Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Şakayken smiley koyaydın keşke bi ara bu bana kesin saydiriyor zannettim :D
Haklısın kardeşim ama uzun bir süredir forumda değildim yeni geldim sayılır. Mobildeyim smile kodlarını unuttum. Eskiden olsa hepsini bilirdim. Zaten ben pek smile kullanmadığım için çok yanlış anlaşılmaya sebep oldum ;) Al bak bunu senin için koydum.

sayt

Üye
Haklısın kardeşim ama uzun bir süredir forumda değildim yeni geldim sayılır. Mobildeyim smile kodlarını unuttum. Eskiden olsa hepsini bilirdim. Zaten ben pek smile kullanmadığım için çok yanlış anlaşılmaya sebep oldum ;) Al bak bunu senin için koydum.
Anladım, benimde aktif olduğum söylenemez 2 sene sonra ilk defa girmek nasip oldu bakalım pek bir degisiklik var gerek arayuzsel gerek ortam olarak :D

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Anladım, benimde aktif olduğum söylenemez 2 sene sonra ilk defa girmek nasip oldu bakalım pek bir degisiklik var gerek arayuzsel gerek ortam olarak :D
Keşke eski arayüzü hatıra diye ss alsaydık nostalji olurdu.Korkarım eski sorunlar geri dönecek gibi.Opera laneti tekrar başlıyor. Küfür ederse sorumlu ben değilim.

sayt

Üye
Keşke eski arayüzü hatıra diye ss alsaydık nostalji olurdu.Korkarım eski sorunlar geri dönecek gibi.Opera laneti tekrar başlıyor. Küfür ederse sorumlu ben değilim.
eski arayuz efsaneydi ama şimdikide güzel olmuş opera hiç kullanmadim ztn :)

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
KayraBey

KayraBey

Üye
Selâmun Aleyküm arkadaşlar...

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Hecaler hoştur, sabahlara kadar koştur :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
"Harcamalarımızın çoğu, başkaları gibi olma çabasına yöneliktir"

[ Ralph Waldo Emerson ]Saat çok geç oldu. Sabah erken kalkmam lazım. Herkese iyi geceler...

KingDroid

KingDroid

Üye
Açıl susam açıl :ehe
Hep siz mi açacaksınız :ehe

Burada sağanak yağıyor çok kötü gök gürlüyor
Sanki yıldırım düşecekmiş gibi :(
O yüzden uyuyamadım :(
Yok mu benimle konuşacak?

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye