Deadpool +15 Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
güzel film ve dublajlı daha iyi ama neden kimse dublajı beğenmemiş forumdaki :hmmm

Sinemia nedir acaba ?

4. duvarı aşmak kendine gönderme yapması değil
izleyen kişiyle konuşması örn. after credits de çöplerinizi yerde bırakmayın filan diyodu veya bir kavga sahnesinde senle konuşmuyom onlarla konuşuyom diyodu yani hayali karakter olduğunun ve izlendiğinin farkında
bunların hiçbirini diğer karakterlerde göremezsin örn. kaptan amerika iron man hiç izleyenle konuşmaz :)
Ayda 59 liraya istediğin kadar film izliyorsun. İstersen git 30 gün boyunca yani her gün film izle, 59 lira ödemen yeterli.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ayda 59 liraya istediğin kadar film izliyorsun. İstersen git 30 gün boyunca yani her gün film izle, 59 lira ödemen yeterli.

her sinemada geçerli mi cinemaximuma filan gidebiliyor muyuz bununla
bilgi için teşekkürler siteyi inceledim

SHS

SHS

Üye
Siz nası okuyonuz?

Detpul mu ditpul mu :d:

SHS

SHS

Üye
Bak hele bak yeni tartışma konusu :D

SHS

SHS

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

doğrusu burda beyler :aha:

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: SHS
SHS

SHS

Üye
Yav ben gidecek arkadaş arıyom, sahibindene ilan verem, 18-25 yaş arası aksiyon filmi seven bay veya bayan kafadar bir arkadaş :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Türkçesi ve alt yazılısını inceledim. Dublaj daha iyi bence. Alt yazı komediden çok sadece küfürden ibaret olmuş. Dublaj daha iyi çevrilmiş.

0MG90

0MG90

Üye
Dublajında her yeri aynı değil ama. Bazı yerleri saçma çevirmişler.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Zaten aynı olmaması daha iyi olmuş.. Aksine ben alt yazılıdan hiç keyif almadım. Fragmanlardaki sahneler hariç gerisi sırf küfür.. Aşırı abartılmış bir film olmuş açıkcası. Hayal kırıklığına uğradım. Dublajı bir nebze daha iyiydi..

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

MaxipmaN

Üye
:(

Üst Alt