Cep Telefonunuz Suya Mı Düştü ? "Eyvah!" Demeden Önce Bu Yazıyı Okuyun !..

Sponsorlu Bağlantılar

zartan

zartan

Üye
işe yarar bir bilgi

dsayli

Üye
Arkadaşlar kardeşimin telefonu tuvalete düşmüştü. Telefonu çıkardı ve musluğun altında bulaşık yıkar gibi yıkadı. Telefon eskisi gibi çalışmaya devam etti. Önemli olan ilk olarak bataryayı çıkarmaktır bence.

gurugurusama

Üye
:blink:yaklaşık bir buçuk ay önce arkadaşımın N95 telefonu çay bahçesinde otururken denize düştü(salak işte:coold:)bu salak da hemen peşinden atladı telefonun dibe batmadan da yakaladı:pro:ve telefonu yandaki kuru temizlemecideki kurutma makinesinin içine attı!!:eheve telefon çalıştı!! :D:D:D:D:D (tabi bu arada telefonu düşüren salak da hasta oldu ve telefonun her yanı çizilldi:blink::blink:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
benim telefonda geçen yıl tuvalete düşmüştü maalesef ama çokardım bataryayı kartı falan bi güzel yıkadım ve saç kurutma makinesiyle kuruttum vallahi eskisinden daha net oldu görüntü:) fakat herkes böyle şanslı olmayabilir

osC++CoDeR

Üye
benim tlf da bi cafede havuza düşmüştü.. çıkardık arkadaşla tlf.nu tlf nu söktüm her parçasını ayırdım :) nemsiz bi yerde kurumaya bıraktım. 1-2 gün beklemişti yanlış hatırlamıyorsam. tlf nu sökmek için bahane olmuştu. ve sonuçta çalışmıştı.

hercai_murat

hercai_murat

Üye
bi gün olursa denerim umarım olmaz bilgi için teşekkürler

GÖKHANX

Üye
paylaşım için saol kardeş

RaPTR

Üye
hmms çok faydalı bi yöntem eğer telim suya düşer ilk yapacağım işlem bu olacak ve ardından garntiye göndermek tabiki :)

NobLe

NobLe

Üye
vay beaa cidden iyi bir çözüm yoluymuş :yuru:yuru

emreemre01

Üye
böyle bir şey olmasını hiç istemem

fatal19ty

fatal19ty

Üye
çok sağol dostum işe yarıyo dediğin gii başarılar

maxiburak

maxiburak

Üye
mantıklı

serilk07

Üye
bu bilgi işimize çok yarayacak, tam kaybettik dedigmiz anlarda

k3mal

Üye
Güzel yötem paylaştıgın ıcın tesekkurler

Newwave

Newwave

Üye
Nemli ortamdan uzaklaştırmak ve saç kurutma makinesi ile kurutmak bir çare olabilir ama benim bildiğim bunları yaparken mutlaka telefonun bataryasından ayırmak gerek çünki ıslanmış telefon pil ile kısa devre yapabiliyor.

technonur

technonur

Üye
iğğğğrenç yaww tuvalete düştükten sonra ben ne o teli almaya cesaret ederim nede kulağıma tekrar tutup kullanırım :D allah kimseye böle kötü bi durum vermesin :D

recepali

recepali

Üye
daha önce bilseydim annemin telefonunuda kurtarırdım :D

-dj_ tolg@-

-dj_ tolg@-

Üye
bildiğim iyi oldu geçen sene cx75 im düşmüştü bişey yapamadım

Üst Alt