bM_S^Fertileceres_TuRbo C5-03 V22.0.007

Sponsorlu Bağlantılar

zero12

zero12

Üye
saatlerdir araştırdığın konu http://www.maxicep.com/modifikasyon...gram-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342731.html refurbish demeden optionsta indirdiin dosyalrı değiştircen ve kalan öğreleri silcen başka birşey yok ardında geri menüye geçip refurbish dicen ve teli kapalı modda bağlıcan

Cfw yapacağım dosyanın ismini değiştirmeme gerek var mı? yoksa aynı isimlemi yükleyeym?

Temayı kurdum telefon hem kasıyor hemde çok kötü oldu .s

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Cfw yapacağım dosyanın ismini değiştirmeme gerek var mı? yoksa aynı isimlemi yükleyeym?

Temayı kurdum telefon hem kasıyor hemde çok kötü oldu .s
ne teması oruç çarptı galiba :) Smbian Türkiyenin sitesine gir herhangi bi cfden resimlerle bak nasıl yapılıyo... Öğrenmedende atma telin gümler sorumluluk senin...

zero12

zero12

Üye
yptm oldu.d spr bşy ama nokianın smileylri kayboldu.@

akrep12

Üye
kardes nasıl yaptın bu ındırdıgın cfwdekı dosyaları phoenix programında nasıl yukledın. 1- NaviFirm v0.1' açıp bekleyin. (Cihazların listelenmesi uzun sürebilir.) İlk sütundan kendi cihazınızı bulun. (Cihazınızın RM'sini öğrenmek için bekleme ekranında *#0000# yapın.)
2-) İlgili sürümü seçin. (Sürümlerin listelenmesi uzun sürebilir.)
3-) İlgili (TURKEY-Türkçe) ürün kodunu seçin. (Kodların listelenmesi uzun sürebilir.)
Son sütunun üstündeki All'a tıklayıp tüm dosyaları seçip indir deyin. Gelen ekrandan "YeniKlasör Oluştur"a tıklayıp klasör ismine RM-xxx (RM-386, RM-484 ya da cihazın RM'si neyse arada - olacak şekilde o ismi) verin.
4-) RM-xxx klasörünü "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\" dizinine atın.
5-) Phoenix işlemine geçmeden önce
bilgisayarınızı mutlaka ama mutlaka yeniden başlatın. Açıldığında virüs yazılımınızı kapatın/deaktif edin. USB ile cihaz arasındaki bağlantıyı kesebilecek/kontrol edebilecek ne varsa kapatın.
buraya kadar yaptım. bı yardımcı olursan sevınırım

- - - Eklendi - - -

kardes nasıl yaptın bu ındırdıgın cfwdekı dosyaları phoenix programında nasıl yukledın. 1- NaviFirm v0.1' açıp bekleyin. (Cihazların listelenmesi uzun sürebilir.) İlk sütundan kendi cihazınızı bulun. (Cihazınızın RM'sini öğrenmek için bekleme ekranında *#0000# yapın.)
2-) İlgili sürümü seçin. (Sürümlerin listelenmesi uzun sürebilir.)
3-) İlgili (TURKEY-Türkçe) ürün kodunu seçin. (Kodların listelenmesi uzun sürebilir.)
Son sütunun üstündeki All'a tıklayıp tüm dosyaları seçip indir deyin. Gelen ekrandan "YeniKlasör Oluştur"a tıklayıp klasör ismine RM-xxx (RM-386, RM-484 ya da cihazın RM'si neyse arada - olacak şekilde o ismi) verin.
4-) RM-xxx klasörünü "C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\" dizinine atın.
5-) Phoenix işlemine geçmeden önce
bilgisayarınızı mutlaka ama mutlaka yeniden başlatın. Açıldığında virüs yazılımınızı kapatın/deaktif edin. USB ile cihaz arasındaki bağlantıyı kesebilecek/kontrol edebilecek ne varsa kapatın.
buraya kadar yaptım. bı yardımcı olursan sevınırım

