bM_S^Fertileceres_TuRbo C5-03 V22.0.007

Sponsorlu Bağlantılar

erdemsazak

Üye
saol dostum :) bu arada videoda 2 dk 30. saniyeden sonrası gibi nsl yapıyoruz :)

artos1

Üye
Slm bu akşam bu cfw yükledim tlf açılıyor gibi hafif beyaz görüntü geliyor açıkmı kapalımı beli etmiyor daha,bir tek eski bir cfw bu akşam yükledikten sonra ekran tam açıldı yeni olan bütün cfw den aynı sorunu yaşadım,bundan önce defalarca cfw yükledim hiçbir sorun yaşamadım,acaba hafıza kartına atılan dosyalardan olabilirmi.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Slm bu akşam bu cfw yükledim tlf açılıyor gibi hafif beyaz görüntü geliyor açıkmı kapalımı beli etmiyor daha,bir tek eski bir cfw bu akşam yükledikten sonra ekran tam açıldı yeni olan bütün cfw den aynı sorunu yaşadım,bundan önce defalarca cfw yükledim hiçbir sorun yaşamadım,acaba hafıza kartına atılan dosyalardan olabilirmi.
Dostum önce hafıza kartını tamamen temizle benim dosyaları içine at teli flashla ve açılınca resetle teli sorunun düzelir

erdemsazak

Üye
bu arada format atınca tel kac mb geliyor ?

Joker.

Joker.

Üye
sadece core ile rofs2 yimi flashlıyacağız yoksa core rofs2 uda yımı flashlıyacağız

- - - Eklendi - - -

4 ten beri bekliyom sorunun cevabını hiç mi biri olmaz buralarda

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
sadece core ile rofs2 yimi flashlıyacağız yoksa core rofs2 uda yımı flashlıyacağız

- - - Eklendi - - -

4 sabah 4 olmalı :) yeni uyandım sadece rof2 ve core ile atacaksın Arkadaşım

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

4 sabah 4 olmalı :) yeni uyandım sadece rof2 ve core ile atacaksın Arkadaşım

- - - Eklendi - - -

bu arada format atınca tel kac mb geliyor ?

67 mb

Joker.

Joker.

Üye
oh be tamam kardeş

artos1

Üye
Masterthone
İlgine tşk galiba tlf
Latin MooN v2 7.7.2012 cfw haricinde hangi cfw yüklüyorsam tlf açılmıyor,dediğinizi yaptım hafıza kartını biçimlendirdikten sonra hafıza kartın atılması gereken dosyaları atım format atım defalarca yükledim yüklemede problem yok yanlız açılıyor gibi hafif ekran geli ama bir türlü açılmıyor sanki karanlık ekranla açılıyormuş gibi oluyor ama bu yukardaki cfw hiç bir sorun yok.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Masterthone
İlgine tşk galiba tlf
Latin MooN v2 7.7.2012 cfw haricinde hangi cfw yüklüyorsam tlf açılmıyor,dediğinizi yaptım hafıza kartını biçimlendirdikten sonra hafıza kartın atılması gereken dosyaları atım format atım defalarca yükledim yüklemede problem yok yanlız açılıyor gibi hafif ekran geli ama bir türlü açılmıyor sanki karanlık ekranla açılıyormuş gibi oluyor ama bu yukardaki cfw hiç bir sorun yok.

Arkadaşım önce normal v22 yükle ardından bunu at düzelecektir

bthn1

Üye
bunun belle shellsiz sürümünü de yapabilirmisin _?

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
en hızlısı bence bu dostum :oke:

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
onu kullandım zatenn ondan dedim dostum :oke:

zero12

zero12

Üye
Bu konularda yeniyimde flashlaşlayın demişsin nasıl flashlayacağım?

- - - Eklendi - - -

Yardım edecek yokmu bu cfwyi nsl atıcm flashlayın demişsn nsl flashlıcm forumda anlatım yok. yardm.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Bu konularda yeniyimde flashlaşlayın demişsin nasıl flashlayacağım?

- - - Eklendi - - -

Yardım edecek yokmu bu cfwyi nsl atıcm flashlayın demişsn nsl flashlıcm forumda anlatım yok. yardm.
forumda modifikasyon destek kısmına bak phonex kullanmayı öğren araştır biraz

zero12

zero12

Üye
forumda modifikasyon destek kısmına bak phonex kullanmayı öğren araştır biraz
Saatlerdir araştırıyorum elle tutulur bilgi yok eksik bilgiler var. şu cfwyi videolu anlatım ypck biri yok mu?

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: zero12

Üst Alt