Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

sayt

Üye
O değil de bugün arkadaşa ofis açtık. Onun için duvarlara boya yaptık. Silikonlu ve yağlı olarak. Yerlerdeki yılların pasını , kirini sildik. Malûm ellerimizi de mecburen tiner ile yıkadık. Normal tiner vardı ama biz daha etkili olan selülozlusunu aldık. Ellerim sanki japon yapıştırıcısı dökülmüş gibi. İşin kötü tarafı bu iş yarın da devam ediyor.
Hayirli olsun, kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
The Shadow

The Shadow

Üye
Herkese hayirli geceler :perde:

• Beğen
Tepkiler: sayt
@bluesky@

@bluesky@

Üye
Nyse ben ytayum artık hadi hayırlı geceler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ayrıyetten bi olay daha yaşadım. 6-7 saat tiner kokusu altında çalıştım. Öğlen yemeğine de tesadüf yanda ev yemekleri yapan bir yer vardı. 4 çeşit yemek 6 lira. Onu bi yedim. 7 saatlik tinerin yapamadığı kafayı yaptı. Çok kötüyüm ölür müyüm sizce :ehe

• Beğen

sayt

Üye
Ayrıyetten bi olay daha yaşadım. 6-7 saat tiner kokusu altında çalıştım. Öğlen yemeğine de tesadüf yanda ev yemekleri yapan bir yer vardı. 4 çeşit yemek 6 lira. Onu bi yedim. 7 saatlik tinerin yapamadığı kafayı yaptı. Çok kötüyüm ölür müyüm sizce :ehe
Yok yok maşallah yaşarsın sen daha kötüye bişi olmaz iyiyi Allah korur derler :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
oo gölgede burdaymis gormeyeli nasılsın 2012den beri ilk defa girdim forum harbi deyismis ya senin ortak nerde :D
Ooo sayt sen gelir miydin buralara :D İyi iyi piyasada yok simdilik gelir bi ara o da :D Sen nasilsin gormeyeli ? :islik

• Beğen

sayt

Üye
Ooo sayt sen gelir miydin buralara :D İyi iyi piyasada yok simdilik gelir bi ara :) Sen nasilsin gormeyeli ? :islik
iyidir be kosturuyoz işte (sözde) geçen tufanı gördüm forumu bırakmış dedim sen biraktiysan ben başlarım :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

sayt

Üye
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
vay vay vay vaykiki vay vay :D

• Beğen