Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
yaş 20 olmuş biraz sakin ya millet bu yaşta evleniyor bide çocuk yapıyor sakin ol öncelikle

alperen585

Üye
niye bu kadar takıyorsun ki .Bu kadar yorma kafanı kızlar hakkında.Kızın telefonunu iste muhabbetlere gir biraz ögren kızı ondan sonra sunu de senden birşey söylemeni beklemiyorum yanlız sunu bilmeni isterim ki seni seviyorum falan.Böle dersen hem yine arkadaslıgın devam eder hemde o kadar kırılmazsin:D
Teşekkür ederim deneyeceğim:oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
:hmmm

batuone

Üye
8. sınıfta 2 ay damar takılmıştım :hmmm
:D

Necmati

Necmati

Üye
Damarcı Batuu :ehe
ne yaptın kendini traşmakineledin mi :d:

maxirabit

maxirabit

Üye
Kendi bildiğini yap.

ismailqwer

Üye
arkadaşlar ben daha 7. sınıftayım ama sırılsıklam aşık olduğum bi kız var ona nasıl çıkma teklifi edebilirim

Buraxlive

Buraxlive

Üye
olum bak kibar olun mafya gibi takılmayın:D Güler yüzlü sempatik ve kararlı davranın kız sizi farketsin biseyler hissedincede gidip açılın. Bide canım tatlım bebegim kullanmayın igrenc abi ya :D

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Valla Ortam Yaparım , Sohbetin Sonuna Doğru Elini Tutar Olaya Girerim

Necmati

Necmati

Üye
Çanta teklif ederdim.
Yada 11833 reklamında oynatmayı söylerdim..
kabul eder kesin

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Merhaba birlikte yürüyelim mi ?
-Hayıııırr..
Tamam o halde koşalım:ehe

Ya da daha etkileyici : '' Merhaba sayın bayan,baktım kı bütün erkekler kızlara cıkma teklıf ederken ben sana inmeyi teklif edıyorum. İnişli çıkışlı bu hayat yolunda benimle birlikte iner misiniz? Benimle misin değil misin İskoçyalı..

• Beğen
Tepkiler: Necmati
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Bu devrin değişmesi lazım yaa hep erkekler mi teklif edecek :ehe o anın heyecanı deli ediyo yaa :ehe

aynen ya artık kızlar teklif etmeli :kop::kop:

----------Eklendi @ 00:22:10 ---------- Yazıldı @ 00:21:02 ----------

Merhaba birlikte yürüyelim mi ?
-Hayıııırr..
Tamam o halde koşalım:ehe

Ya da daha etkileyici : '' Merhaba sayın bayan,baktım kı bütün erkekler kızlara cıkma teklıf ederken ben sana inmeyi teklif edıyorum. İnişli çıkışlı bu hayat yolunda benimle birlikte iner misiniz? Benimle misin değil misin İskoçyalı..
:kop::kop::kop:

-efşan

-efşan

Üye
pişşşt kızzz az baksana laa:emoamca:
ben senle çıkmak istiyomda beraber çıkakmı laa:d:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Selamın aleyküm,uzun süredir çok hoşuma gidiyon eğer istersen çıkabilrim seninle :kro2::kro2: :ehe:ehe:ehe:kop::kop::kop:

Üst Alt