Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

bilal0742

Üye
bende attim ama boyle değil yani çektim bir kenara benimle çıkarmısın eline bir gül tmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pat diye söyleyin. İlginç olur, dikkatini çekersiniz

:D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Kız, benle çık lan ...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Benimle çıkmazsan çarpılacaksın.

gobbels

gobbels

Üye
:ehe
Mustafa desene ben neredeyse bütün kız arkadaşlarımla flört ediyorum :ehe
Ben de diyorum kız arkadaşım neden çemkiriyor sürekli :ehe

Yararlı bilgiler kardeşim, sağolasın :oke:

Bu arada bir ekleme:
Özellikle ortaokul-lise flörtlerinde erkeklerin düştüğü başlıca hatadır:
Fark etmez / Sen bilirsin.

Erkek şöyle düşünür;
o karar versin, onun fikirlerine önem verdiğimi görsün.
Zaten erkeğin çoğu zaman bir fikri de yoktur, o da kararsızdır, bu lafın arkasına sığınır. :gul:

Siz neden kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını sanıyorsunuz?
Çünkü tecrübeli bir erkek bilir ki:
Kadınlar kendine güvenen, ne istediğini bilen, kararları veren erkeklerden hoşlanır.
Farketmez diyen sünepelerden değil :ehe

Ortaokul aşklarımı düşünüyorum da... :ehe Keşke bana da bu aklı veren birileri olsaydı :ehe

Sağol kardeşim :D

valla arkadaşlar önce beraber takılmak sonra çıkmak benim prensibim.Zaten gezerken dolaşırken hakkında bilgiler edinir nasıl bir kız olduğunu öğrenirsiniz.Zaten bu arada şansım yok derseniz bile sevgili kadar yakın bir arkadaşınız olur :ehe

greenmile

greenmile

Üye
gözlerden okeyi aldıktan sonra çıkma teklifinin nasıl yapıldığı önemli değil dille bile yaparsın :D

Necmati

Necmati

Üye
değişik yöntemlerede başvurabilirim.. :naughty:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bir kıza direk biraz dolaşalımmı, benimle birşeyler içermisin, zamanın varsa takılalım gezelim, bunlar zayıf düşer nadir tutuyor. genelde şöyle olur bir ortamın vardır iyi sohbetlerin vardır biri ile çok ilgilenirsin ya güzel bir arkadaşlık olur yada bir bakmışsın sevgili olmuşun bir aslan misali onunla olmak için aylarca gözetler yanında dolaşır yakın durup ona bunu hissettirmek,vs.. sonuç başaralı, bu dediğim sadeci ciddi evlilik'le sonuçlanan arkadaşlıklar için. yapılası yöntemler.

SilentOne

SilentOne

Üye
yeni yontem tekliflif et artıdndan 21 pare top at

Necmati

Necmati

Üye
çıklan benimle..
olurmu :ehe

jekee

jekee

Üye
:eheoff hep 6. takılıoz ya daha kolay yoqmu :off:

--------------- Ekleme ---------------

olm ilk kız bulmak gerekio

zaza

zaza

Üye
o kadar kolaysa gelinde burada ayarlayın seni kızının yanında gördükleri dakika ayvayı yedin kan davsı çıkar lan:ehe valla ben hiç teklifte bulunmadım sadece iki kere teklif geldi birini reddettim birini kabul ettim:ehe

balyoz61

Kapalı Hesap
arkadaş bnde ki sorunda farklı kızı gözüne bakmaya utanıyorum sevip söyleyemiyorum sevdiğim kızdan boyum 5 cm kısa bununda etkisi var ne yapacağım yardım :?

greenmile

greenmile

Üye
arkadaş bnde ki sorunda farklı kızı gözüne bakmaya utanıyorum sevip söyleyemiyorum sevdiğim kızdan boyum 5 cm kısa bununda etkisi var ne yapacağım yardım :?

neden utanıyosun ya sanki karşındaki uzaydan falan geldi,ayrıca 5 cm diyorsun ne fark eder zaten sana karşı bi ilgisi varsa 5 cm 10 cm bi engel teeşkil etmez

Tiesto!

Tiesto!

Üye
Arkadaşlar öncelikle şunu bilin ki bu konularda hiç kasmaya gerek yok..
Başlangıçta..Kızın seninle ilgilenip ilgilenmediğini anlaman gerekiyor..Zaten asıl iş bunu anlamak..Aslında gerisi çorap söküğü gibi gelecektir..:oke:

Önemli noktalardan biriside arkadaşlarımızın dediği gibi kızlar öyle korkak güvensiz ve sünepe erkeklerden hoşlanmaz  Zaten erkek dediğinde biraz yürekli olacak..Ölüm yok ki ucunda..

