Yardım iphone 6 deniz suyu aldı

Sponsorlu Bağlantılar

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hmm onu zaten yapmıştık sonrs temizledk içini 1 saat koyduk ozaman 2 gün koyalim
ne kadar uzun beklerse o kadar iyi. blackberry'm suya düşünce pirinç yerine buzluğa koymuştum bir gece ertesi gün çalışmıştı, deneyin demiyorum tabi :D

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar uzun beklerse o kadar iyi. blackberry'm suya düşünce pirinç yerine buzluğa koymuştum bir gece ertesi gün çalışmıştı, deneyin demiyorum tabi :D
Bunda o riske giremeyiz :Dd pirinç hadi suyu cekiyor o ne yapiyo buzluk xd

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Biz telefonun içi acikken fon makinesinin soğuk seçeneği ile kuruladik gerek varmi pirince buzluga :d
soğuk ya da sıcak olsun fön olmamalıydı :D Pirinçte yatsın. ve tuzlu sudan sonra tatlı suda bekletmediyseniz bişey kaybetmezsiniz zaten tatlı suda da bekletin

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
soğuk ya da sıcak olsun fön olmamalıydı :D Pirinçte yatsın. ve tuzlu sudan sonra tatlı suda bekletmediyseniz bişey kaybetmezsiniz zaten tatlı suda da bekletin
Hocam zaten telefon actikya cabuk kurusun diye kolonyayla hallettik içini pamuklada hafif sildik sonra bıraktık kuruyunca pirince 1 saat attik açtık acilmadi :d
Ve birde dustukten sonra aksam evde lavaboda 2 dk fln su tuttuk zaten

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hocam zaten telefon actikya cabuk kurusun diye kolonyayla hallettik içini pamuklada hafif sildik sonra bıraktık kuruyunca pirince 1 saat attik açtık acilmadi :d
Ve birde dustukten sonra aksam evde lavaboda 2 dk fln su tuttuk zaten
o telefonun her yeri kapalı su tutmayla olacak şey değil, hafif sildiniz ama açılan yerleri iç kısımlar hala nemli. önemli olan o nemi çekmesi. Pirinçte 1 saat beklemeyle hiç birşey olmaz önemli olan 2-3 gün durması ki bu bile az

• Beğen
Tepkiler: theeternal
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
o telefonun her yeri kapalı su tutmayla olacak şey değil, hafif sildiniz ama açılan yerleri iç kısımlar hala nemli. önemli olan o nemi çekmesi. Pirinçte 1 saat beklemeyle hiç birşey olmaz önemli olan 2-3 gün durması ki bu bile az
Mantikli konuşuyorsunuz saolun bi deniyelim akşam evde.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Swap olayını anlamadınki :D Sıvı teması olduğu için swap yapmazlar o telefona, yapsalar bile garantiden olmaz. Fiyatıda yeni iphone 5s alacak kadar tutar tahminimce
Bu swap cihaz sıfır mı olcak alinca

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Xd

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Wd40 da sık içi dışı temislensin :)

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Pas sökücü oksit temizleyici yağlı bi urun :)

Üst Alt