>>Belle İle İlgili Tüm sorunları Burda Toplayalım <<

Sponsorlu Bağlantılar

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
haritaların kendisi yok widgeti değil :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
foruma bir bak olması gerek ama istersen belleyı tekrar yukle süıtten yazilımın icınde vardır belki arkadaşım

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
mağazayı yukledim mağazadan haritayu yukluyorum şimdi bakam ne olacak

cpu147

Üye
c7 im var sım kartını tanımıyor ne yapmalıyım

anlay

Üye
videolarda codec avc1 sorunu veriyor,bazı avileri açarken bazı avi uzantılarda bunu veriyor,çözemedim.codec avc1 forumda varmıdır acaba,baktım göremedim sanırım. Siteden video oynatıcı indirdim lonely 'yi ondada veriyor aynı codec avc1 bulunamadı hatasını.
videoda ses sorunu çözümünden vazgeçtim,onun için güncelleme yi bekleyeceğim.

_ardaa

_ardaa

Üye
videolarda codec avc1 sorunu veriyor,bazı avileri açarken bazı avi uzantılarda bunu veriyor,çözemedim.codec avc1 forumda varmıdır acaba,baktım göremedim sanırım. Siteden video oynatıcı indirdim lonely 'yi ondada veriyor aynı codec avc1 bulunamadı hatasını.
videoda ses sorunu çözümünden vazgeçtim,onun için güncelleme yi bekleyeceğim.

Ekstradan codec yükleme şansı maalesef yok, belle ile birlikte herkeste olan bir sorun video sorunu ya yeni güncelleme bekleyeceksin yada anna'ya geri döneceksin veya videoları convert edeceksin başka yolu yok, dvdvideosoft firmasının free nokia converter uygulaması var tavsiye ederim hem hızlı hemde kaliteyi falan ayarlayabiliyorsun.

anlay

Üye
Ekstradan codec yükleme şansı maalesef yok, belle ile birlikte herkeste olan bir sorun video sorunu ya yeni güncelleme bekleyeceksin yada anna'ya geri döneceksin veya videoları convert edeceksin başka yolu yok, dvdvideosoft firmasının free nokia converter uygulaması var tavsiye ederim hem hızlı hemde kaliteyi falan ayarlayabiliyorsun.

Teşekkür ederim bilgilendirme ve yardımın için. free nokia converter uygulamasına bakacağım.Belle de ise yapacak bir şey yok diye düşünüyorum,hatalarıyla ve sevaplarıyla en azından güncellemeyi bekleyeceğim ;)

SilentOne

SilentOne

Üye
bakalım herekzin gözü kulağı güncellemede zaten

mcx_1969

Üye
n8 telefon kendi kendine kapanma sorunu yaşıyorum navigasyon açıkken telefon geldi kapandı daha açamadım evde pc ye takınca kendine geldi.birde videolarda film izlerken yine telefon geldi kilitlendi kaldı ne kapanıyor ne tuşlar çalışıyor ne yapmam gerekiyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
n8 telefon kendi kendine kapanma sorunu yaşıyorum navigasyon açıkken telefon geldi kapandı daha açamadım evde pc ye takınca kendine geldi.birde videolarda film izlerken yine telefon geldi kilitlendi kaldı ne kapanıyor ne tuşlar çalışıyor ne yapmam gerekiyor

power tuşuna 8 saniye kadar basılı tut tel 3 kez titreyecek

mkkozanmk

Üye
arkadaşlar c6-01 telefonuma belle yükeyince tv çıkışı şu an çalışmıyor . . Anna da çok güzel çalışıyordu lütfen yardım. .

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ònce ayarlarını sıfırla oyle dene

mkkozanmk

Üye
ayarları sıfırladım olmuyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hangı modu seçiyosun

mkkozanmk

Üye
tv çıkış varsayılan yapıyorum . . Zaten anna yüklü iken sıkıntısız giriyordu

avcitalip

avcitalip

Üye
Symbian Belle İçin Symbian Anna Saati Port Edilebilir Mi ? (Saydamlaştırılmamış Widget Olarak)

anlay

Üye
hala güncelleme yokmu:(

baba6767

Üye
bellede wifiyi açtıgımda ssouı diye bi yükleme açılıyor ama yükleme hiç ilerlemiyr bunu nasıl kapatırım her zmn gelmesin diye

serious_

Üye
n8 belle.
bluetooth ile gönder seçeneği yok :S

Üst Alt