Her neyse..Kızın sizinle ilgilendiğini anladığınız anda..Onunla hiç bir diyaloğunuz yoksa bile gidin kızın yakın çevresiyle , arkadaşlarıyla falan konuşun..Daha sonra kıza yaklaşın önce arkadaş tavırları yapın fakat varlığınızı sürekli hissettirin..Kıskançlık tavırları sergileyin..Bu onun hoşuna gidecektir..Tabi normal bir kızsa.. :ehe

İstisnai durumlar olabilir bunları da ana başlıklar altında inceleyelim.. :islik

1)Kız yüz vermiyorsa;Aslında yapacak pek birşeyiniz yok.Ama umutsuzluğa kapılmayın sakın..Başlangıç olarak sizde kıza yüz vermeyin gerekmedikçe..Bir nevi küsün ona  Bu onu meraklandıracaktır..Tabi kızın nasıl tavırları olduğu da önemli bu maddede..Tek bir hata onu tamamen kaybetmenize yol açabilir..Bu agresif ve umursamaz bir kıza uygulanması gereken son şeydir..

2)Kıza bir türlü yaklaşamıyorsanız;Demiştim ya..Ucunda ölüm yok dostlar..Gidin ve artık kendiniz konuşun onunla..Pat diye söylemek bir şey çözmeyecektir..Önemli olan ona karşı beslediğiniz duyguları ona hissettirebilmek..Yine arkadaşlarımızın dediği gibi ‘’Fark etmez/Sen bilirsin’’ Kelimelerini o anlarda lugatınızdan silmeyi unutmayın.. :nono:

3)Kız naz yapıyorsa; Sakın olaki kıza kendinizi acındırıcı tavırlar sergilemeyin..Bu onları üzebilir..Fakat bir süre sonra çok sıkacak ve sizden iyice soğumasına neden olacaktır..Sakin olun..Ve kendinizi ağırdan satmaya bakın..O naz yapıyorsa siz 2 katını yapın.. İşe yaramadıysa..Gidin ve yalvarın :P

4)Korkunuzu yenemeyip kızla bir türlü konuşamadıysanız;Arkadaşlar..Hayatınız boyunca kendinizi iyi hissetmek için bekleyemezsiniz..Gidin ve onunla konuşun..Salakça korkular insanı hayattan soğutur..Cesaretinizi toparlayın..En kötü rezil olursunuz 1 hafta sonra unutulur gider o kadar..:kop:

NOT: Bunları uyguladıktan sonra bir kız hala size bakmıyorsa birkaç nedeni olabilir:

a)Tipiniz gerçekten çok kayıktır ve kız güzeldir..:ehe
b)Kız başkasından hoşlanıyordur..
c)Gerçekten çok nazlıdır..
d)Size ısınamamıştır..
e)Gözü yükseklerdedir..

Ve kendimden son bir örnek..Gerçek bir ilişki için , sevgilimin peşinden 1 yıl koşmuştum..Amaç vazgeçip vazgeçmeyeceğimi ölçmekti.. :oke: SAĞLICAKLA KALIN..Özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz :naughty:

furkan5800

furkan5800

Üye
o yazılanlar tıpkı ben yha hatta oyaılanlar benim geçmiş ewrelerim yani bana göre şuan onlar amatör kalır :D

Tiesto!

Tiesto!

Üye
o yazılanlar tıpkı ben yha hatta oyaılanlar benim geçmiş ewrelerim yani bana göre şuan onlar amatör kalır :D

Üzülme kardeşim..Sen dediklerimi uygularsan kesin başarı alırsın emin ol.. :ehe

furkan5800

furkan5800

Üye
ben aten başarılıyım gereq yoq

alperen585

Üye
Arkadaşlar ben bir kızdan hoslaniyorum dersanede ayni sınıftayiz kız benle ilgileniyor ama arkadas olarak mı onu bilemiyorum fakat cok utanıyorum biryerlere davet etmeyi yada cıkma teklifi etmeyi ne yapayım diyelimki kızla bulustum ama bu seferde cok sa lak cümleler kurarım bana yardim edin.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
Arkadaşlar ben bir kızdan hoslaniyorum dersanede ayni sınıftayiz kız benle ilgileniyor ama arkadas olarak mı onu bilemiyorum fakat cok utanıyorum biryerlere davet etmeyi yada cıkma teklifi etmeyi ne yapayım diyelimki kızla bulustum ama bu seferde cok sa lak cümleler kurarım bana yardim edin.
niye bu kadar takıyorsun ki .Bu kadar yorma kafanı kızlar hakkında.Kızın telefonunu iste muhabbetlere gir biraz ögren kızı ondan sonra sunu de senden birşey söylemeni beklemiyorum yanlız sunu bilmeni isterim ki seni seviyorum falan.Böle dersen hem yine arkadaslıgın devam eder hemde o kadar kırılmazsin:D

Üst Alt