Dark Avenger v1.1.1 Unlimited Gold ( Sınırsız Altın Hilesi )

Sponsorlu Bağlantılar

blackwolf33

Üye
Sa kardes ben indirdim ama sorunum var yüklerken bu ada ve imzaya ait bir uygulama war diyor yardım edermisin nasıl yapcam

blackwolf33

Üye
Bende yüklerken aynı ada ve imzaya ait uygulama war diyor

troy25

troy25

Üye
Blackwolf33 Dostum önce yüklü olan dark avengeri sil sonra mod lu olanı yukle olacaktır

clawuz80

Üye
inanın çok araştırdım şuan piyasada sadece sınırsız altın var gem için heryer survey siteleri ile dolu.
aslında bir yöntemi var ama sınırsız gem olan biri lazım o zaman kopyalama mümkün.
save data dosyasını paylaşması yeterli. tabi paylaşan olursa eğer data dosyasını kendi klasörüne atınca paylaşan kişinin çarını silip yeni çar açmak gerekir.
ama gelgelelim sınırsız gemi olan biri save data dosyasını paylaşır mı? onu bilemem.

lort61

Üye
valla dostum gem olamadımı sarmıyor :) sınırsız para ile belli bir yere geliyorsun acil bulmak lazım gem hilesini

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
valla dostum gem olamadımı sarmıyor :) sınırsız para ile belli bir yere geliyorsun acil bulmak lazım gem hilesini

Ben altınla alabildiklerimi aldım deathmatch larda kırmızı şeyden kasıyorum (adını unuttum :d:) onla bişeyler yapıcam artık :bilmm

lort61

Üye
aynen bende öyle ettim ama gem olayını mutlaka cözmek gerekir senden iyi bir atak bekliyorum :)

xmerty

xmerty

Üye
gem hilesini bulan bırdan paylaşsın

troy25

troy25

Üye
Merhaba arkadaslar yaklasik 3 aydir bu oyunu oynuyorum 2-3 defa guncellendi carlarim silindi mod money kurmustum carlarim silindi her güncelleme geldiginde silinecekmi benim karekter ? Birde bu sinirsiz gem olayını 3-4 gün arastirdim ama hep feake şimdilik yok veya cok gizli bulmak lazim hepinize kolay gele nickim ATOS

elbet012

Üye
Slm arkadaslar benim bi arkadasim var ve oda dark evenger oynuyor ve 5 bin gem mi var ama ben ne yaptiysam onin datasini kendi telefonuma alamadin hep hata veriyor bende acaba aktarmayi bilen bi arkadas varsa anlatirsa cok sevinirim
Bide kendime yukledigimde yeni surum gelirse (guncelenirse) oyun bende herhangibi bir sifirlama olurmu
Not: benim arkadas gold hilesi yapmistir

fakomato23

Üye
Teşekkürler gem'ide bekliyoruz :)

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaslar yaklasik 3 aydir bu oyunu oynuyorum 2-3 defa guncellendi carlarim silindi mod money kurmustum carlarim silindi her güncelleme geldiginde silinecekmi benim karekter ? Birde bu sinirsiz gem olayını 3-4 gün arastirdim ama hep feake şimdilik yok veya cok gizli bulmak lazim hepinize kolay gele nickim ATOS

Böyle durumlarda güncelleme gelmeden önce oyunun save dosyasını yedeklemen gerekiyor. Güncelledikden sonra yeni sürüme o save dosyasını atarsan eski itemlerin ve karakterlerinle kaldığın yerden devam edersin :oke:

troy25

troy25

Üye
Save dosyasini nerdwn kopyalayacagim master biraz anlatirmisin lutfen..

lort61

Üye
gem varsa save dosyasını paylaşta burda gem hilesi yapsın arkadaşlar millet faydalansın

troy25

troy25

Üye
gem yok kardeşim olsa keşkede paylaşsam sadece 40 lvl olan karekterim güncelleme gelince silinmesin die save dosyasını nerden bulup kopyalayacağım onu bilen varsa lütfen anlatabilirmi.?

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler :)

Zanobia

Üye
Saol :-)

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
gem yok kardeşim olsa keşkede paylaşsam sadece 40 lvl olan karekterim güncelleme gelince silinmesin die save dosyasını nerden bulup kopyalayacağım onu bilen varsa lütfen anlatabilirmi.?

Android data dosyalarının içinde olması lazım biraz bak istersen yapamazsan detaylı bakar anlatırım.

- - - Eklendi - - -

:rica:

- - - Eklendi - - -

:rica:

troy25

troy25

Üye
master kardeşim söylediğin yere baktım 4 tane dosya var hangisini kopyalamam gerek.data.jd data.jd.bak player.prefs.txt player.prefs.txt.bak bunlar var hangisi.tşk ler..

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Gem yada BP hilesi yok mu bunun yaaa?

Üst Alt