internet sitesi açmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
internet sitesi açmak istiyorum
merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve internet sitesi açmak istiyorum com uzantılı olarak aslında yardımcı olabilecek bir arkadaşım vardı kavga ettiğimiz için küsüz ondan şuan web sitesi açabilcek kimse yok etrafımda yardım edermisiniz nasıl açabilirim banka hesabım var yardım lütfen ;)

Symbianize

Symbianize

Üye
ne gibi birsey istiyosun forum falanmı

enkazcı

Üye
gir tr.gg beleş ama com değil sorun orda

.Murat.

.Murat.

Üye
sen önce bedava açılabilen sitelerle uğraş sonra paralı olana geçersin
göründüğü kadar kolay değil bu işler

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
ultrayer6

ultrayer6

Üye
.com 'lu BEDAVA site mi? Bu mümkün değil.

---------- Eklendi @ 23:02:42 ---------- Yazıldı @ 23:00:34 ----------

bedava isterseniz .com 'lu olmaz, olursa da önünde başka bir isim olur mesela "ddorlion.blogspot.com" gibi bir şey olur. Sadece kendi sitenizin ismi olsun derseniz .tr.gg gibi uzantılar tercih etmek zorundasınız.

taylan08

Üye
burayı bi dene bir site acacaksan ismi boyle olur (Sallıyorum)

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
tr.gg ile çok uğraştım blogger azbuz hepsi ençokta bedava sitemden site açıp denedim ve artık normal .comlu bir sitem olsun istiyorum forum değil eurovisionla ilgili bir site

---------- Eklendi @ 23:14:17 ---------- Yazıldı @ 23:13:37 ----------

.com 'lu BEDAVA site mi? Bu mümkün değil.

---------- Eklendi @ 23:02:42 ---------- Yazıldı @ 23:00:34 ----------

bedava isterseniz .com 'lu olmaz, olursa da önünde başka bir isim olur mesela "ddorlion.blogspot.com" gibi bir şey olur. Sadece kendi sitenizin ismi olsun derseniz .tr.gg gibi uzantılar tercih etmek zorundasınız.
bedava demedim zaten comlu siteler ücretli biliyorum ama açacağım yeri bilmiyorum :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Bunun için deneyimli bir web tasarımcı'dan yardım almanız gerekir. Reklam olmasın diye size özel mesaj ile bildireceğim.

nub

nub

Üye
ceb.im e bi göz at derim hem parada kazanırsın

SHS

SHS

Üye
burdan başla:

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim:) basit ve pratik şekilde hazırlıyorsun bende site açtımda vakit bulup uğraşamadım:D
basit biraz yapımı sanki şuana kadar en çok beğendiğim bedavasitemin tr.gg uzantılı olanları çok sayıda içerik yüklenebiliyo cep.im den nefret geldi zaten öylesine iğrenç bişey görmedim bn :D

SHS

SHS

Üye
bende ceb.imden açmıştım hevesle, sonra az bakındım, hiçbi şeye dokunmadan çıktım bi daha uğramadım:D

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
bende ceb.imden açmıştım hevesle, sonra az bakındım, hiçbi şeye dokunmadan çıktım bi daha uğramadım:D
uğrama zaten iğrenç yemin ediyorum ceb.im yüzünden site hevesim kaçtı tr.gg lere bile girmiyorum 2 gündür :D :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Maxiye webmaster bölümü yakışır :oke:

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
valla sitelerden sıkıldım cep.im yüzünden online oyuna başlama kararı aldım :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt