Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Yeni guncellemede normal bolumlere eklenen bisey yok. Yeni baykus bolumleri var o kadar. Ama firsatini bulunca paylasirim.

s.a hocam bu son sürümü ne zaman yukeyebilirsin bitti de suan da beklemedeyiz :))

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
evet yaaa bende beklıyorum....

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Çarşamba günü 1.32.0 yayınlanmış. Bu sürümde hem normal hemde baykuş bölümlerinde yeni lvl ler var. En kısa zamanda paylaşıyorum.Güncel sürüm (1.32.0) Full hileli ve 9999 can Hilesiz 1. mesaja eklenmiştir. İiiiii eğlenceler.

• Beğen
Tepkiler: AHKE, fearfactoryy ve >Lips Of AngeL<
>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Sa hocam bunun devamı yok bu 1.32 nin devamında olan full hileli kısmında hani 575 den sonra ki bölümler yok buraya kadar geldik zaten :)

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Sa hocam bunun devamı yok bu 1.32 nin devamında olan fu ll hileli kısmında hani 575 den sonra ki bölümler yok buraya kadar geldik zaten :)
Şuan en güncel surum bu. Yani 28/05/2014 de yayinlanmis olan 1.32.0 surum. Bunu silip play store dan orjinalini indirip kontrol edebilirsiniz. :) goreceksiniz ki android icin son bolum 575. Ama muhtemelen kisa bir sure sonra yenisini yayinlayacaklar. Yayinlaninca paylasirim.Ama baykus bolumlerinde bir artis var galiba.

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<
>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Aynen Baykuş da yeni bölümler varda ordan da sarıyor ki hocam ya ama en kisa süre de bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: orhanblt
eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Büyük sabırsızlıkla bekliyoruz hocam yeni bolumler olmayinca tadi cikmiyor :)...

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Ewet yeni bölümler daha iyi sarıyor :)

First_Class

Üye
Arkadaşlar bu bölüm sonlarındaki kilitleri açmanın kolay bir yolu yok mudur? Çevrimdışı yapıp görev yap demeyin oda 24 saat süre tanıyor, arkadaşlardan istemekte ölüm. tüm bunlara gerek kalmadan nasıl halledebiliriz. Firefox'a leethax eklentisi kurarak altın ile geçmeye çalışıyorum. Bu şekilde de geçemiyorum. İşe yaramıyor. Bunun kolayını bileniniz yok mudur?

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Bolumleri bitirip arkadaslardan yardim iste yada yeni bolumleri oyna dediginde bir bolumu oyna bitirdikten sonra oyundan cik telefonun tarihini bir gun ileri at tekrar oyunu ac 2.ci bolume gececeksin ayni islemi 3 .cu bolumede yap gececeksin boylelikle arkadaslardan yardim almaya gerek kalmiyor

Haa bu arada canin bittigi zamanda telefonun tarihini 1 gun ileri alirsan sana 5 can daha geliyor.....

AHKE

AHKE

Üye
Bolumleri bitirip arkadaslardan yardim iste yada yeni bolumleri oyna dediginde bir bolumu oyna bitirdikten sonra oyundan cik telefonun tarihini bir gun ileri at tekrar oyunu ac 2.ci bolume gececeksin ayni islemi 3 .cu bolumede yap gececeksin boylelikle arkadaslardan yardim almaya gerek kalmiyor

Haa bu arada canin bittigi zamanda telefonun tarihini 1 gun ileri alirsan sana 5 can daha geliyor.....
yada tel rootlu ise freedom programı kullanarak bölüm kilidini açabilirsiniz

AHKE

AHKE

Üye
tel rootlu da bu freedom u ile diger bölümleri nasıl acıcaz işte :hmmm
kılidi açmak için satın al dio oraya tıklayıp satın alcan o programı yukleyip ordan bu oyuna gircen sonra satın alcan satın alma esnasında 0 tl yazcak zaten

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
kılidi açmak için satın al dio oraya tıklayıp satın alcan o programı yukleyip ordan bu oyuna gircen sonra satın alcan satın alma esnasında 0 tl yazcak zaten

ok ahmet eyvallah sagolasın ;)

• Beğen
Tepkiler: AHKE

safinaazz

Üye
Bir onceki alintilanmis postumdaku gibi yapin; yardim istemeye gerek kalmiyor. Para, freedom filan bosverin altta yazanlari yapin ben 15 bolumde bir yardim kisimlarini boyle gectim...
Arkadaşlar, level atlamanın çok basit bir yolu var ben denedim ve çalışıyor. 3 arkadaştan yardım istemek ya da görevleri tamamlamak için 24 saat beklemek istemiyorsanız yapacağınız şey çok basit :D ben normal seviyelerde bu yolla 1 haftada 200lerden 530a geldim, baykuşa başladım :D

öncelikle bölüm bittiğinde telefonunuzun internet bağlantılarını kapatın. yani wifi - mobil veri kapalı olmalı yoksa olmuyor. candy crusha girin, ilerleme aşamasında, GÖREVLER OYNA seçeneği var. girin 1. görevi oynayın çıkın, telefonun tarih saat ayarlarına girerek, tarihi 1 gün sonraya alın mesela 7 nisan ise 8 nisan yapın, yeni görev gelecek :D 2. görevi de oynayıp çıkın tekrar ayarlardan tarihi 1 gün sonraya alın, 3. görev de yayınlanmış olacak, girin oynayın, yeni bölüme geçin :D bu kadar basit.

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Bu yeni bölümler nasıl açılır bilgisi olan varmı ya 1.32 yüklü

Emip

Emip

Üye
:tşk:

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Suan en gunceli bu zaten. Yenisi yayinlanmadan yapacak bisey yok.

analdım ben bunu bitirdim zaten son sürüm olan en son yerine kadar geldik hani demek istedigim bir daha ki sürüm ne zaman ulasır bizlere onu soruyorum...

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bölümler 1.32.0 sürümünde açıldı. Güncelleme yapmadan oynayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<

Üst Alt