Uygulama ClashBot 7.9.2 [Vip/Premium] | 24/12/15 Rev. 1716 | TH11 Güncellemesinden Sonra Çalışan BOT

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
ClashBot 7.9.2 [Vip/Premium] | 24/12/15 Rev. 1716 | TH11 Güncellemesinden Sonra Çalışan BOT
Release 7.9 İçerikleri:
  • Th11 güncellemesi ile uyumlu
  • Yeni ölü köy bulma sistemi ve düşük seviyeli köyler için optimize edildi
  • Bot artık yeni köy uzaklaştırma sistemine uygun uzaklaştırır
  • Büyü basma be bağışlama eklendi
  • Yeni diyaloglar karşısında cevap sistemi
  • Grand Warden artık saldırlarda kullanılabilir ve hızlandırılabilir
  • Köy bulunca bot hareketleri özellikleri eklendi
  • Bot ayarlarınızı kaydetme özellikleri eklendi
  • Tüm saldırı algoritmaları artık normal köy saldırılarına eklendi
  • Depo saldırı algoritması eklendi
  • Yeni Bluestacks mesajları ve oyun mesajlarına algılama sistemi
  • Saldırı bitmeden önce kahramanların özellikleri etkinleştirilmesi eklendi
  • Force Attack artık aradğınız baseyi geçmeden önce saldırmanızı sağlayacaktır.
Bug Düzeltme/Geliştirme
  • Ölü köy okuması düzeltildi
  • Savunma bulunamadı gibi hatalar düzeltildi
  • Bağış sistemid düzeltildi
  • Eğer malzemede değişiklik olmaz ise savaşı bitir düzeltildi
  • Uzaklaştırma hataları düzeltildi
  • Üye girişi srunları düzeltildi
  • Duvar yükseltme özelliklerinin performansı arttırıldı
  • Köy bulunca ses verme eklendi
  • 4 Parmak saldırısı güncellendi
  • Kışla inşaatı esnasında kara kışla asker basmama düzeltildi
  • Stabilite ve optimizasyonve hızlandırma güncellemeleri

Bot sürümleri kırıldığı zaman yenileri eklenmektedir. Şu andaki Revision sürümü: 1716

Talimatlar:

1- Paketi indirin
2- Clashbot.exe veya RaccoonBot.exe'yi çalıştırın
3- Kullanıcı adı ve şifre yazmadan direkt giriş yapın
4- İyi ganimetler :)

Clashbot Ayarları

Aşşağıda saldırı algroitması olarak 4 sides ve 4 finger arasında tercih yapınız. Ben 4 finger tercih ediyorum ancak iksinide deneyip karar verebilirsiniz. Ayrıca minimum gold ve elixir değerlerini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: baronsavas ve BLade AzraiL

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
ustam bu nasıl kullanacaz ilk defa oynuyorum bu oyunu blustack indirdim kurdum clans yardımcı olurmusunuz?

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
ustam bu nasıl kullanacaz ilk defa oynuyorum bu oyunu blustack indirdim kurdum clans yardımcı olurmusunuz?
Hocam ilk defa oynuyorsanız ve düşük seviyelerdeyseniz botu kullanmayın. Bu botlar üst seviyeler için yapılmıştır. Alt seviyelerde hızlıca gelişiliyor zaten. KB +6 üzeri olunca kullanmaya başlayın.

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Hocam ilk defa oynuyorsanız ve düşük seviyelerdeyseniz botu kullanmayın. Bu botlar üst seviyeler için yapılmıştır. Alt seviyelerde hızlıca gelişiliyor zaten. KB +6 üzeri olunca kullanmaya başlayın.
Ustam 33lvl oldum yeni başladım dersem pc blustack kurmadan telde oynadım hep :)

sansar1423

Üye
kardeş indirmek için vip üyelik istiyodu sende varmı hayırdır :)

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
valla vip falan istemedi normal üye oldum üye girişi falan yaptım blustack açtım ufak ekran açıldı sanki 800x400 gibi birşey oldu :D

smh60

smh60

Üye
90 levelim kb9 hiç kullanmadım bot felan ne işe yarıyor tam olarak ve ban riski var mı

• Beğen
Tepkiler: yaytas

yaofff57

Üye
Usta bu bot hatalı çalışıyor şöyle özetleyim dead baselerden toplayicilarda 150 bin altin iksir varsa dalsin istiyrm bazen dead basede altin ve iksir hepsi depoda oldugu halde daliyor yani toplayici depo ayrimini yapamiyor
Cikartici depo ayrimini yapamamasi sanirim bottan kaynakli gibi yalnizca dead baselere saldir secenegide acik dead baseden yana sıkıntı yok ama depoda oldugu halde dalmasi okcu ve barbarlari haşat ediyor bide her koy gecisimin 900 altin oldugu dusunulurse kardan cok zarar ediyrm

