Deadpool +15 Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
film harika yani dublaj olmasa daha iyi olurdududa he bu arada film. sizi kesmediyse sonbaharda daha ayıp versiyonu geliyormuş :ehe :ehe
Yoo ben Açlık Oyunlarını izledim Part 2'yi yani sadece TR dublaj vardı (dublaj da berbattı)
2.film için marvel karakterini sölediler şimdiden farkettinizmi

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
film harika yani dublaj olmasa daha iyi olurdududa he bu arada film. sizi kesmediyse sonbaharda daha ayıp versiyonu geliyormuş :ehe :ehe

2.film için marvel karakterini sölediler şimdiden farkettinizmi
Evet.
Cable geliyor.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
X'de ki zaman yolcularına uyuz oluyorum arkadaş. Bishop, Cable.. Çok artistler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Havuz problemi ?

:domates:

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
az açsana biraz şunu biraz yabancıyım böle olaylara :D
Şöyle diyim Deadpool diğer kahramanlar gibi değil pek. Kendinin çizgi roman karakteri olduğunu biliyor. Hayal dünyasında yaşadığını biliyor. Filmde de çok rastlamışsındır bunun gibi şeylere. Batman, Ryan Reynolds(kendisine gönderme :ehe ), Green Lantern(kendisinin oynadığı diğer karakter) vb. çok göndermeler vardı. Hatta bütçemiz yetmediği için başka karakterler koyamadık diyordu :ehe Demek istediğim diğer karakterlerin filmlerinde felan bu tür şeylere rastlayamazsın

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Şöyle diyim Deadpool diğer kahramanlar gibi değil pek. Kendinin çizgi roman karakteri olduğunu biliyor. Hayal dünyasında yaşadığını biliyor. Filmde de çok rastlamışsındır bunun gibi şeylere. Batman, Ryan Reynolds(kendisine gönderme :ehe ), Green Lantern(kendisinin oynadığı diğer karakter) vb. çok göndermeler vardı. Hatta bütçemiz yetmediği için başka karakterler koyamadık diyordu :ehe Demek istediğim diğer karakterlerin filmlerinde felan bu tür şeylere rastlayamazsın
he tamam başrol kendine göndermeyi yaptıydı :ehe

0MG90

0MG90

Üye
X-Men'e laf attı orda :D Fox koca eve 2'nizden başkasını koyamadı mı ne dedi :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
after credits sahneside çok iyiydi ya :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Spoiler butonunu kullanın beyler.. Millet zaten cep telefonuyla çekip face'e yüklemiş

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Evet

exp_l0it

exp_l0it

Üye
bazi reklamlari kufurbaz yerine laf cambazi yazmislar :ehe
ilk gun gittim bende

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SHS

SHS

Üye
Ben daha gidemedim :muahaha:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
güzel film ve dublajlı daha iyi ama neden kimse dublajı beğenmemiş forumdaki :hmmm
Bende öğlen gitmeyi düşünüyorum

Bu yıl çok fazla film çıkacak Sinemia üyeliğini düşünebilirim :hmmm
Sinemia nedir acaba ?
az açsana biraz şunu biraz yabancıyım böle olaylara :D
4. duvarı aşmak kendine gönderme yapması değil
izleyen kişiyle konuşması örn. after credits de çöplerinizi yerde bırakmayın filan diyodu veya bir kavga sahnesinde senle konuşmuyom onlarla konuşuyom diyodu yani hayali karakter olduğunun ve izlendiğinin farkında
bunların hiçbirini diğer karakterlerde göremezsin örn. kaptan amerika iron man hiç izleyenle konuşmaz :)

Üst Alt