zero12

zero12

Üye
Telefonu tekrar eski haline döndürdüm. Şuan kasmalar yaşıyorum. Keşke telefonu orjinal olarak kullansaydım. Cfw telefonu öldürdü diyebilirim. Tavsiye etmiyorum.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu tekrar eski haline döndürdüm. Şuan kasmalar yaşıyorum. Keşke telefonu orjinal olarak kullansaydım. Cfw telefonu öldürdü diyebilirim. Tavsiye etmiyorum.
saçmalama bence gir hafıza kartına sys system data private ve resourse dosyalarını sil sonrada *#7370# deyip reset telin yine aynı tel.. cfw kullanmak için biraz daha araştır nasıl doğru ve verimli yüklenir diye.. yapamayınca sorumluluk senden öte deil herkes kullanıyo memnun olanda çok

zero12

zero12

Üye
saçmalama bence gir hafıza kartına sys system data private ve resourse dosyalarını sil sonrada *#7370# deyip reset telin yine aynı tel.. cfw kullanmak için biraz daha araştır nasıl doğru ve verimli yüklenir diye.. yapamayınca sorumluluk senden öte deil herkes kullanıyo memnun olanda çok

Cfwyi yararlı bulmyorum. Zorlamı yararlı bulucam alla. Kullandım beğenmedim olay bu.

akrep12

Üye
Hocam soruma cevap yokmu . Indirdigimiz cfw icindeki dosyayi phoenixle nasil alip flaslayacagiz.

sertacusta

sertacusta

Üye
hocam şimdi core ve rof 2 dosyalarını editleyecez ya geri kalanlardan hangileri silinecek peki

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
hepsi

sertacusta

sertacusta

Üye
cfw yi yğkledim eline saglık güzel bir çalışma ancak bazı sorunlarım var samsung evekranındayken bazı widgetler kırmızı oluyor neden ve ayarlar widget ayarlarını düzenlerken nereye dokunsam ev ekranına atıyor son olarak mesajlara tıkladıgımda önce rehber açılıyor bunlar olmasada olur şeyler ama olsa dha iyi olur

brslı16

Üye
hocam bi sorun daha var paylaşm guzel cfw yi telfna attm gayet iyi calsyodu anck tema yuklym dedm bı kactane neredeyse hiç biri çalşmadı temayı kuruyorum seçyorum ya tel reset atyo surekli yada ilk kurdugumzdaki beyaz temaya dönüyo... Allahtan hafza kartna kuruyorum temayı tel hafzasna kursam temayı secer seçmez resetlemeye baslcak acılrkende ilk boot ekranındayken tekrar reset yapyo anca hafza kartnı ckarnca acılablyo tel... Bu soruna bi çözüm bulalm...

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
hocam bi sorun daha var paylaşm guzel cfw yi telfna attm gayet iyi calsyodu anck tema yuklym dedm bı kactane neredeyse hiç biri çalşmadı temayı kuruyorum seçyorum ya tel reset atyo surekli yada ilk kurdugumzdaki beyaz temaya dönüyo... Allahtan hafza kartna kuruyorum temayı tel hafzasna kursam temayı secer seçmez resetlemeye baslcak acılrkende ilk boot ekranındayken tekrar reset yapyo anca hafza kartnı ckarnca acılablyo tel... Bu soruna bi çözüm bulalm...
bazı bug lu temaları kabul etmiyo dostum

brslı16

Üye
bazı bug lu temaları kabul etmiyo dostum

Ne yapmamz lazm peki? Bug sız temayı nerdn bulucz nasl anlcz veya bugsız oldugunu? Eğer elinde senin yükleyebldğn kaliteli temalar varsa uploadla buraya

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
kamera çalışmıyor.

acuxx

acuxx

Üye
Bu konuya S.T nin yorum atmaması ne garip

acuxx

acuxx

Üye
:ah