Beyler Gelin akıl verin kafam çok karışık :( Vicdanım rahat değil :(

Sponsorlu Bağlantılar

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Gelin akıl verin kafam çok karışık :( Vicdanım rahat değil :(
Bizim sınıfta bi kız vardı.Bu kız ygs den 308 aldığı halde 364 aldığını iddaa etmişti.Tabi epey biz bunu öğrenemedik sonra bir şekilde puanının 308 olduğunu öğrendik . Bugunde faceden tartışmaya girdik hala 364 aldığını iddaa ediyordu ve beni yalancı çıkarmaya çalışıyordu.Bende vurdum yüzüne sonra cevap vermedi faceden çıktı.Aradan 35-40 dk geçti sms attı ''Abimler attığın mesajları okudu okul hayatımı bitirdin tercih bile yaptırmayacaklar ne olurdu çeneni tutsan'' şeklinde bir mesaj attı . Daha sonra tekrar mesaj geldi ''Bana yardım edecek misin?'' şeklinde.Şuan çok büyük vicdan azabı çekiyorum. Ne yapayım arayayım mı yardım etmek için ? Yada bana kimseye anlatmayayım diye yalan mı söyledi ? Beyler zor durumdayım :( :( :(

• Beğen
Tepkiler: muratvemine

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
seni işletiyor bence

Metin137

Metin137

Üye
Bence de işletiyor 308 puan alan birinin tercih yapmaması bence biraz tuhaf

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah oyledir . Eger yalansa ilk defa taktir ederim o kızı

- - - Eklendi - - -

Bence de işletiyor 308 puan alan birinin tercih yapmaması bence biraz tuhaf

Ailesi izin vermiyecekmiş

Mert

Mert

Üye
İsterse Türkiye birincisi olsun, kimseyi alakadar etmez onun puanı.
Bana kalırsa özelden özür dile ve bu konu hakkında onunla konuşma.

SHS

SHS

Üye
Seni kandırıyor, abisinden korkan faceten açık açık yazmaz, hem hiç mi göstermemiş ailesine sonuç belgesini

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum :( . Az once gene mesaj attı abim arayacak şaka yaptığını söyle lütfen dedi

lolaman

lolaman

Üye
Kızla ilişkini kes bir daha hiç konuşma onunla kandırıyordur seni.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Gercekci gelmedi bana.

marist

marist

Üye
Gerçeği asla bilemeyiz , ams kızlar kurnazlar ne zaman ne yaptıkları belli olmaz.

by-pegasus

Üye
abilerini ara deki ben yanlış görmüşüm de doğrusu 364 de belki düzelir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Doğru Bildiğinden Şaşma, Kim Sorarsa Sorsun Gerçek Puanını Söyle(Ben Öyle Yaparım)

• Beğen
Tepkiler: tarık_07
bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah beyler kızla iliskiyi kestim.Bi numara aradı açmadım.Bi günahım varsa da Allah affetsin :(

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

Anil-D

Anil-D

Üye
bencede isletiyor olabılır

Haluk.

Haluk.

Üye
Kardes isletiyor deyip unutmaya calisma. Ya gercekse

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş gerçek olabilir dediğin gibi ama bunu er yada geç öğreneceklerdi hem ben abilerinin göreceğini nerden bilebilirdimki :( Bu saatten sonra ne yapabilirim ?

sekajmer

sekajmer

Üye
Geçenlerde benzer bir olay başıma geldi bende kaçtım ve rezil oldum. bence git görüş kızla abisiyle falan hallet kaçarak vicdanın rahat edemez !!!

mcnpl4

mcnpl4

Üye
konus isletiyo olsa da onemli degil kaybedecek biseyin yok. sen dersini aldin zaten baskasinin acigini bulup baskalariyla paylasman kotu olmus.

- - - Eklendi - - -

kizdirmak icin yaptim felan de biraz dayak yiyebilirsin ama:ehe

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
konus isletiyo olsa da onemli degil kaybedecek biseyin yok. sen dersini aldin zaten baskasinin acigini bulup baskalariyla paylasman kotu olmus.

- - - Eklendi - - -

kizdirmak icin yaptim felan de biraz dayak yiyebilirsin ama:ehe
Yanlışın var kardeşim ben onun açığını kimseye söylemedim kendi yüzüne vurdum.Facebook hesabına abisinin girdiğini nerden bilebilirdimki ? Kendisinden yüksek aldığım halde sahte puanıyla bana hava atıp eczacılığı tutturuyorum diye hava atması olayların böyle gelişmesine neden oldu

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi