[BİLGİ] Cepte hangi internet paketini seçmeli?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15097

15097

Üye
cepnet 500 kullanıyorum :) 19 tl

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Eğer vodafone sa çok fazla para veriyosun o hız ve o kadar mb için..

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Eski Cep Net üyesiyim 1.5 yıl filan sanırım 8 tl sınırsız kullandım şimdi 10 lira yaptılar.
10 lira olduğundan beride kullanıyorum.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Symbianize

Symbianize

Üye
Sinirsiz 19 tl turkcell ben bu.g yapiyorum hiz dusmuyor 8 mbit ama 96 kbps hafie allincak bisey degil 12kb/sn bu hizla webde rahat takilirsinz goruntulu sesli voip rahat yaparsiniz muzik dinlersiniz tek sikinti video zor izlersiniz

15097

15097

Üye
Sinirsiz 19 tl turkcell ben bu.g yapiyorum hiz dusmuyor 8 mbit ama 96 kbps hafie allincak bisey degil 12kb/sn bu hizla webde rahat takilirsinz goruntulu sesli voip rahat yaparsiniz muzik dinlersiniz tek sikinti video zor izlersiniz
ben izliyorum ama arada donuyor video :/

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

senin kullandıgın cepnet 250 olmasın sakın :D

Senin o pakete verdiğin para yine çok çok fazla turkcell de sınırsız 1gb 19tl üstelik turkcell in internet hızından bahsetmeme gerek yok biliyorsundur herhalde..

15097

15097

Üye
Senin o pakete verdiğin para yine çok çok fazla turkcell de sınırsız 1gb 19tl üstelik turkcell in internet hızından bahsetmeme gerek yok biliyorsundur herhalde..
1gb 29 tl diye biliyorum :allalla:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

Sınırsız 1 gb 19 tl ?
1 gb bana 10 gün yetmez heleki o hızla

toprak_8822

Üye

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Çok yararlı bir konu. Bilgi için teşekkürler ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt