Bilişim Profesörü PC Yazılım-Donanım Test Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
Hoş geldin buraya pek bakmıyordum deneme fkrumuna görmedim o yüzden :ehe

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum taglarda bizim siteyi kullanman daha doğru olur örneğin
Solid State Doctor (SSD Bakım Programı) - MaxiCep

bu konunda chip'in bağlantısını vermişsin bunun yerine bizim portaldan bağlantı verirsen daha doğru olur ben bağlantıyı sildim normalde yöneticiler çok gerekmedikçe birbirlerinin eylemlerine müdahale edemezler ama sen şimdi stajyer yönetici olduğun için ben müdahale ettim :ehe üyelerinde başka forumların linklerini vermelerine izin verme :)

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, Bilişim Profesörü ve ANIL
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Dostum taglarda bizim siteyi kullanman daha doğru olur örneğin
Solid State Doctor (SSD Bakım Programı) - MaxiCep

bu konunda chip'in bağlantısını vermişsin bunun yerine bizim portaldan bağlantı verirsen daha doğru olur ben bağlantıyı sildim normalde yöneticiler çok gerekmedikçe birbirlerinin eylemlerine müdahale edemezler ama sen şimdi stajyer yönetici olduğun için ben müdahale ettim :ehe üyelerinde başka forumların linklerini vermelerine izin verme :)
Tamamdır abi :ehe

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Arkadaşlar ben ilk olarak ANIL abi ye danıştım o da konunda da paylaş dedi. Size bir şey danışmak istiyorum. Ben windows için ios skin pack buldum. Aslında sadece ios la da sınırlı değil, pek çok skin pack buldum. Bunları kendim bir programda birleştirip sunacağım PC bölümünde. Ancak bunu paylaşamama izin var mı merak ettim. İnternet biraz araştırma yaptım, program orjinalinde de ücretsiz. Ben yine de linki bırakıyorum buraya, bakıp paylaşabilirsin ya da paylaşamazsın çünkü... şeklinde yorum yaparsanız sevinirim :oke:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Dün video da çekmiştim hatta, inceleme videosu :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Eğer paylaşabiliyorsam ilk önce ios skin pack inceleme konusu oalrak paylaşacağım, ardından tüm skin pack leri bir programda birleştirip aynı konuyu güncelleyeceğim ve hepsi için de inceleme videosu çekeceğim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ücretsiz programları paylaşabilirsin sıkıntı yok. İçinde ***** ****** vs şeyler barındıranları paylaşma yeter.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
ANIL

ANIL

Admin
Videoyu düzenleme şansın varsa link için izin kısmını silebilirsin. Paylaşmış olacaksın çünkü. Kuralları bilmiyormuş gibi olmasın :D O kadar önemli değil tabi. Ayrıca video harici görsel de eklersen iyi olur.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Video olarak onu kullanmayacağım sanırım yaa güzel olmadı o :D Yeniden anlatım çekerim. 73 adet skin pack buldum, hepsini 1 arşivde birleştireceğim program şeklinde :D Büyük bir konu olacak.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Microsoft; skin pack ve temelara müsade etmiyor, illaki kendi sitesinden kullanma şartı getirmiş. Bununla ilgili şikayet vardı, benimde epey paylaşımım vardı ama kaldırdım, daha önce burası PC Wallpaper - MaxiCep Tema ve wallpaper di temizleyip sadece wallpaper yaptık. Bitane paylaşsan sıkıntı yaratırmı tabikide hayır ama herkes paylaşmaya başlarsa ozaman sıkıntı olmaya başlar.

Son düzenleme:
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hmm anladım, paylaşmayayım o zaman dediğiniz gibi sorun yaratır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft; skin pack ve temelara müsade etmiyor, illaki kendi sitesinden kullanma şartı getirmiş. Bununla ilgili şikayet vardı, benimde epey paylaşımım vardı ama kaldırdım, daha önce burası PC Wallpaper - MaxiCep Tema ve wallpaper di temizleyip sadece wallpaper yaptık. Bitane paylaşsan sıkıntı yaratırmı tabikide hayır ama herkes paylaşmaya başlarsa ozaman sıkıntı olmaya başlar.
Microsoft'ta konuyla ilgili sorun ileten kişiyi hatırlıyorsan ben bir ilgileneyim Mustafa.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Şikayet Ozan'a yapılmıştı bende bunun üzerine tüm tema ve skin'leri kaldırdım abi.
Neyse geçmiş zaman demekki. Microsoft Türkiye ile iyi ilişkilerim var. Bu tür konularda esneklik sağlamaya çalışırım. Unutmadan bir dahaki görüşmemde by konuyu bir çıtlatayım ben onlara.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Abiler ben uygulamanın genel arayüzünü oluşturdum, artık bitince paylaşıp paylaşamayacağıma siz karar verirsiniz :)

Son düzenleme:
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Üst Alt