Bir web sitesi açmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Bir web sitesi açmak istiyorum
Okulda bizim hoca site acmis verdi bize linki program vs olursa oraya atiyor bizde indiriyoruz bende buna benzer bi web sitesi acip birkac program kisisel video vsvs atmak istiyorum az yardimci olabilecek kim var linki buraya atmayayim gormesin simdi yardimci olmak isteyen varsa ozelden atayim linki :)

kralberk13

kralberk13

Üye
birsürü site var program windows format programı yyınlayan siteler var onun gibi açtıra bilirsin fakat tasarımı felan fiyat maaliyatı tutar
domain alırsın o sorun değil önmli olan admin paneli tasarımı felan

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Uğraş ve Devamlı Aktif Olman Gerektirecek Bişey Bence Uğraşma Öyle Kolay Değil

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen yorumlar gelcek felan zaman ayırman lazım adam ekibin olmadan zor

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
yorum felan değil forum gidi değil site sadece birkaç resim 5-10 saniyede bir değişecek.birrkaç link bunlar kutulara bağlı olacak ve birde program yükleyip direkt indirme linki koyacağim bir site.merak eden varsa özelden atayım

kralberk13

kralberk13

Üye
at bakiyim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
evet neler gerekiyor şimdi ?

kralberk13

kralberk13

Üye
tasarımcı lazım :) kodlama önemli

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
ne alacağamı bilmiom ama burda linkini vereyi yönlendirirsiniz puan biriktirdim alabiliirm burdan bir ürün

wordpress ile hazır kodları alacam o da tamam başka ne gerekli kim müsait yardım edecek
hostuda burdan alırım sanırım kimse yokmu ya
/ sitesinden alan adı ve host aldım hostun onay vermesini bekliyorum bi yardımcı yokmu bundan sonra ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verecek :(((
zorda olsa ordan al oraya kod burdan al buraya koy bi malzeme çıkarabildim :D serhatogmen.net

onurw58

onurw58

Üye
Okulda bizim hoca site acmis verdi bize linki program vs olursa oraya atiyor bizde indiriyoruz bende buna benzer bi web sitesi acip birkac program kisisel video vsvs atmak istiyorum az yardimci olabilecek kim var linki buraya atmayayim gormesin simdi yardimci olmak isteyen varsa ozelden atayim linki :)
Eğer amacın bu işten gelir elde etmek ise uğraşma derbilim çünkü eğer kod gin yoksa yada az varsa bu iş sana oldukça pahalı patlar çünkü hosting alma,tasarım,kodlar vb işlemler sanha paalıya ve alacağın gelir 1 sene içerisinde hapatlar rcadığının %60 geri dönecek(oda site tutulursa) yada kendim kod öğrenip yapacağım diyosan ve bunu gelir için yapacaksan bu dahada zahmetli çünkü en az orta derecede ingilizce bilmen lazım çünkü web sitesi açma hakkındaki bütün kaynaklar ingilizce demek istediğim açacağın site eğer gelir için ise hem uğraştığın zamana hem harcadığın paraya yazık(bence)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Eğer amacın bu işten gelir elde etmek ise uğraşma derbilim çünkü eğer kod gin yoksa yada az varsa bu iş sana oldukça pahalı patlar çünkü hosting alma,tasarım,kodlar vb işlemler sanha paalıya ve alacağın gelir 1 sene içerisinde hapatlar rcadığının %60 geri dönecek(oda site tutulursa) yada kendim kod öğrenip yapacağım diyosan ve bunu gelir için yapacaksan bu dahada zahmetli çünkü en az orta derecede ingilizce bilmen lazım çünkü web sitesi açma hakkındaki bütün kaynaklar ingilizce demek istediğim açacağın site eğer gelir için ise hem uğraştığın zamana hem harcadığın paraya yazık(bence)
Gelir amacli degil
domaiin için olipso.com hosting için hostinger.com öneririm tabi birde iyi bir tasarım ve içerik gerekli:) @Alo_Azrail
Tesekkurler hostingi hostingerden almistim zaten :) domaini de 444host.com dan belese aldim :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

H0lligan

Üye
Profesyonel iş istemiyorsan yardımcı olabilirim. :D

kralberk13

kralberk13

Üye
@H0lligan bana site kuralım format program sitesi olurmu :) wp yapılı

UpOneTR

UpOneTR

Üye
. bu siteyi hostinger de bulunan zyro bulding site tasarim ile 5 dakika da yaptim eğer kod bilgin yok ise 5 dk de zyro ile site tasarlayabilirsin
Domaini .com olarak godady den 2-3 tlye aldim tavsiye ederom godadyi eğer gelir elde etmek icin bir site düşüüyorsan şimdilik kendini gelirtirmek icin kulalnabilirsin php ya da asp.net ile siteler tasaryalabilir yapabilirsin php siste yapma ya da asp.net site yapma yazarak googleden bir cok eğitim setine ulaşabilirsin ha benim gibi üsengeç isen worpres ya da belirttiğim gibi zyro kullanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
kralberk13

kralberk13

Üye
spooferil.com sitesi açılmıyo ?
yada bende sorun var
birde özeline bakarmısn kardeşim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
bende zyro ile yaptım ilk başta.şu an yapım aşamasında daha karar veremedim neyapsam kişisel bir sayfa olacak öyle hizmet amaçlı değil ama düşünüom bi bulamadım

technogamer2345

Üye
Fazla anlamıyorsun herhalde.Bu işin hiç sonu gelmiyor sürekli aktif olmalısın.Hemde günlük 6-7 saatini harcayacak kadar.Zamanla kısalabilir tabi 5-4 saate düşer sonra günde 1-2 saatini falan ayırırsın.Ama temeller atılırken falan özellikle uğraştırıyor.Arkadaşlar Zypro kullan demiş.Bende adını ilk duyuyorum araştırdımda güzel bişeye benziyor.Bu tip siteler gerçekten işe yarar ve diğer şekilde kodla tasarımla sunucularla domainle falan uğraşacağın 6-7 saatlik vakti 1-2 saate indirebilir.Çokta kullanışlı oluyorlar.Bunlar gibi Wordpress,Weebly ve Wix falanda var.Aralarından seçilmesi gereken ise Wix olduğunu düşünüyorum.Ücretsiz seçeneğinde bile bir sürü yapılabilecek şey var.Kontrol panelide hoş.İlerleyen günlerde premium paketlerden alırsın.Çokta pahalı değiller.
@UpOneTR kullandığın Zypro isimli site Wordpress tipi bişey değil mi ? Kendi kontrol paneli vs oluyor.Nasıl domain bağladın one .com lu ?

Üst Alt