Beyler Gelin akıl verin kafam çok karışık :( Vicdanım rahat değil :(

Sponsorlu Bağlantılar

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
konus isletiyo olsa da onemli degil kaybedecek biseyin yok. sen dersini aldin zaten baskasinin acigini bulup baskalariyla paylasman kotu olmus.

- - - Eklendi - - -

kizdirmak icin yaptim felan de biraz dayak yiyebilirsin ama:ehe
Yanlışın var kardeşim ben onun açığını kimseye söylemedim kendi yüzüne vurdum.Facebook hesabına abisinin girdiğini nerden bilebilirdimki ? Kendisinden yüksek aldığım halde sahte puanıyla bana hava atıp eczacılığı tutturuyorum diye hava atması olayların böyle gelişmesine neden oldu

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Kardeşim ciddiye alma yada konunun ciddi olduğunu düşünüyosan yakın bi arkadaşına şuanki durumunu çaktırmadan sorsun

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ciddiye alma yada konunun ciddi olduğunu düşünüyosan yakın bi arkadaşına şuanki durumunu çaktırmadan sorsun
O yöntemi denedim . Tercih yapıcak mısın diye sordurdum . Normal bir şekilde belli değil demiş . Birşey anlamadım valla

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Şu var aslında sen yanlış olanı yapmamışsın,tabi hoş yalan söyleyen insan'a ne kadar arkadaş denir ki?
Yalanla bir yere varamaz,gün gelir öyle duvara çarpar aslında onun yusuf yusuf olup sonra patlıyacak kimse olmadığından sende patlamış.
Kısaca buna balkabağı patlaması,kısa çöpü çekenin herşeyi çekmesi gibi de deriz
Açıkca o yalanı yüzünden suçlayacağı kimse kalmadığından,sana kızacağı tutmuş

Tabi olgun aklı başında bir kız onu yapar mı,yani yapmıyacağından çocukça hareket yapmış

- - - Eklendi - - -

Şu var aslında sen yanlış olanı yapmamışsın,tabi hoş yalan söyleyen insan'a ne kadar arkadaş denir ki?
Yalanla bir yere varamaz,gün gelir öyle duvara çarpar aslında onun yusuf yusuf olup sonra patlıyacak kimse olmadığından sende patlamış.
Kısaca buna balkabağı patlaması,kısa çöpü çekenin herşeyi çekmesi gibi de deriz
Açıkca o yalanı yüzünden suçlayacağı kimse kalmadığından,sana kızacağı tutmuş

Tabi olgun aklı başında bir kız onu yapar mı,yani yapmıyacağından çocukça hareket yapmış

Aynen kardeş sonunda bana patladı

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
muratvemine

muratvemine

Üye
Yav kız zate 308 puan almış,sen 364 almadın demişşin.Yani sen nerden bilebilirdin?Doğru olanı sen söyledin.O ailesine ve çevresine yalan söylediği için günaha girdi.Sen ise doğru olanı yaptın... Şimdi söyle bana, o kız mı çevresine yalan söyleyip ailesini umutlandırdığı için vicdan azabı duymalı? Yoksa sen mi?

Yani suçlu olan o, senin vicdan azabı çekmene gerek yok.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Kiz kandirmis seni. :hmmm

DDorlion

DDorlion

Üye
Dostum İşin Aslına Göre Hareket et öğren yani

iOSait

iOSait

Üye
Kolpa atiyor bence hem gerçek olmasa bile boşver kendisi kasinmis zaten kadinlar için okumamak büyük bir avantaj bence okul yok ders yok geç ev hanimi ol dizin karşında otur izle

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Yanlışın var kardeşim ben onun açığını kimseye söylemedim kendi yüzüne vurdum.Facebook hesabına abisinin girdiğini nerden bilebilirdimki ? Kendisinden yüksek aldığım halde sahte puanıyla bana hava atıp eczacılığı tutturuyorum diye hava atması olayların böyle gelişmesine neden oldu

364 puanla nerenin eczacılığı tutuyor

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar epeydir mesaj atmıyor yalan söylediği belli oldu.Hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim Allah razı olsun :)

Yöneticilerden ricam konunun kilitlenmesidir :)

• Beğen
Tepkiler: muratvemine
muratvemine

muratvemine

Üye
Arkadaşlar epeydir mesaj atmıyor yalan söylediği belli oldu.Hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim Allah razı olsun :)

Yöneticilerden ricam konunun kilitlenmesidir :)

Bu kız sana aşık benden söylemesi :)