Çok Fazla Model Denemesi !

Sponsorlu Bağlantılar

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Çok Fazla Model Denemesi !
Arkadaşlar telefona ekran kilidi koymuştum çok fazla yeniden deneme olduğu için kilitlendi. Gmail hesabımıda hatırlamıyorum. Ne yapmam gerekiyor telefonu kırasım geldi aç kapa aç kapa ya! :off:

newguard

newguard

Üye
sanıyorum tek çözüm format

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Tamam formatta olur ama nasıl atıcam daha önce hiç atmadım :hmmm

badmus

badmus

Üye
Telefonunun modelin ne bilmiyorum. ama verecegim yontemle buyuk ihtimalle olacaktir

once telefonu kapatip , ses açma +home tusu + guc tusuna basili tutuyorsun ve telefonunun markasinin yazisi gelince birakiyorsun ve recovery mode aciliyor. burda ses acma ve kisma tusuyla asagi yukari yapabilirsin. sonra

Wipe data / factory reset kismina gelip guc tusuna basiyorsun (veya home tusuna). bu sekilde yapinca duzelir. fakat tum uygulamalarin silinir. ve kisisel bilgilerin de.

newguard

newguard

Üye

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunun modelin ne bilmiyorum. ama verecegim yontemle buyuk ihtimalle olacaktir

once telefonu kapatip , ses açma +home tusu + guc tusuna basili tutuyorsun ve telefonunun markasinin yazisi gelince birakiyorsun ve recovery mode aciliyor. burda ses acma ve kisma tusuyla asagi yukari yapabilirsin. sonra

Wipe data / factory reset kismina gelip guc tusuna basiyorsun (veya home tusuna). bu sekilde yapinca duzelir. fakat tum uygulamalarin silinir. ve kisisel bilgilerin de.

Ses kısma + home + power tuşlarına bastım bi uyarı verdi devam dedim şimdi sol üstte telefon modeli ortada androidin simgesi ve altında downloading yazıyor. Ne yapıcam şimdi?

badmus

badmus

Üye
Ses kısma + home + power tuşlarına bastım bi uyarı verdi devam dedim şimdi sol üstte telefon modeli ortada androidin simgesi ve altında downloading yazıyor. Ne yapıcam şimdi?

Ses kisma degil :D ses acma tusu :ehe

sen download moda almissin. recovery degil :ehe

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Ses kisma degil :D ses acma tusu :ehe

sen download moda almissin. recovery degil :ehe

Hahay pardon özür dilerim hemen dediğini yapıyorum :D

- - - Eklendi - - -

Yapıyorum yapıyorum fakat yeşil bi Samsung yazısı geliyor hemen geri gidiyor sonra telefon açılıyor anlamadım ben bu işi :bilmm

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Acabildin mi?

- - - Eklendi - - -

Telefonun modelini yazip recovery mod acma yazarsan bulabilirsin.

bide home tuşu + power tuşu diyolar onuda yapıyorum ama bi türlü gitmiyor telefon o menüye çıldıracam ya :angry:

- - - Eklendi - - -

Upp arkadaşlar telefonsuz kaldım lütfen bi yardım edin :'(

navti

navti

Üye
google da vardir model ne

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Model galaxy ace plus s7500 ama ben bitürlü getiremedim recovery moda heralde telefonda sorun var :(

aleranol

aleranol

Üye
Telefon rootsuzsa ve cwm yani clockworkmod recovry yuklemediysen açılmaz. Kilidini de kırmazsın. Yani illa hesabini bileceksin

Ali58_58

Ali58_58

Üye
en iyi çözüm odinle kullandığın romu flaşla yada bi program vardı adını bilmiyorum moderatörlere danış o programla bu kilit açılıyodu

ugur1000

ugur1000

Üye
telfciye ver arkadaşım açtırdı hemde formatsız fakat 20 tl hazırla :D

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
en iyi çözüm odinle kullandığın romu flaşla yada bi program vardı adını bilmiyorum moderatörlere danış o programla bu kilit açılıyodu

En iyisi öyle yapayım bari :( bu işlemi yaparken telefona bi zarar gelir mi ?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
En iyisi öyle yapayım bari :( bu işlemi yaparken telefona bi zarar gelir mi ?
doğru yapdığın sürece hiç bişey olmaz bide bi arkadaşımın başına gelmişti garantide yapıyo en güvenli ve tehlikesizi garantiyede yollayabilirsin

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
doğru yapdığın sürece hiç bişey olmaz bide bi arkadaşımın başına gelmişti garantide yapıyo en güvenli ve tehlikesizi garantiyede yollayabilirsin

Peki teşekkürler. Ufacık şeyden başıma neler geldi ya inanamıyorum :(

ugur1000

ugur1000

Üye

tehlikeli işler bunlar :D telefonu pof hale getirme garantiye yolla ben telefon alırsam yapacagım tek şey root olur yani :) bu işlerden korkarım samsung starıma bile firmware atarken (2 yıl once :D) 5 kilo ter döktüm :)

escape-e

escape-e

Üye
Samsung çok fazla model denemesi, çok fazla model denemesi çözümü için bu başlığa tıklayarak denilenleri yapın sorununuzu çözün benim gibi
patronforum.com/forum/showthread.php?tid=19248

Üst Alt