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Usta bu bot hatalı çalışıyor şöyle özetleyim dead baselerden toplayicilarda 150 bin altin iksir varsa dalsin istiyrm bazen dead basede altin ve iksir hepsi depoda oldugu halde daliyor yani toplayici depo ayrimini yapamiyor

Cikartici depo ayrimini yapamamasi sanirim bottan kaynakli gibi yalnizca dead baselere saldir secenegide acik dead baseden yana sıkıntı yok ama depoda oldugu halde dalmasi okcu ve barbarlari haşat ediyor bide her koy gecisimin 900 altin oldugu dusunulurse kardan cok zarar ediyrm
Beta olduğu için normal. Ama alternatif olarak güzel çalışan boostbotun aynısı diğer bot RaccoonBot'u kullanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: candeniz_1991

trim

Üye
Yukardaki link 7.9beta surumunu yukledim ancak saldiri yapmiyor. Bu konuda yardimci olabilir misiniz?
BUG Duzeltmeleri/Geliştirmeler
  • Uzaklaştırma sorunu düzeltildi
  • Yeni diyaloglar için analiz destek sistemi eklendi
  • Ölü base analizleri eklendi çalışıyor
  • Büyü bağışlama eklendi
  • 10dk giriş sıkıntıları düzeltildi
  • Bağış sistemi düzeltildi
  • BETA 2 Yenilikleri;
  1. Giriş sorunları düzeltildi
  2. Zoom out artık daha hızlı
  3. Bağış olarak artık büyü atabilirsiniz
  4. Büyü üretme özelliği eklendi
  5. Ölü köyler artık sağlam çalışıyor
Bilinen Hatalar
  • İstatistikler yenilenmiyor
  • Belirli asker sayısı ile eğitmek şu an yalın hali.
  • Kırmızı çizgi içine asker bırakmaya çalışıyor bazen.

NOT: Normal Clashbot üyeliğiniz ile giriceksiniz eğer üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturabilirsiniz.
Yardim lutfen

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellenmiştir. Tam sürüm konuya eklenmiştir.

67kasko67

Üye
kardeş su botu biyere yüklesende bizde ordan direk indirsek herşey inglizce hiç bişey anlamıyoruz

Harnavala61

Harnavala61

Üye
vip üye olman lazım yani para vermen lazım yoksa işe yaramaz para verminide taviye etmem yakında ücretsiz cıkacak boşuna uğraşmayın yani .dostum sende milleti boşuna uğraştırma

trim

Üye
vip üye olman lazım yani para vermen lazım yoksa işe yaramaz para verminide taviye etmem yakında ücretsiz cıkacak boşuna uğraşmayın yani .dostum sende milleti boşuna uğraştırma
Clashbot mu yakinda ucretsizi cikat

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
kardeş su botu biyere yüklesende bizde ordan direk indirsek herşey inglizce hiç bişey anlamıyoruz
Dostum siteye üye olman gerekiyor. Ama ben yinede mediafireye upload ettim. Ancak bota giriş yapman için yine o boostbot foruma üye olman gerekmekte.

Ne dediğin hakkında en ufak bi fikrim bile yok. Bu tam sürüm dostum ücretsizi budur adamın dediğiyle vip ne alaka?

Harnavala61

Harnavala61

Üye
ozaman bilgin olmadığı şeyler hakkında yorum yapma lütfen çoğu ayarlar çalışmıyor vip olmadığın için zaten bu form sitesinde takipteyim botun tam kullanmak için vip olacaksın.askerleri tek biryerden bırakıyor ve her köye saldırıyor ( ıd:12345 şifre:12345 ) üye olamayanlar denesin.(:

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
ozaman bilgin olmadığı şeyler hakkında yorum yapma lütfen çoğu ayarlar çalışmıyor vip olmadığın için zaten bu form sitesinde takipteyim botun tam kullanmak için vip olacaksın.askerleri tek biryerden bırakıyor ve her köye saldırıyor ( ıd:12345 şifre:12345 ) üye olamayanlar denesin.(:
Saldırı hakkındaki ayarlar saldırma şekli olsun 4 tane saldırı şekli var zaten onlar viplerdede açık nomral kullanıcılardada.

mgeneral

Üye
YOUR WİNDOWS DPI SCALİNG (HOW LARGE TEXT APPEARS) İS SET TO 125%, THE BOT NEEDS A SCALİNG OF 100% TO WORK CORRECTLY.
HATASI VERİYOR BOTU AÇMAK İSTEDİĞİMDE NE YAPMALIYIM. YARDIM İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

baronsavas

baronsavas

Üye
atlıyo ölü köyleri bazen. bina okumaları düzgün degil ama şuan için idare eder

onrboz

Üye
Dostum eline sağlıkta bu şimdi crackli mi? Nasıl kurulcak falan bir anlatsaydın keşke.

Üst Alt