Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

aga27

Üye
Tesekkurler

fearfactoryy

Üye
Orhan hocam yeni sürüm çıkmış onu da modlayıp paylaşsanıZ Size zahmet elinize sağlık şimdiden

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Güncel sürüm 1.30.1 Full hileli ve 9999 can 1. mesaja eklenmiştir. Herkese iiiii eğlenceler.

• Beğen
Tepkiler: AHKE

Abdullahsnd

Üye
Başarılı. :)

isimsizisimli

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: orhanblt
eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
Sayende 575 .ci bolumude bitirdik
:) inşallah yeni versiyonu cikar....

• Beğen
berk09

berk09

Üye
Dr web son versiyoda virus buldu

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Dr web son versiyoda virus buldu
Böylebirşey mümkün deil. Oyunun ham hali direkt playstore den indirilip mevcut dataları değiştirilerek hazırlıyorum.Yeni birşey ekleme sözkonusu deildir. Olaya benim ve googleplaystore haricinde kimse girmediği için bu konuda çok eminim.

AHKE

AHKE

Üye
Böylebirşey mümkün deil. Oyunun ham hali direkt playstore den indirilip mevcut dataları değiştirilerek hazırlıyorum.Yeni birşey ekleme sözkonusu deildir. Olaya benim ve googleplaystore haricinde kimse girmediği için bu konuda çok eminim.

bu modlamayı hangi programla yapıosun

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
bu modlamayı hangi programla yapıosun
Özel bir program kullanmıyorum. Apk dosyasını winrar ile açıp içindeki data dosyalarını not defteri yada notepad ile açıp editleme işlemini yapıyorum. mesela 500. bölümde sadece 4 çeşit şeker olsun(kırmızı,sarı,yeşil,mavi) 80 hamle olsun,bombalar 99 hamlede patlasın gibi.. Sadece editlenmiş apk yı telefonunuza kurabilmeniz için yeniden imzalanması gerek. bunun için herhangi bir apk düzenleme programı olabilir. Bu son dediğim telefondan telefona değişiyor. Mesela benim telefonumda tekrardan imzalamaya gerek yok. Yani yeni apk orjinalinden hiçbir farkı yok. Dolayısıyla önceki orjinal sürümün üzerine bile kurup direkt face bağlanabiliyorken başka telefonlar için yeniden imzalamak şart.

• Beğen
Tepkiler: AHKE
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Mediafire çok iyi olmuş :tşk:

• Beğen
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
En azından turbobitçi değil.. oyun 80 hamle değil :S
Evet haklısın sadece yeni sürümle gelen bölümler ayarlanmış. Öncekileri yapmamışım. Neyse yedeklerim var. 5 da. içinde düzeltirim.1.30.1 Full hileli sürüm düzeltilip 1. mesaja eklenmiştir. Öncekinde sadece güncellemeyle gelen yeni bölümleri oynayanlar bir sorun yaşamadılar. Ama önceki editlenmiş levelleri yüklemeyi unutmuştum. Herkesden özür dilerim.

mhrylmz

mhrylmz

Üye
yaptım oldu :))elinize sağlık.nete face ye vağlı olupta hile olan oyun ilk defa görüyorum.

• Beğen

ozkan1987

Üye
Evet haklısın sadece yeni sürümle gelen bölümler ayarlanmış. Öncekileri yapmamışım. Neyse yedeklerim var. 5 da. içinde düzeltirim.1.30.1 fu ll hileli sürüm düzeltilip 1. mesaja eklenmiştir. Öncekinde sadece güncellemeyle gelen yeni bölümleri oynayanlar bir sorun yaşamadılar. Ama önceki editlenmiş levelleri yüklemeyi unutmuştum. Herkesden özür dilerim.
Düzeltme için teşekkür ederim mediafireci arkidaş ^^

• Beğen

secretking1063

Üye
sınırsız para hilesini yapabiliyormuyuz yoksa nasıl yapabiliriz ???

AHKE

AHKE

Üye
bazı yerlerde 3 arkadaşın onayı gerekıyo gecebilmek için.bu hileyi uygulayabilirmisin ozaman tam full hileli olur.

Üst Alt