Uygulama ClashBot 7.9.2 [Vip/Premium] | 24/12/15 Rev. 1716 | TH11 Güncellemesinden Sonra Çalışan BOT

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Dostum eline sağlıkta bu şimdi crackli mi? Nasıl kurulcak falan bir anlatsaydın keşke.
Cracklı sürüm çıktı birkaç dakikaya ekliyorum.
Cracklı sürüm ve talimatlar konuya eklenmiştir :). Artık tüm özellikler açık.

• Beğen
Tepkiler: onrboz

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
eline saglık hocam :)

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Beyler bunu ilk defa kullanacam ayarları nasıl yapılıyor ?

ykpknl

ykpknl

Üye
çalışıyormu beyler deneyen varmı bota ihtiyacımız var :D

ykpknl

ykpknl

Üye
şu linkdeki ayarlarla sendeki ayarlar farklı neden ?

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
şu linkdeki ayarlarla sendeki ayarlar farklı neden ?
Aynı olacak diye bir şey yok herkesinki farklıdır ancak bu ayarlar en stabilidir.

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Hocam bu biliklerin çok yoruldu gibi birşey geliyor varmı bunun bir yöntemi acaba ?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Hocam bu, adamları yaparken kendş kafasına göre sayılar veriyor, benim istediğim sayıda adam üretemez mi ?

ykpknl

ykpknl

Üye
Su koyluler yoruldugu zaman program napiyo ? Bn botsuz oynarken uyari oyunaaa kalkan almadan grilmiyo o ara gelince bot onu ayarlayabilecekmi

cor38

Üye
Hocam bot iyi fakat hala asker bırakmada ve ölü köy okumada hatası var 130a 100 bin diye arattım gidip 90 bine 80 bin olana dalmış hemde aktif köye.Birde th 9 da ölü köy denk gelmiyor artık herhalde bütün para sıfırlandı

exp_l0it

exp_l0it

Üye
YOUR WİNDOWS DPI SCALİNG (HOW LARGE TEXT APPEARS) İS SET TO 125%, THE BOT NEEDS A SCALİNG OF 100% TO WORK CORRECTLY.
HATASI VERİYOR BOTU AÇMAK İSTEDİĞİMDE NE YAPMALIYIM. YARDIM İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
yAkınlaştırılöış ekrandasın. Ayarlardan düzeltmen gerek

• Beğen
Tepkiler: mgeneral
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu biliklerin çok yoruldu gibi birşey geliyor varmı bunun bir yöntemi acaba ?
Hocam o clashın kendi sistemi. Bir süre oynayınca mola veriyor. Ancak bot tekrar giriş yapıyor belli bi süre geçince

Hocam bu, adamları yaparken kendş kafasına göre sayılar veriyor, benim istediğim sayıda adam üretemez mi ?
Barracks sekmesinde ayarladığını basar kışlayı full o seçtiğin askerler ilr doldurur. Sayı ile asker üretme farklı farklı bu botta yok. Mybotta var oda daha çıkmadı çıkınca kobu açacağım.

Hocam bot iyi fakat hala asker bırakmada ve ölü köy okumada hatası var 130a 100 bin diye arattım gidip 90 bine 80 bin olana dalmış hemde aktif köye.Birde th 9 da ölü köy denk gelmiyor artık herhalde bütün para sıfırlandı
Reduction ayarlarıyla oynamış olabilirsiniz. Bu aralar ganimet pek gelmiyor eğer o ayarla oynadıysanız belli bi aramadan süre ganimet değerini düşürüyor 10000er 10000er

orhanblt

orhanblt

Üye
Bot çalışıyor eline sağlık ama eskisi kadar ölü köy olmadığından eskisi kadar işlevsel değil.

onrboz

Üye
Cracklı sürüm çıktı birkaç dakikaya ekliyorum.
Cracklı sürüm ve talimatlar konuya eklenmiştir :). Artık tüm özellikler açık.
Ya sana birde bişey sorcam.

Ben bluestacks ı her defasında kaldırıp + (C:Program data dan silip) + (Kullanıcı dosyalarından Temp den bulup silip) + (del-BST.reg) ile kütüphane kayıtlarını silip yeniden kurmam gerekiyor. Aksi taktirde google play i açmak için yeniden oturum açmalısınız diyor ve açılmıyor. Hesabı silip eklesem bile kabul etmiyor. Ancak yukarıdakileri yapınca açılıyor. Bunu her açışta tekrar tekrar yapmak da çok can sıkıcı oluyor. Bunun bir çözümü var mı? NOT: ( BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe ) kullanıyorum.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Ya sana birde bişey sorcam.

Ben bluestacks ı her defasında kaldırıp + (C:Program data dan silip) + (Kullanıcı dosyalarından Temp den bulup silip) + (del-BST.reg) ile kütüphane kayıtlarını silip yeniden kurmam gerekiyor. Aksi taktirde google play i açmak için yeniden oturum açmalısınız diyor ve açılmıyor. Hesabı silip eklesem bile kabul etmiyor. Ancak yukarıdakileri yapınca açılıyor. Bunu her açışta tekrar tekrar yapmak da çok can sıkıcı oluyor. Bunun bir çözümü var mı? NOT: ( BlueStacks_Rooted_Mod_0.9.18.5016.exe ) kullanıyorum.
farkli bir bluestacks surumu denermisin ?
bot icin rootlu olmasina gerek yok, normal bluestacks da isinizi gorecektir

nake123

Üye
adamsın adamm :)

Üst Alt