Dark Avenger v1.1.1 Unlimited Gold ( Sınırsız Altın Hilesi )

Sponsorlu Bağlantılar

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Yok Hocam hata yapmıyorum hatta bi kaç kere yaptım ama olmadı.

- - - Eklendi - - -

Yok Hocam hata yapmıyorum hatta bi kaç kere yaptım ama olmadı.

Anlatıyım bak;

Dediğin şekilde v.1.1.1 i başta kuruyorum açıyorum update'a exıt diyip filesi kopyalıyorum başka bi yere, sonra dark avenger'ı google playden indiriyorum kruyorum ve bi karakter açıyorum sonra oyunu kapatıyorum ve filesı silip kopyaladığım filesı atıyorum içine ama oyunu tekrar açtığımda karakter yok olmuş oluyor yani az önce normal kurduğum karakter yok olmuş oluyor baştan karakter kuruyorum ve para 500 oluyor. Nerde hatam var sen söyle. Yardım edersen sevinirim, teşekkürler.

Yaptığın herşey doğru aslında olması gerekiyor. Kopyaladığın files klasörünün içinde 4 tane dosya olması lazım doğru dimi? Bide telefon modelin nedir ?

- - - Eklendi - - -

:rica:

elbet012

Üye
beyler ben heart striker adlı oku aldım ama 14 lwl olmama ragmem daht mack 29 lwl arasına gırıyorum neden acaba bılen varmı bazı kısıler 14 lwl girebiliryor aynı ok la

troy25

troy25

Üye
Dostum bende söylediğini yaptım ama para hala dusuyor harcadikca 14 bine kadar dustu ne yapcam

troy25

troy25

Üye
Dostlar dark avenger 1.1.3 mod sınırsız para apk sini buldum ama siteye nasıl yukleyecegimi bilmiyorum yardim edin paylaşayım

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar dark avenger 1.1.3 mod sınırsız para apk sini buldum ama siteye nasıl yukleyecegimi bilmiyorum yardim edin paylaşayım

Zippyshare ye yükle bana özelden linkini at konuya eklerim.

BaranKy06

Üye
Kardeşim Bendede olmadı ve baya denedım yani ayrıntıları anlatıyorum :

Telefon model : s3 mini

1.Telefonumdan komple oyunu kaldırdım com.gamevil.doz.global dosyasını fln herseyını senın verdıgın dark avanger 1.1.1 dosyasını sıteden ındırıp telefona attım kurdum

2. Kurdukdan sonra 1.1.9 surumu cıkmısdır update dedıgınde cıkıs yapdım

3.com.gamevil.doz.global klosorunun ıcındekı flesı kopyalayıp pcye yedekledım Filesın ıcınde playerprefs dosyası var sadece .

4.dark avangeri sildim playstoreden 1.1.9 surumunu yukledım ve oyunu acdım

5.karakter olusdurup ısım verdım onayladım karakterın ozellık sayfası gelınce cıkıs yapdım

6.com.gamevil.doz.global icindekı fılesı gırıp sıldım ve kendı kopyaladıgım fılesı attım

7. oyuna gırdım bıda karakter olusdurmamı soledı ve shopdan pot fln aldıgımda param dusuyor . herseyımı anlattım

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Kardeşim Bendede olmadı ve baya denedım yani ayrıntıları anlatıyorum :

Telefon model : s3 mini

1.Telefonumdan komple oyunu kaldırdım com.gamevil.doz.global dosyasını fln herseyını senın verdıgın dark avanger 1.1.1 dosyasını sıteden ındırıp telefona attım kurdum

2. Kurdukdan sonra 1.1.9 surumu cıkmısdır update dedıgınde cıkıs yapdım
3.com.gamevil.doz.global klosorunun ıcındekı flesı kopyalayıp pcye yedekledım Filesın ıcınde playerprefs dosyası var sadece .

4.dark avangeri sildim playstoreden 1.1.9 surumunu yukledım ve oyunu acdım

5.karakter olusdurup ısım verdım onayladım karakterın ozellık sayfası gelınce cıkıs yapdım

6.com.gamevil.doz.global icindekı fılesı gırıp sıldım ve kendı kopyaladıgım fılesı attım

7. oyuna gırdım bıda karakter olusdurmamı soledı ve shopdan pot fln aldıgımda param dusuyor . herseyımı anlattım
abi kaç kere dicem konu hortlatmayııııııın :bann::bann::bann::bann::bann::bann:

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Abi olmadı yha

ersinbakar

ersinbakar

Üye
teşekkürler...

dogukan0723

Bune ya olmuyo

guronurcan

Üye
Teşekkürler :-)

softlan

softlan

Üye
tesekkuler

agoin

agoin

Üye
Offline paket çözümleme hatası veriyor açmıyor. Birde Offline da freedom işe yararmı

NEXUS

NEXUS

Üye

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Üst Alt