Uygulama Clash of Clans Bot v6.0 Resimli Anlatım - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
kusura bakmayın benim bot sürekli açık olduğu halde ganimet ayarı 50k 50k olarak değişmiş ancak diğer ayarlar aynı, nasıl oldu bilmiyorum sorun yok şuan isteyen olursa 6.0 upload ederim zaten konuda çalışan 6.0 da mevcut...
Clash Of Clans Bot çalışan 6.0 özellik kısıtlamasız sürüm :

Ayarları yapıp kullanabilirsiniz...

tr_acson_tr

tr_acson_tr

Üye
kusura bakmayın benim bot sürekli açık olduğu halde ganimet ayarı 50k 50k olarak değişmiş ancak diğer ayarlar aynı, nasıl oldu bilmiyorum sorun yok şuan isteyen olursa 6.0 upload ederim zaten konuda çalışan 6.0 da mevcut...

Bende 6.0 sürümü tr yamalı indirmiştim total training troops hatası verip asker üretmiyodu bundada varmı aynısı yoksa tr yamadanmı bozulmuş program?

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
bozmuş olabilirler bu orjinal 6.0 botudur. Güncellemeden sonra çalışmayınca , bozuk olan dosyayı değiştim ve çalışır hale geldi bir çok kişi halen bu sürümü kullanıyor sorun yok.

NedenLan

Üye
oyunu yükledim ama sunucu bağlantısı koptu hatası yüzünden bir türlü giremedim. internet var ama oyuna girmiyor neden acaba

Volitan11

Üye
Troops dan hiç bişey değiştirmediğim için savaşamıyorum troopsda herşey sabit değişmiyo hiç bişey

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Troops dan hiç bişey değiştirmediğim için savaşamıyorum troopsda herşey sabit değişmiyo hiç bişey
Botu durdur. Barracks kısmından archer, archer,archer ,barbarian seç tamamdır.

Volitan11

Üye
Saol :D
Barrack 1 is not available
Barrack 2 is not available
Barrack 3 is not available
Barrack 4 is not available
Restarting bluestacks to fix stuck error diyo bluestacks rest atıyo

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
ekranda tam ekran birşey açtığınızda olur bu.

Volitan11

Üye
Saolasın valla herşeyide biliyon :D

• Beğen
Tepkiler: Luck Star

hayig

Üye
hocam herşey tamam ama savaş ekranına gelice sonraki ve teslim ol butonlarını bulamıyor makina :(

[20:55:23] Total Troop Capacity: 1/220
[20:55:23] Army Camp Full : True
[20:55:25] Searching...
[20:55:33] ~Dead - Gold: 180000; Elixir: 180000; Dark: 0; Trophy: 0; Townhall: 10
[20:55:43] ClashBot has stopped
[20:55:43] Cannot locate Next button & Surrender button, Restarting Bot
[20:55:43] Trying to locate Main Screen

Teknojix

Teknojix

Üye
Arkadaşlar 6.0 eski sürümdür 6.3 var en son sürüm onu indirin orjinal clashbot formundan sorunlar kalkacaktır.

hayig

Üye
6.2 olanı denedim, türkçe bi bot buldum onu denedim ikisinde de araştırmaktan savaşamıyorlar. her türlü araştırma ayarını da yaptım halbuki. 100.000 altın veya 100.000 iksir aradan 300.000 iksir veya altın araya kadar köy binalarının her leveliyle ama stabil çalışan olmadı şimdiye kadar. Bi umut 6 işime yarar dedim onda da saldırı yapamıyorum :( kesin bende bi cenabetlik var zaten hep bana olur böyle şeyler :s

hayal_t

hayal_t

Üye
Kardeşim hani 10 sn falan sonra oyunu kontrol edıyor ya program kıslalardan falan asker egıtıyor acaba onun sanıyesını arttırabılırmıyız hanı oyun 1 dk hareketsızlıkte kapanır mesela programda kapanmamsı ıcın 50 snde kontrol etsın oyle bı ozellık varmı ?

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
hocam herşey tamam ama savaş ekranına gelice sonraki ve teslim ol butonlarını bulamıyor makina :(

[20:55:23] Total Troop Capacity: 1/220
[20:55:23] Army Camp fu ll : True
[20:55:25] Searching...
[20:55:33] ~Dead - Gold: 180000; Elixir: 180000; Dark: 0; Trophy: 0; Townhall: 10
[20:55:43] ClashBot has stopped
[20:55:43] Cannot locate Next button & Surrender button, Restarting Bot
[20:55:43] Trying to locate Main Screen
Çözünürlüğü ayarla baştan bluestacks için bir de bluestacks ta alttaki sanal butonlar yani geri gel ana ekran vs. Bunlar gizleniyor mu otomatik?? Gizlenmek olayı Sağı kayma oluyor...

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 6.0 eski sürümdür 6.3 var en son sürüm onu indirin orjinal clashbot formundan sorunlar kalkacaktır.
Son sürümlerinde daha çok sorun var. Her gün takip ediyorum iyi olsa eklerdim çoktan konuya. Şuan en çok özelliği olan ve çalışan bot 6.0

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
6.2 olanı denedim, türkçe bi bot buldum onu denedim ikisinde de araştırmaktan savaşamıyorlar. her türlü araştırma ayarını da yaptım halbuki. 100.000 altın veya 100.000 iksir aradan 300.000 iksir veya altın araya kadar köy binalarının her leveliyle ama stabil çalışan olmadı şimdiye kadar. Bi umut 6 işime yarar dedim onda da saldırı yapamıyorum :( kesin bende bi cenabetlik var zaten hep bana olur böyle şeyler :s
İkisine tık atma sakın. Sadece Dead base seç diğer tikleri kaldır ganimet değerlerini yap tamamdır. Hatta botu tamamıyla konudaki benim resimlerde görülen ayarlarla aynı yap çalışır.

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim hani 10 sn falan sonra oyunu kontrol edıyor ya program kıslalardan falan asker egıtıyor acaba onun sanıyesını arttırabılırmıyız hanı oyun 1 dk hareketsızlıkte kapanır mesela programda kapanmamsı ıcın 50 snde kontrol etsın oyle bı ozellık varmı ?
Özellik yok ama yapmak zor değil. Dosyalarla uğraşıp bozmaya değmez bence :)

yakamoz77

Üye

lucky star senin verdiğin çalışan 6.0 sürümünüde yükledim fakat yine kaldık, başlatamadık

10:36:59] Please restart your computer for the applied changes to take effect.
[10:37:03] ~~~~Welcome to AutoIt ClashBot v6.0!~~~~
[10:37:03] Au3 Script running on X64 OS
[10:37:03] Bot is starting...
[10:37:04] Trying to locate Main Screen
[10:37:06] Waiting for Main Screen

keremm8

Üye
Trophy reduce kısmı ne işe yarıyor beyler ?

Üst Alt