamazsın...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

bayramish

bayramish

Üye
tşkler inş işimi görür...

action man

Üye
teşekkürler eline sağlık

befoment

Üye
aynen birader bu copy yazısıda neyin nesi neden çıkıyo anlamadım bi bilginiz varmı da

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sağolasın.

ekselans6767

ekselans6767

Üye
çok saoL kardeş ne kadar teşekkür etsem azdır sana.

--------------- Ekleme ---------------

*****'i var içinde görmüyormusun ?

izmirligenc

izmirligenc

Üye
tesekkurler..

aybisch

aybisch

Üye
biçimlenmiş kartta da işe yarar mıı ? :S

Üst Alt