cep telefonu geri dönüşüm kutusu

Sponsorlu Bağlantılar

taylan.ada

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonu geri dönüşüm kutusu
arkadaşlar telfonumda bazı mesaj ve resimleri silmiştim ama şu an ihtiyacım var bunları geri bulabilecegim bir program varmı acaba? (ilerde silecegim bir mesajı da tekrar bulabilecegim de olur ?

• Beğen
Tepkiler: şahin1987 ve siyami1988

MagNum

MagNum

Üye
maLesef ;)

perfectlover

Üye
arkadaşlar telfonumda bazı mesaj ve resimleri silmiştim ama şu an ihtiyacım var bunları geri bulabilecegim bir program varmı acaba? (ilerde silecegim bir mesajı da tekrar bulabilecegim de olur ?
Maalesef. Bugüne kadar sildikleini geri getiremezsin. Eğer bir back-up (yedekleme) programı kullanırsan bundan sonra sildiklerini geri getirme şansın var.

delimakina

Üye
valla bilmiyorum ama örneğin hafıza kartını ne yaparsan yap full kullanamıyorsun hiç bişi yüklü olmasa bile bir kaç mb göstermio bu alana neler yaptımızı atyor büyük ihtimalle neler yüklenip neler yüklenmediğini falan ama bu dosyalara ben bir türlü ulaşamadım ulaşanda yoktur sanırım

perfectlover

Üye
valla bilmiyorum ama örneğin hafıza kartını ne yaparsan yap full kullanamıyorsun hiç bişi yüklü olmasa bile bir kaç mb göstermio bu alana neler yaptımızı atyor büyük ihtimalle neler yüklenip neler yüklenmediğini falan ama bu dosyalara ben bir türlü ulaşamadım ulaşanda yoktur sanırım
O bölüm hafıza kartının kendisi tarafından kullanılıyor. Bu bölümde dediğin gibi bir değişiklik yapamıyorsun.

sublieutenant

sublieutenant

Üye

olmazmı.. bi geridönüşümkutusu klasörü aç silmek istediğini silmek yerine bu klasöre at ok! elimden gelen sadece bu ama yaaaa:good:

perfectlover

Üye
Buyur taylan.ada

(46 kb)

Programın özelliği C sürücünde (telefon hafızanda) ne varsa hafıza kartına yedekler. İstediğin zaman programa girerek geri yükleyebilirsin. Windows'daki geri yükleme fonksiyonu gibi çalışır. Hayırlı olsun şimdiden.

taylan.ada

Üye
    Konu Sahibi
bazı arkadaşlar yokkk diyordu ama demekki varmış buyrun arkadaşlar sofraya :megafon:

fatal19ty

fatal19ty

Üye
sildiğin resimler bir yerde kalıyo ama hangi programdı isim bilinmiyo

omeraydo

omeraydo

Üye
bide olaya şöle yaklaşmak lazım telefonun sahibi sensen neden kendi akıl ve iradenle sildiklerini büyük bir kaos teorisi ile geri getirmeye çalışıyorsunki madem geri getirmek istiyosun neden siliyosun? şöle bir söz vardır insan birşeyleri kaybettiğinde gerçek değerini anlar bu sözden mi? yola çıkıyosun.

padi.instructor

Üye
link silinmiş

kerso

kerso

Üye
bak hafıza kartından silinen dosyaları geri getiren bi çok program biliyorum istersen pm at

snowsaint

Üye
bide olaya şöle yaklaşmak lazım telefonun sahibi sensen neden kendi akıl ve iradenle sildiklerini büyük bir kaos teorisi ile geri getirmeye çalışıyorsunki madem geri getirmek istiyosun neden siliyosun? şöle bir söz vardır insan birşeyleri kaybettiğinde gerçek değerini anlar bu sözden mi? yola çıkıyosun.
enteresan bi yaklaşım :Ç

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bi program vardı ama adını unuttum var dı ole bıse

sherenclup

sherenclup

Üye
böyle bişi var diye biliyorum ama nese derin bi arastırma yapmak lazım...

Üst Alt